Saltar al contenido

Експерти стверджують, що не висвітлюйте свою особистість на відеозустрічах

24 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нещасний адвокат ненавмисно став вірусом, коли нещодавно з’явився на Zoom як кіт.
  • Фахівці з кар’єри кажуть, що ніколи не слід використовувати фільтр, щоб виглядати твариною під час робочих сеансів збільшення.
  • Один фахівець рекомендує налаштування «Змінити мій зовнішній вигляд» на Збільшити.

pixelfit / Getty Images

Тепер, коли котячий мем Zoom захоплює Інтернет, користувачі задаються питанням, як і коли пришвидшити свої зустрічі фільтром. Мем про кота розпочався минулого тижня, коли техаський адвокат виступив перед суддею у вигляді кота, оскільки він несвідомо застосував фільтр. Оплески з усього Інтернету були миттєвими. Але експерти сходяться на думці, що ніколи не годиться використовувати на роботі фільтр для масштабування тварин.

«Ми всі люди, і інцидент з котом був веселим, але це було тому, що це було випадково», – сказав Джо Вілсон, старший радник з кар’єри в MintResume, в електронному інтерв’ю. «Якби ми всі з’являлися на робочі збори як коти, це не мало б такого ефекту, як хтось робить це випадково». Ви повинні оцінити, чи підходить гумор для тієї конкретної зустрічі, в якій ви перебуваєте, сказав Вільсон. «Якщо це неформальна зустріч серед найближчих колег, можливо, це нормально. Це визначатиме кожна людина», – додав він. «Якщо це дуже прогресивна організація, і ви знаєте, що це буде прийнято добре, знову ж таки це буде особистий, індивідуальний заклик. Однак, як правило, фільми масштабування навмисно забороняють відвідувати зустрічі».

Змістовий покажчик

Виглядайте по-різному

Існує широкий вибір фільтрів, які можна застосувати до відеодзвінків. Багато з цих фільтрів покликані покращити ваш поточний вигляд, а не перетворити вас на тварину. Наприклад, SnapCamera від Snapchat дозволяє використовувати фільтри Snap на комп’ютері під час дзвінків та працює в різних службах відеоконференцій. «Чесність – це завжди найкраща політика в професійному середовищі роботи». Якщо фільтр, який використовують ваші відеодзвінки, дратує, розгляньте програмне рішення. Існує програма Circles for Zoom, яка перетворює кожного учасника на коло на вашому екрані. Припустимо, ви перебуваєте на зустрічі в масштабі у творчому полі з колегами, з якими у вас відмінні робочі стосунки. У такому випадку фільтри масштабування можуть бути цікавими, Філіп Барбб, тренер з ефективності для керівників та автор Усі причини, я ненавиджу свого 28-річного начальника, сказав в електронному інтерв’ю. «Однак, якщо ваш дзвінок стосується всього бізнесу, а стосунки не такі налагоджені, професіоналізм повинен замінити бажання виділитися та відвернути увагу від мети зустрічі», – додав він.

Не ховайся

Що б ви не робили, не використовуйте такий аватар, як кішка, який приховує вашу зовнішність, сказав Барбб. «Люди хочуть знати, з ким розмовляють і що ви присутні», – сказав він. «Коли ви ховаєтесь за повним аватаром, завжди можна підозрювати, ким ви є насправді. Я б радив використовувати часткові фільтри, такі як веселі капелюхи, вуса чи креативні межі, замість повних аватарів» Мартинас Каваліаускас, співзасновник і генеральний директор GPS-компанії TrackingFox, зазначив у своєму електронному листі, що брав участь у тисячах відеоконференцій, і «і, на щастя, я ще не відчував себе котом або чимось, що не я, на всіх моїх зустрічах із збільшенням» . »

Учасники відеодзвінка.

Луїс Альварес / Getty Images

Замість котячого фільтра Каваліаускас рекомендує у налаштуваннях вашого відео параметр «Налаштувати мій зовнішній вигляд». Функція Touch Up робить вас схожими на себе, тільки краще. «Для моєї команди це єдиний прийнятний фільтр», – сказав він. Замість фільтра масштабування розгляньте можливість використання фону під час робочих зустрічей, – запропонував Роб Белленфант, генеральний директор та засновник TechnologyAdvice, в електронному інтерв’ю. Фони «можна використовувати у професійній манері, щоб приховати незручну безладну спальню або вітальню». «Коли ви використовуєте фони для збільшення для роботи, вам слід вибрати однотонний фон або фірмовий варіант компанії», – заявив Bellenfant. Але що робити, якщо, як нещасний адвокат котів, ви випадково застосували фільтр масштабування під час робочої наради? «Чесність – це завжди найкраща політика в професійному середовищі», – сказав Барбб. «Однак, якщо ви збираєтеся перекласти провину на своїх дітей за допомогою Zoom до того, як ви це зробили, ніхто не почуватиметься комфортно під сумнівом».