Skip to content

Дізнайтеся більше про образи Google, які ви шукаєте

13 de Липень de 2021

Знайти зображення легко, але знати їх контекст не завжди очевидно. До цього часу.

Google
Ви можете легко загубитися в Google Image Search, натискаючи одне пов’язане зображення за іншим, але останнє оновлення Google сподівається навчити вас більше про зображення, які ви переглядаєте.

Яке оновлення? У блозі Google пошуковий інженер програмного забезпечення Анжела Ву пояснює, що оновлення запропонує “швидкі факти” про людей, місця чи речі, пов’язані із зображеннями, які ви шукаєте, за умови, що ви перебуваєте на мобільному пристрої та в США

Що це означає для вас: Ви коли-небудь замислювались, чому у вашій місцевій середній школі чи парках є назви, якими вони називаються? За допомогою цієї нової функції ви шукали б зображення місцеположення, тоді Google представив би вам додаткову інформацію про людину, якій вони дали ім’я, або подію, яка надихнула це ім’я. «Або, можливо, ви шукаєте інформацію про роботи відомого архітектора, щоб надихнути на ремонт будинку чи мистецький проект. Ви можете натрапити на цю статтю про те, що архітектор виграв нагороду, і ви зможете легко дізнатися більше про жінку, яка є однофамільцем цієї премії “.

Пошук зображень Google із додатковими фактами

Google
Як це працює? Інформація, яка відображається в Пошуку зображень Google, витягується з Графіку знань Google, який був описаний як “система, яка розуміє факти та інформацію про сутності з матеріалів, що передаються в Інтернеті”. Ви коли-небудь гуглили назву фільму і бачили панель праворуч із датою виходу фільму, робочим часом, відгуками та іншими деталями? Це Графік знань на роботі. В основному це велика база даних. Станом на цей рік, він має приблизно 500 мільярдів фактів про п’ять мільярдів юридичних осіб.

Нижня лінія: Люди вже проводять багато часу в Google, тому не може зашкодити дізнатися кілька цікавих фактів за цей час. Те, що колись могло бути швидким пошуком зображення знаменитого озера зверху вниз, тепер може перетворитися на тривалий досвід навчання.

Через: Engadget

Дізнайтеся більше про пошук Google