Saltar al contenido

Експерти кажуть, що надто рано купувати безпортові ноутбуки

23 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Ключові речі на винос

  • Craob поділився деталями про майбутній ноутбук, який вважається першим у світі без жодних портів.
  • Однак технологи кажуть, що безпортовий ноутбук неможливий з огляду на поточний стан технологій.
  • Розвиток бездротових технологій може зробити такі ноутбуки реальністю в майбутньому.
В Інтернеті течуть слини через надтонкий ноутбук, який позбувся всіх портів, але експерти з апаратного забезпечення вважають, що це просто неможливо, зважаючи на поточний стан технологій. Завдяки своїй безпортовій конструкції, Craob X заявляє, що має товщину всього 7 мм і важить всього 1,9 фунта. Щоб зрозуміти це, найтонші ноутбуки, Acer Swift 7 і Samsung Galaxy Chromebook, мають товщину близько 9,9 мм. Навіть iPhone 13 з розміром 7,65 мм є більш громіздким, ніж Craob X. Однак експерти з апаратного забезпечення не думають, що такий тонкий ноутбук, як Craob X, буде функціональним. «Я не думаю, що можливо зробити ноутбук таким тонким без технології заміни батареї», — сказав Алекс Леннон, засновник Dynamic Devices, електронною поштою Lifewire. «Я також дуже сумніваюся, що він буде достатньо міцним, щоб прослужити більше півгодини. Вам потрібен певний рівень ваги ноутбука, щоб він працював як «колін… топ».»

Високі цілі

Абсурдно тонкий ноутбук від нечуваної компанії Craob Inc має 13,3-дюймовий 4K-дисплей практично без рамок. Зображення показують, що у нього є камера-обскура, хоча компанія не поділилася жодними подробицями щодо її роздільної здатності. Також відсутні важливі деталі про його акумулятор, хоча цілком очевидно, що в такому щільно упакованому шасі його не буде багато. Jostling for room — це процесор Intel Core i7-1280P 12-го покоління, до 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5, 2 ТБ PCIe 4 SSD для зберігання та Wi-Fi 6E.

Безпортові ноутбуки Craob X з бездротовими зарядними пристроями поруч

Ще одна вражаюча особливість безпортового ноутбука полягає в тому, що він використовує бездротовий зарядний пристрій, який магнітно прикріплюється до задньої частини дисплея. Компанія стверджує, що зарядний пристрій працює як концентратор портів і включає в себе різноманітні порти, такі як USB-A, USB-C, Thunderbolt, слот для карт SD і роз’єм для навушників. Леннон не вважає, що це має сенс. «Для [a laptop] щоб бути безпортовим і мати будь-яку користь, вам потрібна якась радіотехнологія для переміщення даних на периферійні пристрої. Це споживає енергію, не так швидко, як дроти, і враховуючи, що я не бачу акумулятора [in the Craob X]здається досить дурним підвищувати базові потреби в енергії.» Він додав, що навіть якщо ми припустимо, що ноутбук має акумулятор, бездротовий зарядний пристрій/концентратор портів не здається достатнім для забезпечення достатнього струму для його зарядки або навіть достатньої пропускної здатності. для підтримки будь-яких підключених периферійних пристроїв.

Безпортовий це Bunkum

Ерік Брінкман, директор з продуктів Cobalt, сказав Lifewire по електронній пошті, що виробники ноутбуків завжди хочуть збалансувати портативність, продуктивність і корисність. «Видалення портів традиційно було для виробників ноутбуків способом зробити їх тоншими та легшими; однак видалення портів супроводжується деякими проблемами, такими як зменшення місця для акумуляторів та втрата портів для підключення периферійних пристроїв, що вимагає від власників ноутбуків носити з собою різні роз’єми та ключі», – поділився Брінкман. Крім того, він додав, що бездротова зарядка, яка є повільною та неефективною, працює для телефонів і пристроїв, які можна залишити заряджатися протягом ночі, але не здається можливим для таких пристроїв, як ноутбуки, які потрібно постійно використовувати.

Бездротовий зарядний пристрій і концентратор портів Craob X

Це те, з чим Уоллес Сантос, генеральний директор виробника комп’ютерів Maingear, дуже знайомий. Наводячи приклад свого ультратонкого ноутбука Element Lite, Santos поділився, що вдосконалення підключення, особливо USB Type-C, принесло значно швидшу зарядку та швидкість передачі даних, але бездротовий зв’язок — це зовсім інша гра. «Переміщення цих портів до бездротового рішення з нинішніми технологіями повернеться до повільніших швидкостей зарядки та передачі даних і збільшить затримку підключених пристроїв», — поділився він. Брінкман сподівається, що в міру того, як технічна екосистема навколо пристроїв розвивається, щоб виробляти більш потужні бездротові технології, такі як запатентована бездротова технологія Logitech Lightspeed, порти з часом можуть стати менш актуальними. «Хоча майбутнє, безсумнівно, за бездротовим зв’язком, я не думаю, що ця технологія поки що існує», – додав Сантос. «Рішення бездротового зв’язку мають бути такими ж хороші або кращими, ніж сучасні технології, щоб виправдати видалення добре перевіреного підключення з ноутбука».