Saltar al contenido

Додатки про місцезнаходження, щоб отримувати відгуки та поради користувачів про місця, які ви відвідуєте

31 de julio de 2021

Відвідування місця вперше не завжди проходить так гладко, як планувалося. Навіть якщо ви заздалегідь прогуглили веб -сайт або сторінку Вікіпедії, це насправді не порівняється з отриманням справжньої думки чи відгуком від друга чи іншої особи, яка вже відвідала вас. У ці дні побачити, що інші люди говорять про ресторани, туристичні визначні пам’ятки, бари, готелі тощо, так само просто, як вийняти смартфон. Існує безліч різноманітних програм, які можуть використовувати технологію GPS вашого пристрою, щоб визначити, де ви знаходитесь, і одразу дати вам поради, відгуки та рекомендації щодо місця, де ви знаходитесь, від реальних людей, які вже були там раніше.

Змістовий покажчик

Поради щодо місця розташування Facebook

Facebook має у своєму додатку для iOS функцію під назвою «Поради щодо місця». Це не окремий додаток, тому вам потрібно лише встановити звичайний додаток Facebook. Коли ви перевіряєте свою стрічку новин, ви можете побачити поради та рекомендації щодо найближчих місць, наведені вгорі. Натиснувши на чайові, ви побачите фотографії та публікації друзів, які, можливо, вже відвідали, на додаток до іншої релевантної інформації – наприклад, популярних функцій, майбутніх подій та відгуків попередніх відвідувачів.

Foursquare

Кілька років тому Foursquare був найкрутішим додатком на основі визначення місцезнаходження, який люди використовували для реєстрації в місцях та обміну ними з друзями. Тепер додаток Foursquare призначений для виявлення місцезнаходження (тоді як його програма Swarm використовується для обміну в соціальних мережах). Foursquare дозволяє обрати ряд інтересів або «смаків», щоб він міг надати вам кращі рекомендації щодо місцезнаходження. Ви навіть можете вибрати певний смак і побачити поради інших користувачів, які відвідали сусідні місця.

Yelp

Якщо ви шукаєте багато відгуків реальних людей про певні місця, Yelp-це обов’язковий додаток. Ви не тільки можете отримати вказівки до місця, подивитися, що в їх меню, якщо це ресторан, переглянути фотографії та самостійно зареєструватись там-ви також матимете доступ до тисяч і тисяч оцінок та відгуків зірок. Найперші перераховані найбільш корисні підкреслені огляди користувачів, тому ви завжди можете бути впевнені, що спочатку побачите найкращу інформацію, не переглянувши їх усі.

Гогобот

Gogobot – це найкраща програма для подорожей, яку можна мати на своєму телефоні. Якщо ви подорожуєте в абсолютно нове місце як подорож чи відпустку, Gogobot може надати вам різноманітні відомості про готелі, оренду, ресторани та речі, якими можна зайнятись, поки ви там. Це ще один додаток, який дізнається про ваші інтереси та надає персоналізовані рекомендації. У всьому також є п’ятизіркова система оцінювання, тому ви завжди бачите середню оцінку місця з можливістю її розширення та ознайомлення з окремими відгуками користувачів.

Urbanspoon

Іноді оцінки та відгуки стають у нагоді для місць, де подають страви та напої. Urbanspoon – це все про їжу та нічого іншого. Ніхто не любить погану їжу чи жахливий сервіс, тому використання додатка, щоб дізнатися більше про ресторани, бари та інші місця від людей, які вже обідали там, може допомогти вам зробити правильний вибір, коли вирішуватимете, де закусити чи випити. Ви зможете побачити пункти меню разом із фотографіями, а також побачити, що популярне поблизу, або відрегулювати своє місцезнаходження відповідно до місць, куди ви можете подорожувати.