Saltar al contenido

Додаток VR Fitness від Supernatural веде вас по всьому світу

19 de abril de 2021

Ключові винос

  • Supernatural – це найзахоплююча фітнес-програма для віртуальної реальності, яку я коли-небудь пробував.
  • Напрямки, які ви можете обрати для здійснення в додатку, включають руїни Мачу-Пікчу.
  • Декорації настільки приголомшливі, що іноді мені хотілося просто подивитися навколо, а не потренуватися.

Людина, що грає у фітнес-гру VR Supernatural у віртуальній кімнаті на Oculus

Надприродне

Я роблю присідання на Великій Китайській стіні. Вигляд фантастичний, і я навіть не вийшов з дому завдяки Supernatural, найзахоплюючій фітнес-програмі для віртуальної реальності, яку я коли-небудь пробував. Надприродне намагається вкласти все в єдиний фітнес-досвід. Тут є фотореалістичні пейзажі, стукання музики та щоденні тренування з тренерами. Здебільшого змішування всіх цих елементів працює надзвичайно добре, щоб тримати вас у русі та відволікати увагу до такої міри, що ви не помічаєте, що тренуєтесь. Я використав Supernatural на своїй гарнітурі Oculus Quest 2 VR, і це виявилося виправданим – зробити всю графіку необхідною. Хочете підстрибнути чималим пластиковим пристосуванням, прив’язаним до вашого обличчя, – це той погляд, який ви хочете – вирішувати вам.

Змістовий покажчик

Дешевше, ніж тренажерний зал?

З урахуванням пандемії коронавірусу, яка все ще у розпалі, я майже рік не відвідував тренажерний зал. Надприродне є частиною моїх спроб перевірити, чи можу я отримати ті самі тренування, якими я насолоджувався, не сплачуючи здоровенний щомісячний членський внесок. Звичайно, VR-фітнес теж не безкоштовний. Oculus коштує 299 доларів, плюс надприродне платить 19 доларів на місяць після 30-денної безкоштовної пробної версії, або 179 доларів на рік. Графіка в Supernatural, однак, дивовижна. Декорації схожі ні на що інше, що я бачив у визнаному обмеженому виборі ігор для вправ. Місця, де ви можете обрати тренування, включають острів Ісабела на Галапагосах, вулкан Ерта-Ель в Ефіопії та руїни Мачу-Пікчу. Декорації такі приголомшливі, що я часом хотів просто подивитися навколо, а не вправлятися.

Я розпочав із вступного заняття, яке показало мені, як рухатись у грі. Прямий трикутник означає, що вам слід присідати крізь нього. Трикутник, закручений ліворуч або праворуч, означає, що вам слід кинутися через відповідну сторону. Учитель з’явився на килимку для йоги, що плавав у просторі. Той самий вчитель проводить вас перед розминкою перед кожним заняттям, і їх голос даватиме вам підказки під час проходження тренування.

Розбий повітряні кулі

Після того, як я сам увійшов у гру, мої контролери Oculus стали двома палицями, одна чорна і одна біла. Я рубав і відбивав повітряні кульки прутами відповідного кольору. Футуристичні, сяючі трикутники кинулись до мене, сигнал, що я повинен присідати чи кидатися крізь них. Тренер зважувався порадами, коли я вправлявся, але я також стежив за своїми показниками. Додаток калібрує ваш зріст, розмах рук, глибину присідання та випади. Я не впевнений, що кожен рух точно відстежувався на моїх зусиллях на практиці, але це було досить близько, щоб це не мало значення. «Здебільшого змішування всіх цих елементів працює надзвичайно добре, щоб тримати вас у русі та відволікатись». Мені було приємно, що я можу поєднати свій монітор серцевого ритму з додатком. Я отримав підсумки тренувань, що показують точність, рухи та силу, яку я витрачав під час кожного заняття. Існує також функція спільноти програми Supernatural, яка дозволяє ділитися своїми тренуваннями та знаходити свій слід на щотижневій таблиці лідерів. Мені сподобалось користуватися додатком Supernatural, але я не впевнений, що це те, чого я дотримувався б як звичайне тренування. Це небажання не має нічого спільного з чудовим дизайном та очевидною увагою до деталей, які розробники розчарували над додатком.

Розбивання повітряних куль для тренувань чорною битою у додатку для фітнесу VR Supernatural

Надприродне

Проблема полягає в тому, що сама гарнітура Oculus просто недостатньо зручна, щоб бути чимось, що я хотів би прив’язати до обличчя під час потовиділення та випаду. Мені постійно доводилося регулювати гарнітуру, оскільки вона ковзала, виводячи мене з того моменту, коли я намагався зосередитися на фізичних вправах. Я також використовував навушники, оскільки динаміки Oculus слабкі, тому мені довелося керувати додатковим шнуром, а також ремінцями для навушників. Незважаючи на свої застереження, я знайшов Надприродне гідним супутником тренувань у пандемії. Якщо ви на цьому заборі, варто спробувати лише для наочності.