Saltar al contenido

Експерти попереджають, що нових ярликів расизму Yelp може бути недостатньо

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Ключові винос

  • Yelp розмістить попередження на сторінках, яких імовірно звинувачують у расистській поведінці.
  • Цей крок покликаний запобігти потокам фальшивих відгуків у відповідь на повідомлення в ЗМІ.
  • Експерти вважають, що система є хорошим початком, але такий тип модерації вмісту дуже складний.
Йелп
Оголосивши, що компанія почне маркувати компанії, яких звинувачують у расистській поведінці, Yelp переходить до стилю модерації вмісту, який ризикує бути пригніченим викликами, з якими стикаються великі онлайн-платформи навколо різноманітності. Компанія, яка в минулому боролася з фальшивими відгуками та звинуваченнями в расизмі на своїй платформі та в своїх офісах, анонсувала нову функцію як частину реакції на рух «Чорне життя». Але компанії намагалися бути арбітрами того, що є чи ні, – або, в даному випадку, що є чи ні – расистом – і послідовно застосовують свої системи маркування. Експерти попереджають, що система маркування Yelp, хоча і обіцяє, зіткнеться з подібними проблемами. «Загалом, ця функція чудова, це важливий крок», – сказала Евелін Картер, соціальний психолог з Paradigm, консалтингової компанії, яка працювала над різноманітністю та залученням до інтелектуальних компаній, зокрема Lyft, Spotify та Slack tebapit. «Але люди з маргіналізованих груп – расові меншини, жінки, люди з ЛГБТК-плюс спільноти, люди з обмеженими можливостями – не просто шукають приклади тих явних упереджень», – сказала вона. «Я не знаю, чи захопить це якусь найтоншу мікроагресію[s]. »

Перехід за межу етикетки

Наразі Yelp відстежує бізнес-сторінки на предмет збільшення кількості оглядів, які можуть бути пов’язані із повідомленнями про бізнес у ЗМІ, і до 2020 року кількість таких випадків зросла на 133 відсотки. Віце-президент із користувацьких операцій Yelp Ноорі Малік написала у дописі в блозі оголошення системи маркування. Згідно з новою схемою, компанія розміщуватиме публічне попередження на діловій сторінці, якщо виявить докази збільшення кількості повідомлень, пов’язаних з потенційним випадком расизму. Це повідомлення буде передано до значка «Бізнес, звинувачений у расистській поведінці», якщо інцидент можна перевірити за допомогою статті новин із надійної торгової точки. Поки сповіщення діє, відгуки на сторінці компанії буде вимкнено.

Зображення оповіщення Yelp про

Йелп
Однією з можливих підводних каменів такої системи маркування є те, що користувачі вважатимуть, що Yelp є всезнаючішим, ніж насправді, коли мова йде про документування звинувачень у расизмі на підприємствах. Люди можуть припустити, що будь-який бізнес, який не називається расистським, є приємним середовищем. Девід Ренд, професор бізнесу в Школі менеджменту MIT Sloan, зафіксував подібний ефект, коли компанії в соціальних мережах почали маркувати публікації, що містять фейкові новини. У дослідженні, опублікованому на початку цього року в журналі Наука управліннявін виявив, що читачі більше охоче діляться неправдивими історіями без ярликів, якщо вони розглядають їх поряд із публікаціями, які були позначені як фейкові новини. «Я не знаю, чи захопить це якусь найтоншу мікроагресію[s]»У своєму оголошенні» Yelp «не пояснив, який механізм, якщо такий існує, буде існувати для того, щоб компанії оскаржили нав’язування ярлика расизму, або чи будуть ярлики видалені, якщо компанія докаже, що вжила заходів у відповідь на звинувачення, наприклад, звільнення працівника або запровадження різноманітності та навчання інклюзії. Цей аспект системи буде мати вирішальне значення для її успіху, зазначив Картер. Картер зазначив, що Yelp допоміг створити безкоштовний інструментарій з інклюзивності для бізнесу, і що його система маркування може бути не просто модерація вмісту, а реальна можливість вдосконалення для малого бізнесу, якщо процес примирення передбачав якусь освіту чи вимогу до навчання. «Саме в цьому, я думаю, справжня сила цієї нової ініціативи», – сказав Картер. – Але з інформацією Дотепер Yelp повідомляє, що незрозуміло, як система маркування буде ефективнішою за своїм прямим призначенням, ніж система Facebook та Twitter для публікацій, що містять підробку новини, які досі не мали успіху за призначенням контролювати дезінформацію на платформі.