Saltar al contenido

Домашні кінотеатри Onkyo HT-S3800 / HT-S7800 в коробці

23 de julio de 2021

Складаючи домашній кінотеатр, у вас є вибір між системою звукової панелі або приймачем для домашнього кінотеатру з великою кількістю динаміків. Однак між ними є рішення, яке забезпечує кращий досвід прослуховування, ніж звукова панель, без клопоту про повне налаштування домашнього кінотеатру: домашній кінотеатр у коробці, такий як Onkyo HT-S7800 або Onkyo HT-S3800. Onkyo припинив виробництво моделі HT-S3800, але ви все ще можете знайти їх уживаними. Існує також десятки подібних стартових наборів для домашнього кінотеатру.

Змістовий покажчик

Система домашнього кінотеатру HT-S3800 Onkyo

HT-S3800 є базовою моделлю в лінійці продуктів для домашнього кінотеатру Onkyo. Система складається з 5,1-канального приймача (HT-R395), п’ятиканальної акустичної системи для книжкових полиць (ліва, права, центральна, ліва об’ємна, права об’ємна) і пасивного сабвуфера (сабвуфер живиться від приймача).

Онкіо США

Вихідна потужність

Приймач домашнього кінотеатру HTR-395, який постачається разом із системою, розрахований на 60 Вт / год (вимірюється за двома каналами з восьми Ом навантаження гучномовців від 20 Гц до 20 кГц при 0,7% THD). Цього однозначно вистачає для скромних налаштувань у маленькій або середній кімнаті. Перш ніж підключати аудіообладнання, переконайтеся, що ви добре розумієте технічні характеристики вихідної потужності підсилювача.

Декодування та обробка звуку

Система сумісна з більшістю форматів об’ємного звуку Dolby Digital та DTS, включаючи Dolby TrueHD та DTS-HD Master Audio (верхні 5.1 канали). Передбачені додаткові попередньо встановлені режими обробки об’ємного звучання.

Особливості підключення

Поряд з декількома аналоговими варіантами аудіо- та відеозв’язку передбачені 4K HDMI входи та один вихід HDMI. З’єднання HDMI сумісні з 3D, HDR та пропусканням до 4K (без збільшення масштабу), і вони відповідають специфікаціям HDMI 2.Oa, включаючи підтримку зворотного аудіоканалу та HDMI-CEC. HT-S3800 також забезпечує перетворення композиту на HDMI для полегшення підключення до сучасних телевізорів, але не передбачено підвищення масштабу, а також немає компонентних відеоз’єднань. Інтернет та можливості потокової мережі не включені; проте вбудований Bluetooth надає можливість прямого бездротового потокового передавання із сумісних портативних пристроїв, таких як більшість смартфонів.

Динаміки та сабвуфер

Центральна, передня ліва / права та колонки об’ємного звучання мають однакові доповнення до драйверів (за винятком того, що колонка центрального каналу горизонтальна). Кожен має один тридюймовий повнофункціональний драйвер, ущільнений у компактну шафу (акустична підвіска), і може бути як на полиці, так і на стіні. Наданий сабвуфер є пасивним і має 6-7 / 16-дюймовий конусний драйвер. Сабвуфер також має порт для передньої стрільби (дизайн басового рефлексу), який забезпечує розширену низькочастотну характеристику.

Onkyo HT-S3910 HTIB Види спереду та ззаду

Онкіо США

HT-S3910

Хоча HT-S3800 може все ще бути доступним, він перебуває в процесі вимкнення та заміни на HT-S3910. До доповнень можна віднести декодування Dolby Atmos та DTS: X, а також можливість налаштування системи у конфігурації каналів 3.1.2 (лівий, центральний, правий, сабвуфер та два висотні канали). Однак ви також можете запустити його у стандартній 5,1-канальній конфігурації. Вихідна потужність збільшена до 80wpc.

