Saltar al contenido

Додайте посилання на електронну пошту та повідомлення на ваш веб-сайт

27 de julio de 2021

Якщо спілкування з читачами вашого веб-сайту та їх спілкування з вами є важливим, тоді навчитися проявляти креативність за допомогою електронних посилань може бути дуже корисним.

Творці кампаній / Unsplash

Змістовий покажчик

Що таке посилання на електронну пошту?

Чи знали ви, що можете розміщувати речі у своєму посиланні так, що коли ваші читачі натискають на нього, вже буде повідомлення для них? Ви можете помістити тему в рядок теми або повідомлення в тілі електронного листа. Це робить сортування електронної пошти дуже простим. Ви також можете надіслати електронний лист на кілька різних електронних адрес, якщо хочете. Скажімо, ви хочете знати, з якої сторінки вам хтось надсилає електронний лист, ви можете вставити код або повідомлення в повідомлення електронної пошти, щоб, коли мова зайде про вас, ви знали, з якої сторінки воно з’явилося, просто побачивши його. Можливо, у вас є список запитань, які можуть задати вам люди, або різні категорії чогось на вашому сайті. Ви можете розмістити різні повідомлення на кожному, щоб ви знали, чого хоче ваш читач, ще до того, як прочитати електронне повідомлення.

Що ви можете включити в електронне посилання

Ось деякі речі, які ви можете використовувати у своїх посиланнях на електронну пошту.

mailto = Повідомляє поштового клієнта, кому надіслати електронне повідомлення.

тема = Це додасть повідомлення в рядок теми електронного листа.

тіло = За допомогою цієї опції ви можете розмістити повідомлення в тілі повідомлення електронної пошти.

% 20 = Залишає простір між словами.

% 0D% 0A = Переносить ваше повідомлення в наступний рядок. Це схоже на клавішу «Повернення» або «Введення» на клавіатурі.

cc = Копію або надішліть електронний лист на іншу електронну адресу, відмінну від адреси електронної пошти.

ОЦК = Сліпа копія копії або надішліть електронний лист на іншу електронну адресу, відмінну від адреси mailto та cc.

Як використовувати параметри посилання електронною поштою

Ось як ви можете використовувати ці речі, щоб допомогти вам. По-перше, ви повинні знати, як написати основне посилання на електронну пошту. Основне посилання електронною поштою починається майже як звичайне посилання:

«component =» link «source =» inlineLink «type =» internalLink «ordinal =» 1 «> Він також закінчується дуже як базове посилання:

«> Текст для посилання тут

Посередині відбувається те, що відрізняється. Ви, звичайно, захочете почати з додавання своєї адреси електронної пошти, щоб ваші читачі могли надіслати вам електронний лист. Це буде виглядати приблизно так:

mailto: [email protected]

Тепер, коли ви так багато знаєте, ви можете скласти базове посилання електронною поштою. Це буде виглядати так для ваших читачів:

Текст для посилання тут

Він відкриє ваш поштовий клієнт, щоб ви могли надіслати електронне повідомлення, якщо ми використовували справжню електронну адресу. Оскільки я не використовую справжню електронну адресу, ви не можете надіслати електронний лист із нею. Спробуйте замінити помилкову електронну адресу на свою у своєму текстовому редакторі (спершу збережіть файл із розширенням .htm або .html) і подивіться, чи можете ви надіслати собі електронний лист.

Додати до основного посилання електронної пошти

Тепер візьмемо це основне посилання електронної пошти та додамо до нього. По-перше, у нас є основне електронне посилання, яке виглядає так:

за умови повідомлення електронною поштою

Ми зробили б це, спочатку додавши знак питання (?), Потім додавши код теми і, нарешті, додавши те, що ви хочете сказати в рядку теми. Не забудьте додати пробіл між словами. Ваш код може працювати в деяких браузерах, але не в усіх. Код для додавання тематичного посилання матиме такий вигляд:

? subject = Тема% 20Текст% 20Тут

Ось як це виглядатиме для ваших читачів:

[mail [email protected]?subject=Subject%20Text%20Here]Текст для посилання тут[/mail]

Вперед і спробуйте. Подивіться, як текст відображається в рядку теми зараз?

Додати більше параметрів

Тепер ви можете додати інші речі. Додайте повідомлення в тілі повідомлення електронної пошти або додайте інші адреси електронної пошти, на які буде надіслано ваше повідомлення електронної пошти. Додаючи другий атрибут до свого посилання на електронну пошту, ви починатимете його з амперсанда (&), а не зі знаком питання (?). Код для додавання тексту в тілі повідомлення електронної пошти виглядатиме так:

& body = Привіт, всі! !!, Це% 20це% 20ваше% 20теле% 20текст.

Ось так зараз виглядає ваше посилання на електронну адресу: Ось як воно виглядатиме для ваших читачів:

[mail [email protected]?subject=Subject%20Text%20Here&body=Hello%20everyone!!%20This%20is%20your%20body%20text.]Текст для посилання тут[/mail]

Вперед і спробуйте. Подивіться, як текст відображається в тілі електронного листа?

Додайте електронні адреси до ліній CC та BCC

Якщо ви хочете додати адреси електронної пошти до рядка копій та прихованих копій електронного листа, вам потрібно лише додати код для них. cc буде виглядати так: &[email protected]

bcc буде виглядати так: &[email protected]

Коли ви додасте їх до свого електронного посилання, код буде виглядати так: Ось так він виглядатиме для ваших читачів:

[mail [email protected]?subject=Subject%20Text%20Here&body=Hello%20everyone!!%20This%20is%20your%20body%20text.&[email protected]&[email protected]]Текст для посилання тут[/mail]

Спробуйте і подивіться, як це працює!

Пропустити рядки в тексті

Останнє. Ви можете зробити основний текст, який ви додали, пропускати рядки, якщо хочете. Просто додайте код для нього всередину основного тексту. Замість: Привіт, всі! !!, Цей% 20is% 20your% 20body% 20text.

Ви можете зробити це так: Привіт, всі! !!% 0D% 0АТЦе% 20is% 20your% 20body% 20text.

Тепер ваш код буде виглядати так: Ось так він виглядатиме для ваших читачів:

[mail [email protected]?subject=Subject%20Text%20Here&body=Hello%20everyone!!%0D%0AThis%20is%20your%20body%20text.&[email protected]&[email protected]]Текст для посилання тут[/mail]

Клацніть на ньому, щоб побачити різницю. Замість читання:

Привіт усім!! Це ваш основний текст.

Зараз воно читає:

Привіт усім!!

Це ваш основний текст.

Це все. Веселіться!

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Редер, Лінда. «Додайте посилання електронної пошти та повідомлення на ваш веб-сайт.» ThoughtCo, 1 червня 2021 р., Thinkco.com/add-email-links-and-link-messages-2652418.
Редер, Лінда. (2021, 1 червня). Додайте посилання на електронну пошту та повідомлення на ваш веб-сайт. Отримано з https://www.thoughtco.com/add-email-links-and-link-messages-2652418
Редер, Лінда. «Додайте посилання електронної пошти та повідомлення на ваш веб-сайт.» ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/add-email-links-and-link-messages-2652418 (доступ 27 липня 2021 р.).