Saltar al contenido

Експерти стверджують, що кольорові чорнила можуть бути примхою

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нова технологія екрану E Ink має кольори і може бути корисною для спеціальних читачів, таких як Amazon Kindle.
  • Минулого року було випущено кілька електронних пристроїв читання з кольоровими екранами E Ink, але в США доступні лише два.
  • Екрани Color E Ink дорожчі за чорно-білі версії та мають повільнішу частоту оновлення, ніж світлодіоди.

PocketBook

Новий тип екрану E Ink може дозволити вам насолоджуватися зручністю читання на спеціальному пристрої, а також краще бачити ілюстрації. Екрани E Ink низької потужності, які легко читати, що живлять багато читачів, отримують яскраве оновлення. Компанія E Ink, яка займається виготовленням екранів, представила E Ink Kaleido, нову технологію цифрового відображення паперу для пристроїв eReader та eNote із покращеними кольорами та кращим коефіцієнтом контрастності, ніж попередня технологія кольорових кольорів E Ink. Але спостерігачі кажуть, що технологія, ймовірно, залишиться нішевим продуктом. «Шанувальники екранів E Ink скажуть вам, що переваги включають те, що екрани простіші для ваших очей і витрачають менше енергії», – сказав Нейт Хоффелдер, блогер The Digital Reader, сайту, що висвітлює новини eReader, в електронному інтерв’ю. «У першому є певна правда, але нинішні технології роботи з акумуляторами та процесорами настільки гарні, що проблема з акумулятором в основному вирішена. Телефони та планшети служать вічно, або, принаймні, так би сталося, якби не виробники пристроїв, які вибирають тонкі пристрої, а довший термін служби батареї. »

Змістовий покажчик

Поки що обмежені випуски

За останній рік було випущено кілька eReaders із кольоровими екранами E Ink. Більшість з них доступні лише в Китаї, але дві моделі були випущені у всьому світі. Це Pocketbook Color і Onyx Boox Poke 2 Color. «Ця технологія ідеально підходить для багатофункціональних інформаційних додатків, таких як діаграми, графіки, карти, фотографії, комікси та реклама, і полегшує потребу в склі на основі CFA, роблячи дисплеї тоншими та легшими, ніж будь-коли раніше, і з більш високим оптична якість «, – сказала Джен Вейл, старший директор з питань бізнесу та маркетингової стратегії E Ink, в електронному інтерв’ю.

Але кольорові екрани E Ink все ще мають свої обмеження, сказав Гоффелдер. Кольорові екрани випускаються дорожче, а отже, пристрої коштують дорожче. Наприклад, Pocketbook Color коштує 199 доларів, тоді як Onyx Boox Poke 2 Color коштує 279 доларів. Це значно вище порівняно з популярним чорно-білим електронним читачем Kindle, який починається з 89 доларів. Екрани E Ink також набагато повільніші, ніж РК-екрани та LED-екрани, зазначив Гоффелдер. «РК-екрани можна оновлювати 60 разів на секунду, тоді як екрани E Ink можуть зайняти 2 секунди або більше», – додав він.

Білборди, які витрачають менше енергії

Кольорові чорнила E, мабуть, найяскравіше сяятимуть за допомогою масштабних дисплеїв, таких як білборди, сказав Ванс Пет, інженер і письменник One Shot Finance, в електронному інтерв’ю. Наприклад, E Ink Triton є на ринку протягом останнього десятиліття і використовується для вивісок. У той же час, E Ink Gallery також використовується в рухомих рекламних оголошеннях та інших додатках для вивісок. «Застосування кольорового дисплея електронних чорнила у великих масштабах буде надзвичайно корисним, коли справа стосується енергоспоживання», – додала Пет. «Color E Ink зможе запропонувати універсальність (в тому сенсі, що зображення білбордів можуть бути змінені без необхідності їх ручної заміни), а також енергоефективність (не потрібно оновлення дисплеїв, таких як РК-дисплеї та світлодіоди)».

жінка розслабляючи будинку з планшета

Клаус Ведфельт / Getty Images

Пет запропонувала ідею інтегрувати кольорові екрани E Ink у задню частину телефонів поряд із звичайними екранами. «Кольорове чорнило E на задній панелі смартфона, яке постійно відображає сповіщення, було б здорово бачити, і найкраще, воно практично не з’їдає акумулятор», – сказав він. Смартфон Hisense A5C став першим смартфоном E Ink, який використав кольоровий ePaper. За ним пішов смартфон Hisense A5 Pro, який відрізняється більш швидкою частотою оновлення. E Ink працює над шляхами вдосконалення кольорових дисплеїв, сказав Вейл, що включає запобігання витоку світла та кращий коефіцієнт роздільної здатності. Мені б сподобався пристрій для читання Color E Ink, оскільки це був би чудовий спосіб читати книги та бачити ілюстрації, не маючи на увазі обмеження чорно-білого екрану на моєму Kindle. Проте поки немає жодного слова про те, чи планує Amazon випускати кольоровий Kindle. Джефе, ти слухаєш?