Saltar al contenido

Додаток Samsung SmartThings: що це таке і як ним користуватися

26 de abril de 2021

Додаток SmartThings – це спроба Samsung стати центральним додатком для управління всіма розумними домашніми пристроями, які ви встановили у своєму домі. Це також не обмежується користувачами пристроїв Samsung, оскільки кожен, хто має пристрій Android або пристрій iOS, може встановити його.

Змістовий покажчик

Що таке додаток SmartThings

Додаток SmartThings дозволяє керувати великим сімейством пристроїв із постійно зростаючої бібліотеки. Незалежно від бренду вашого розумного пристрою, ви можете додати його до програми SmartThings і керувати всім у своєму домі за допомогою однієї програми. Додаток зручний, оскільки майже на кожному розумному пристрої є додаток, що робить неприємним і неприємним знайти відповідний додаток для управління кожним пристроєм окремо. Зверніть увагу, що для підключення до багатьох пристроїв SmartThings вам потрібно мати Wi-Fi-концентратор SmartThings.

Як налаштувати програму SmartThings

Якщо ви придбали та встановили SmartThings Hub, ви отримаєте максимальну користь від програми SmartThings. Якщо ви не володієте лише розумними домашніми пристроями Samsung, ви не зможете підключитися до більшості своїх розумних домашніх пристроїв без концентратора. Samsung також продає комбінований мережевий маршрутизатор Wi-Fi SmartThings та розумний концентратор, які виконають ту ж роботу. Після налаштування концентратора SmartThings ви можете встановити програму SmartThings і почати керувати своїми розумними домашніми пристроями. Ви можете отримати додаток SmartThings для Android з Google Play або отримати SmartThings для iOS в App Store. Після встановлення ви можете почати додавати власні пристрої до програми.

Як користуватися програмою SmartThings

З налаштованим концентратором SmartThings і встановленим додатком SmartThings ви готові розпочати керувати всім у своєму домі. Після запуску програми ви можете додати новий пристрій, натиснувши на + вгорі праворуч. Ви побачите такі категорії.

 • Пристрої: Додайте інтелектуальні пристрої Samsung або сторонніх виробників.
 • Номери: Налаштуйте кімнати в програмі для впорядкування пристроїв.
 • Голосовий асистент: Підключіть свій додаток до Amazon Alexa, Google Assistant або Bixby voice voice.
 • Сцена: Налаштовуйте кілька автоматизованих дій на своїх розумних пристроях, коли ви вибираєте сцену.
 • Автоматизація: Підключіть розумні домашні пристрої, запускаючи дії на одному пристрої, щойно спрацьовують активатори на іншому пристрої.
 • SmartApp: Встановіть попередньо налаштовану автоматизацію розумного будинку, яку пропонує Samsung.
 • Член: Додайте нових учасників за допомогою облікового запису Samsung, електронної пошти або QR-коду, щоб інші в вашому домі також могли керувати вашими розумними пристроями.

Коли ви виберете Пристрої, вам потрібно буде вибрати Бренд а потім виберіть свій пристрій. Після додавання нових пристроїв ви побачите їх на головному екрані. Коли ви торкаєтесь кожного пристрою, ви побачите всі способи управління та отримання інформації з цього пристрою. Ці елементи керування залежать від типу та марки пристрою.

Більше інтерфейсу програми SmartThings на Android.

Які пристрої працюють із програмою SmartThings?

Якщо ви використовуєте концентратор SmartThings, вам не потрібно буде купувати концентратори для інших пристроїв, таких як лампи Philips Hue. Натомість можна придбати окремі цибулини. Поки ваші розумні домашні пристрої працюють з протоколами ZigBee, Z-Wave, Cloud-to-Cloud, LAN та ZigBee3, вони повинні працювати з концентратором SmartThings (і додатком). Ви також можете підключити до свого концентратора SmartThings багато основних концентраторів розумного будинку. Якщо ви хочете бути впевнені, що можете використовувати додаток SmartThings для управління новим розумним домашнім пристроєм, переконайтеся, що на упаковці написано «Працює з SmartThings». Samsung пропонує повний список брендів, які працюють із SmartThings. Деякі з найпопулярніших брендів, які працюють із SmartThings, і якими ви можете керувати за допомогою програми, включають:

 • Екобджола
 • Google Nest
 • Хонівелл
 • Розумні ліхтарі Philips Hue, Belkin, Ecosmart, Sylvania та LIFX
 • Alexa, Google Assistant та Bixby
 • Камери Arlo, Google Nest та Ring
 • Розумні комутатори Belkin, Ecolink та Leviton
 • Вентилятори або вентиляційні отвори Honeywell, Leviton та Miro
 • Точки продажів Eaton, Honeywell, iHome, Leviton та Kasa
 • Багато інших датчиків, розумні замки, сигналізатори диму та пожежі, динаміки, термостати та багато іншого

Якщо ви починаєте свій розумний будинок з нуля, то вам найкраще підходити до створення своїх розумних будинків навколо центру SmartThings. Зосередьтеся на придбанні лише сумісних марок та продуктів, і ви зможете керувати кожним пристроєм у своєму будинку за допомогою програми SmartThings.