Домашній кінотеатр HT-S7800 Onkyo

HT-S3800 (або HT-S3910) надає всі основи, але ви можете шукати щось, що пропонує трохи більше гнучкості як в аудіо-, так і у відеовідділах. HT-S7800 від Onkyo забезпечує це, плюс трохи більше.

Вихідна потужність

Приймач домашнього кінотеатру, що входить до системи HT-S7800 (HT-R695), забезпечує вищу вихідну потужність на канал (100 Вт), використовуючи ті ж стандарти вимірювання, що і система HT-S7800.

Декодування аудіо, канали та динаміки

Інша відмінність полягає в тому, що HT-S7800 упакований як 5.1-канальна система, сумісна з декодуванням звуку Dolby Atmos та DTS: X (хоча DTS: X може вимагати оновлення мікропрограми). Система включає два передні динаміки, що забезпечують як горизонтальні, так і вертикальні водії, а також дві центральні колонки та колонки об’ємного каналу з горизонтальним обстрілом. Сабвуфер, який постачається в комплекті з HT-S7800, також більший (10 дюймів) і має власне живлення замість пасивного, що означає, що він має власний вбудований підсилювач потужністю 120 Вт. Фактично, приймач, що постачається з HT-S7800, має два виходи на сабвуфер, що дозволяє підключити другий сабвуфер за бажанням. Ви також можете налаштувати HT-S7800 як стандартну 7.1-канальну систему, придбавши дві додаткові супутникові колонки з горизонтальним вмиканням.

Налаштування

Система включає систему автоматичного калібрування приміщення AccuEQ компанії Onkyo. Також передбачений мікрофон, який підключається до приймача. Потім приймач генерує серію тестових тонів і обчислює такі фактори, як розмір динаміка та відстань, і регулює динаміки, щоб краще відповідати акустичним характеристикам кімнати.

Підключення

HT-S7800 також збільшує кількість та типи пропонованих з’єднань. Наприклад, є вісім входів HDMI та два паралельних виходи HDMI (обидва виходи подають однаковий аудіо- та відеосигнал). Також є два компонентні відеовходи (компонентні відеовхідні сигнали перетворюються на HDMI для виведення). Усі підключення HDMI відповідають тим самим специфікаціям, що й на HT-S3800, з включеною функцією підвищення масштабу відео для аналогових джерел та джерел HDMI. Іншим варіантом підключення, передбаченим на HT-S7800, є включення багатозонного режиму роботи або через термінали динаміків, або через виходи попереднього підсилювача (потрібно додати зовнішні підсилювачі).

Мережеве підключення та потокове передавання

Окрім фізичних можливостей аудіо та відео, HT-S7800 також забезпечує Ethernet і Wi-Fi, що забезпечує підключення до вашої локальної домашньої мережі та Інтернету. Крім того, HTS-7800 сумісний з Apple AirPlay і може бути інтегрований у бездротову бездротову аудіосистему Flareconnect.

Аудіо високої роздільної здатності

Ще одним додатковим бонусом на HT-S7800 є включення аудіосумісності Hi-Res. Це означає, що HT-S7800 має можливість відтворювати аудіофайли Hi-Res через USB або ПК, підключені до локальної мережі, або медіа-сервери.

Параметри управління

Окрім передньої панелі та передбаченого пульта дистанційного керування, ви також можете використовувати додаток Onkyo Controller для телефонів iOS та Android.

Домашній кінотеатр Onkyo HT-S7800 Dolby Atmos в коробці

Онкіо США

Onkyo пропонує гнучкість

На відміну від систем інших виробників, таких як Bose, LG, Samsung та Sony, включення автономними приймачами для домашнього кінотеатру Onkyo означає, що ви постійно не прив’язані до динаміків, що входять до системи. Крім того, HT-S7800 також дозволяє вам переключитися на інший сабвуфер. Тому, якщо ви хочете оновити аудіообладнання, вам не доведеться замінювати всю систему.