Saltar al contenido

Джиф і Гіфі просто придумали найкращий мем-гіф

26 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Чому це важливо

Насправді це не має значення, у схемі речей, але побачити компанію з арахісовим маслом та компанію з анімованими зображеннями (з назвою, заснованою на форматі, GIF), які обережно глузують з вимови soft-G GIF – це надзвичайно весела забава. Кому не потрібно трохи розваг у ці дні?

Jif / Giphy / Amazon
Є трохи історії щоб зрозуміти, перш ніж ви зможете повністю оцінити зображення вище. Тип файлу, GIF, розшифровується як Graphics Interchange Format. Це алгоритм стиснення, який широко застосовується для анімованих зображень в Інтернеті. Якщо ви коли-небудь називали Gif «Jif», ми прощаємо вас.

У чому велика справа: Однак вимова цих трьох літер стала певною сенсацією в Інтернеті, оскільки більшість людей використовують звук жорсткого G, як у графіці, бульканні або траві. Однак Стів Вілхіт, хлопець, який придумав формат, чудово сказав Нью-Йорк Таймс що його слід вимовляти м’яким G, як у Giraffe, Giant або Geography. «Оксфордський словник англійської мови приймає обидві вимови», – сказав пан Вілхайт Часи. “Вони помиляються. Це м’яке «G», що вимовляється як «jif». Кінець історії.»

Відповідь: Інтернет через ці роки здичавився, відомі люди, а не (Джиммі Фаллон, хтось?) Важать. Наш власний головний редактор Ленс Уланов створив опитування в Twitter, щоб побачити, як люди вимовляють «слово» . » Обидва опитування в переважній більшості падають на користь твердої «великої».

Де речі стоять зараз: Зараз виробник арахісового масла Jif та база даних анімованих зображень Giphy створили маленьке веселе зображення, яке веселить все це. «Якщо ви коли-небудь називали GIF» джифом «, у баночці (імовірно, підробці) написано:» Ми прощаємо вас «.

Суть: Це насправді важливо? Можливо, ні. Але зображення сприйняло Інтернет бурхливо, знову підпаливши суперечку «Gif or Jif». Це саме по собі справді куча веселощів.

Стати експертом з мемів