Saltar al contenido

Де продати використані відеоігри

16 de julio de 2021

Є купа відеоігор, у які ви ніколи не граєте? Можливо, ви зможете продати ці ігри та покласти трохи додаткових грошей у кишеню. Незалежно від того, чи прибираєте ви свій будинок чи готуєтесь до переїзду, ці старі відеоігри можуть мати більшу цінність, ніж ви уявляєте. Вони навіть не повинні бути нещодавніми, щоб їх можна було продати. Насправді, старіші ігри часто дають більше грошей, ніж нові. Наприклад, якщо у вас є ігри Atari або Commodore 64, ви можете сидіти на абсолютній золотої шахті. Це особливо актуально, якщо у вас є ігрова консоль, джойстики та контролери. Готові дізнатися, скільки ви можете отримати за свої ігри? Ось кілька місць, де ви можете продати свої уживані відеоігри та, можливо, кілька старих DVD-дисків, які ви валяєтесь. Виберіть варіант, який найкраще вам підходить.

Змістовий покажчик

Віднесіть свої ігри в магазин, щоб продати їх за готівку чи в кредит

Майкл Кліппфельд / Getty Images
Деякі великі магазини та спеціалізовані магазини платять вам готівкою або надають вам кредит за ваші використані відеоігри та консолі. Це може бути найпростіший і найшвидший спосіб отримати вигоду з ігор, але ви, мабуть, заробляєте менше, ніж, якби продавали їх окремо в Інтернеті. Перевірте телефонну книгу, чи не працюють магазини, або спробуйте одну з таких мереж:

  • GameStop – Відвідайте їх веб-сайт, щоб дізнатись про цінність ваших ігор, приставок та аксесуарів, перш ніж вирушати до найближчого магазину. Це дозволить вам порівняти пропозиції, щоб ви могли бути впевнені, що отримуєте чесну угоду. GameStop сплачує готівкою або торговим кредитом.
  • Найкраща покупка – Шукайте свої ігри, щоб побачити, скільки зараз ця велика мережа платить за них. Якщо ви задоволені пропозицією, роздрукуйте етикетку з передплаченою доставкою; і надішліть їм свої ігри. Вони оцінять стан ваших ігор і надішлють вам електронною поштою подарункову карту Best Buy протягом 10 днів після отримання. Зауважте, що вони також купують ігрові приставки та деякі інші типи електроніки.

Продайте та відправте партію відеоігор

Якщо у вас немає часу переносити свої ігри в магазин або продавати їх окремо в Інтернеті, спробуйте таких веб-покупців:

  • CashForGamers.com – Просто виберіть ігри та консолі, які у вас є, і роздрукуйте безкоштовну наклейку з передоплатою, щоб відправити їх. Ви можете вибрати оплату через PayPal або чеком поштою. Якщо ви надішлете їм товарів вартістю понад 50 доларів, вони навіть надішлють вам поштою безкоштовну доставку.
  • Decluttr.com – Введіть штрих-код на звороті ваших ігор або використовуйте їх додаток для сканування штрих-кодів. Потім використовуйте ярлик з безкоштовною доставкою, щоб надіслати ваші ігри. Коли вони отримають ваш пакет, вони перевірять ваші товари та заплатять вам наступного дня, вибравши прямий депозит, чек, PayPal або благодійну пожертву.
  • Secondspin.com – Скористайтеся їхнім калькулятором продажу, щоб повідомити, які у вас ігри, і ви негайно отримаєте пропозицію для тих, хто їх цікавить. Окрім ігор, вони також беруть музичні компакт-диски, DVD-диски та Blu-ray. Обов’язково перегляньте їхню сторінку гарячих торгів, щоб побачити, за що вони зараз платять найбільший долар. Багато чого продати? Заощаджуйте час, використовуючи форму масового продажу. Вони платять через PayPal, поштовим чеком або в магазині.

Продавайте свої відеоігри в Інтернеті по черзі

Якщо ви хочете максимізувати свої заробітки, і гроші вам не потрібні відразу, перелічіть свої ігри окремо та почекайте, поки з’явиться потрібний покупець. Ось де можна спробувати:

  • Amazon Marketplace: Якщо ви розміщуєте свої ігри на Amazon Marketplace, вони відображатимуться в звичайних списках Amazon для того самого нового або використаного заголовка. Це поставить ваші ігри перед багатьма очима. Amazon також має програму для відеоігор, музичних компакт-дисків, DVD-дисків та електроніки, якщо ви не хочете чекати їх продажу.
  • eBay.com – Виставляйте свої ігри на аукціон і сподівайтесь на війну торгів, щоб підняти їх ціну продажу. Це чудова стратегія, якщо ви розвантажуєте популярні або важкодоступні заголовки. Якщо ви хочете отримати якнайбільше за свої ігри, перелічіть їх у сезон святкових покупок.
  • Facebook Marketplace – Використовуйте свій обліковий запис Facebook, щоб перераховувати та продавати свої ігри локально. Комісії за розміщення немає, і товари, як правило, продаються дуже швидко. Витратьте кілька хвилин на створення списку з гарною фотографією, і ваші використані ігри сьогодні можуть бути відсутніми. Якщо ви вирішите піти цим шляхом, обов’язково зніміть оригінальну фотографію, замість того, щоб захоплювати зображення з іншого сайту. Якщо ви це зробите, ваші товари продаватимуться швидше, і ви уникнете проблем із порушенням авторських прав.

Надішліть свої відеоігри

Останній варіант – продати свої відеоігри на місцевій дитячій партії партій або через місцеву групу мами. Тільки знайте, що вони, ймовірно, не прийматимуть ігри з рейтингом «Для дорослих» або «Для дорослих».