Saltar al contenido

Експерти кажуть, що Instagram Live Rooms насправді хороша справа

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Instagram запускає Live Rooms, оновлення своєї служби відеопередач.
  • До чотирьох користувачів можуть приєднатися до однієї кімнати та взяти участь у круглих столах, панелях тощо.
  • Експерти заявляють, що пропонуючи подібні функції до таких програм, як Clubhouse, Live Rooms – це набагато більше, ніж просто спроба конкурувати з іншими соціальними програмами.

Instagram

Експерти пояснюють, що Live Rooms Instagram не просто є початком клубу, це допоможе підняти співпрацю на новий рівень. На початку цього тижня Instagram анонсував Live Rooms, додавши можливість залучити до чотирьох людей у ​​прямому потоці відео. З моменту оголошення ця функція провела багато порівнянь з Clubhouse, ексклюзивним додатком для аудіо-подкастів, який пропонує подібні послуги. Незважаючи на те, що мешкають в одному приміщенні, експерти вважають, що Instagram Live – це не просто дешева спроба відтворити успіх інших програм. «Це оновлення є приголомшливим у тому сенсі, що воно поєднує в собі величезну потужність аудиторії Instagram та привабливість живих шоу», – сказав Тібо Клемент, співзасновник та генеральний директор Loomly, електронною поштою Lifewive. «Якщо ми подивимося на Clubhouse, він представляє майже» аудіо-подкаст про стероїди «; я дивлюся на останнє оновлення Instagram Live як на те, що дає подібне відчуття для відео-подкастів».

Змістовий покажчик

Розширення успіху

Спочатку запущений у 2016 році, Instagram Live пропонував користувачам можливість переходити до своїх послідовників протягом декількох років. Однак, як і багато інших додатків для відеодзвінків – Zoom, Google Hangouts тощо – Instagram Live спостерігає значний приріст активності, оскільки блокування COVID-19 триває. «Це також запропонує користувачам можливість знаходити та споживати нішевий живий контент у масштабі, що є безпрецедентним» У квітні 2020 року Business Insider повідомив, що використання Instagram Live зросло більш ніж на 70% у березні місяці, коли блокування у всьому світі вперше почали з’являтися. Багато хто звертався до служби як до способу врятуватися від самотності та замкнутості, які принесла блокування. Це дозволило користувачам спілкуватися з іншими, і незабаром ми почали бачити безліч різних живих шоу, що з’являються по всьому Instagram. Оскільки ці блокування тривали, а соціальні настанови диктували постійне уникання великих фізичних зібрань, Live продовжує пропонувати можливість більшій кількості користувачів взаємодіяти один з одним. «Це щось на зразок радіо-шоу чи подкасту», – сказала Елена Дуке, наставник та впливовий фактор у соціальних мережах.

Більше, ніж конкуренція

Щоразу, коли основний додаток у соціальних мережах робить таке оновлення, ми бачимо, як багато користувачів зауважують, як це робиться відчуває себе схожим на інший додаток, або як це це не функція, яку вони хотіли. Хоча для таких компаній, як Instagram, Facebook або Twitter, незвично копіювати популярні ідеї з інших додатків соціальних мереж і власноруч їх обертати, це не завжди є рушійним фактором оновлення.

Зробити порівняння між Clubhouse та Instagram Live Rooms легко, але Live Rooms – це те, що потрапило до списків розробників Instagram з часів великого сплеску минулого року, за словами Брайана Кофі Холлінгсворта, консультанта бренду, який спеціалізується на соціальних мережах. Холлінгсворт надіслав твіт 2 березня, заявивши: «Вони вже [Instagram] він навіть відзначив, що Instagram тестує цю функцію в Індії з 2020 року.

Clubhouse був запущений у квітні 2020 р., І хоча він досягнув певного успіху на початку, лише тоді, коли великі імена, як Ілон Маск, вийшли на платформу публічно на початку цього року, він почав спостерігати зростання, що зробило його таким порівнянним додатком.

Масштабування вгору

За даними Instagram, Live Rooms – це оновлення функції, яку багато хто вже використовував. Це відповідь на запит спільноти, і такий, яким багато хто радий користуватися. Хоча цілком можливо, що Live Rooms витісняється в результаті успіху Clubhouse – спроби копатись у цій аудиторії – це також не функція, яка з’являється з нізвідки. «Ми бачимо, як соціальні медіа пронизують більше аспектів нашого життя; наприклад, вони фактично стали торговим центром 21 століття завдяки соціальній комерції», – сказав нам Клемен. «Це також запропонує користувачам можливість знаходити та споживати нішевий живий вміст у масштабі, що є безпрецедентним».