Skip to content

Експерти кажуть, що телефони BlackBerry все ще можуть досягти успіху

13 de Січень de 2023

Ключові висновки

  • OnwardMobility все ще планує випустити смартфон BlackBerry з підтримкою 5G.
  • Хоча це може сподобатися деяким, хто шукає ностальгії, експерти кажуть, що компанії може бути важко завоювати позиції на ринку, де домінують Samsung і Apple.
  • Якщо BlackBerry знову не стане мейнстрімом, смартфони можуть знайти місце в ніші ринку поряд з багатьма іншими брендами.

Навіть якщо телефони BlackBerry повернуться, експерти кажуть, що смартфони з фізичною клавіатурою повинні будуть викликати фурор, якщо вони хочуть знайти місце на сучасному ринку смартфонів. Колись найбільший бренд смартфонів на планеті BlackBerry швидко втратив благодать, коли телефони iPhone і Android почали штурмом завойовувати ринок. Після багатьох років виходу з ринку смартфон, з якого все почалося, має намір повернутися, хоча експерти кажуть, що йому буде важко зберегти актуальність у світі, де домінують більш відомі бренди. «Я не думаю, що BlackBerry коли-небудь матиме таку велику частку ринку, як колись», — сказала Lifewire в електронному листі Крістен Коста, технічний експерт і генеральний директор Gadget Review. «Занадто багато ринку поглинають Apple і Samsung, і люди, які мають ці телефони, як правило, купують лише ці бренди. Але я бачу, що BlackBerry створює нішевий продукт, який приваблює дві групи людей: старших професіоналів і людей, які просто прямо ненавиджу екранні клавіатури».

Пошук апеляції

Коли BlackBerry почав розвиватися на початку 2000-х, смартфон був улюблений через те, що він дозволяв користувачам підключатися до електронної пошти. Згодом це розвинулося, дозволивши їм з’єднуватися один з одним за допомогою таких функцій, як BlackBerry Messenger (BBM). BBM був подібний до функцій нових телефонів, таких як iMessage для iPhone, і це підштовхнуло більше користувачів прийняти смартфон і його витончену фізичну клавіатуру. Усе це зруйнувалося з випуском перших телефонів iPhone та Android. Я не думаю, що BlackBerry колись матиме таку велику частку ринку, як колись. Якщо BlackBerry хоче повернутися у 2021 році, їй потрібні нові способи звернення до світу смартфонів, окрім фізичної клавіатури. IPhone та Android мають більшу перевагу в перегонах завдяки рокам розробки додатків і нових функцій, оскільки цей досвід продовжує зростати. «Тактильна/аналогова клавіатура — хороший початок, але вона не виконає всю роботу», — попереджає Коста. Натомість для BlackBerry також важливо знайти інші способи виділитися. Як у специфікаціях, так і в загальній підтримці додатків — те, з чим Android і iPhone вже добре справляються.

Навчання в інших

Найбільший ключ до успіху BlackBerry насправді зводиться до того, чи зможе він відвести користувачів від екосистем, у які вони інвестували більше десяти років. Звісно, ​​iPhone, можливо, не був таким особливим, коли він був запущений у 2007 році. App Store був запущений через рік після першого випуску iPhone, пропонуючи кілька сотень програм. Однак тепер App Store виріс і включає понад 4,3 мільйона програм, з яких люди можуть вибирати. Google Play Store, який працює на пристроях Android, також демонструє експоненціальне зростання з моменту свого запуску, станом на листопад 2020 року загальна кількість додатків склала 2,9 мільйона. Незважаючи на Apple і Google, Коста каже, що багатьом іншим брендам вдалося зайняти собі нішу в смартфонах. ринок, що приваблює користувачів з різних причин, наприклад, чудові загальні характеристики за нижчу ціну та підтримка програм. Якщо OnwardMobility зможе знову відчути магію володіння BlackBerry, це може вивести бренд із тіні на світло. Навіть якщо трішки. «Мілленіали, які використовували BlackBerry як один із своїх перших професійних пристроїв, можуть відчувати почуття ностальгії», — пояснив Коста. «Тактильна чутливість чудова для надання зворотного зв’язку та може слугувати організаційним інструментом залежно від додатків, пропонованих із коробки. Наявність такої клавіатури надзвичайно корисна для людей, яким доводиться вводити багато електронних листів або інших речей для своєї роботи, теж”.