Saltar al contenido

Де дивитися Друзі онлайн

9 de junio de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

  • У Сполучених Штатах, Друзі доступний для трансляції на HBO Max. Плани починаються з 9,99 доларів США на місяць.
  • Друзі доступний для потокової передачі на Netflix у Великобританії, Австралії та деяких інших європейських країнах.
  • В Канаді, Друзі доступний для потокової передачі на Crave.

Потрібне ваше виправлення Друзі прямо зараз? У цій статті пояснюється, де можна транслювати Друзі у кількох країнах, у яких потокових сервісах знайти шоу та скільки варто очікувати.

Де я можу подивитися Друзі?

Який потоковий сервіс ви використовуєте для трансляції всіх 236 серій Друзі залежить від країни, в якій ви живете:

  • Де транслювати Друзі в США: Друзі Потоки на HBO Max у США На момент написання цієї статті безкоштовної пробної версії HBO Max не було (як перевірити, чи ваш пристрій для потокової передачі сумісний із HBO Max). Щомісячні плани починаються від 9,99 доларів США на місяць з рекламою, а версія без реклами – 14,99 доларів США на місяць. Підпишіться на цілий рік, щоб отримати знижку. Дивіться «Друзі» на HBO Max.

Де я можу подивитися Друзі безкоштовно?

Спостерігаючи Друзі безкоштовно — принаймні зробити це легально — не надто варіант. Як зазначалося вище, деякі потокові сервіси в деяких країнах мають безкоштовну пробну версію. Це, мабуть, найкращий варіант, якщо ви хочете дивитися Друзі безкоштовно.

Є Друзі Знову на Netflix?

Це залежить від того, де ви живете, як згадувалося вище. Якщо ви перебуваєте в США, відповідь – ні; Друзі немає на Netflix. Єдине місце для легальної трансляції Друзі у США — HBO Max. Якщо ви живете в Європі, Австралії, Новій Зеландії та інших країнах, то так: Друзі доступний на Netflix у вашій країні.

Є Друзі Доступно на Hulu?

Друзі недоступний на Hulu, принаймні, не в трансляції за запитом. Як згадувалося раніше, для цього вам знадобляться HBO Max, Netflix або інші служби в інших країнах. Hulu не має Друзі. В одну сторону ти може дивитися Друзі на Hulu — знову ж таки, залежно від країни, в якій ви перебуваєте — у прямому ефірі телебачення. Якщо ви підписалися на Hulu + Live TV, ви можете дивитися Друзі щоразу, коли він транслюється на будь-якому каналі, який ви отримуєте через свою підписку на Live TV. Ви навіть можете записувати епізоди, використовуючи вбудовану функцію DVR Hulu.

FAQ

  • Де я можу подивитися зустріч «Друзів»?

    Друзі: The Reunion доступне виключно на HBO Max. Цей одноразовий спеціальний випуск об’єднує оригінальний акторський склад, щоб поділитися своїми неописаними поглядами на шоу.

  • Коли «Друзі» були на телебаченні?

    Друзі спочатку транслювався протягом 10 сезонів з 22 вересня 1994 року по 6 травня 2004 року на NBC.