Saltar al contenido

Експерт зазначає, що підказки про дезінформацію TikTok буде недостатньо для користувачів

26 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Ключові винос

  • TikTok розгортає нову підказку для користувачів, коли вони намагаються ділитися відеозаписами з дезінформацією в них.
  • Відео з неперевіреною інформацією міститимуть нові ярлики банерів.
  • Експерти вважають, що цієї нової функції буде недостатньо для уповільнення поширення оманливої ​​інформації.
Чесно / Getty Images
Користувачі, які втомилися бачити відео з оманливою інформацією, не знайдуть допомоги, яку шукали в останній функції TikTok, стверджують експерти. Нещодавно TikTok представив нову функцію, яка повідомляє користувачів, якщо відео було позначено як таке, що містить оманливу інформацію, коли вони намагаються поділитися ним. Користувачі також отримають повідомлення про пошук надійних джерел під час перегляду відео, позначених системою. Доданий рівень уваги до відео – це один з найбільших кроків, який TikTok зробив, щоб уповільнити поширення дезінформації, хоча експерти попереджають, що цього може бути недостатньо. «Ми багато чули про фейкові новини за останні п’ять років, але ми вступаємо в період, коли у нас є світ альтернативних фактів, коли люди вивчають лише ту частину історії, яка підтримує їх політичну приналежність», – Ендрю Селепак, Професор соціальних мереж Університету Флориди tebapit електронною поштою.

Тільки для твоїх очей

За старої системи відео, позначені як такі, що містять неперевірений вміст, можуть не мати права відображатись на сторінці «Для вас» – нескінченний відеофільм TikTok, який користувачі можуть прокручувати, щоб знайти новий вміст. Тепер TikTok також включатиме банер на відео, а також попередження, коли користувачі намагаються поділитися ними. «Ми любимо, що творчість нашої спільноти заохочує людей ділитися відео TikTok з іншими, хто може їм сподобатися», – написала в оголошенні Джина Ернандес, менеджер з питань довіри та безпеки в TikTok. «Ми розробили цю функцію, щоб допомогти нашим користувачам бути уважними щодо того, чим вони діляться». «У світі альтернативних фактів, хто вирішує, що заслуговує довіри …?» Оскільки, за оцінками, TikTok має щомісяця майже 700 мільйонів активних користувачів, наскільки ефективною може бути ця функція? В оригінальному оголошенні Ернандес повідомив, що при тестуванні функції спостерігалося зниження швидкості передачі відеозаписів із попередженням на 24%, тоді як відео, що містить ярлик із непровереною інформацією, зменшилось на 7%. Не було надано інформації щодо тривалості етапу тестування та кількості учасників. Twitter представив подібну функцію в жовтні 2020 року, змусивши користувачів додавати власні коментарі до будь-яких твітів, якими вони намагалися поділитися зі своїми фоловерами. Ця система була скасована в грудні 2020 року, однак Twitter посилався на 20% зменшення обміну як через ретвіти, так і за допомогою цитат.

Застряг у петлі

Причина, по якій попереджувальні ярлики та повідомлення для пошуку надійних джерел буде недостатньо, попередив Селепак, полягає в тому, що різні люди часто знаходять довіру до джерел, які вони вже знають і яким довіряють. TikTok може позначити відео як оманливе або неперевірене, але для деяких особа, яка створила відео, може бути людиною, від якої вони часто отримують інформацію, що робить їх більш схильними до спільного використання відео, не розглядаючи його далі. «У світі альтернативних фактів, хто вирішує, що заслуговує довіри, коли користувачі схильні вірити лише тому, у що хочуть, і стежити за обліковими записами та користувачами, які відповідають своїм переконанням?» – спитав Селепак.

Запит TikTok запитує користувача, чи хочуть вони поділитися відеозаписом із неправильною інформацією

Tik Tok
Це по суті створює цикл, або ехокамеру, вмісту, який переглядають користувачі, які вірять йому, а потім діляться ним з іншими. Отже, проблема продовжує зростати, замість того, щоб зменшуватися. Звичайно, деякі користувачі побачать попередження і вирішать не ділитися відео, але ті, хто довіряє користувачеві, який ділиться цією інформацією, швидше за все, просто поділяться нею. Незважаючи на те, що TikTok співпрацює з перевіряючими факти компаніями PolitiFact, Lead Stories та SciVerify, факт все ще залишається фактом, що аудиторія в додатку величезна, і покладатися на застереження, щоб люди не передавали оманливу інформацію, недостатньо. Особливо, коли ці мітки та попередження потенційно можуть зашкодити одній речі, яка TikTok потрібна, щоб вижити: активній базі користувачів. «Якщо користувачі починають відчувати, що їх підштовхують до джерел та контенту, що представляють матеріали, що суперечать їх думкам, вони рідше витрачають стільки часу на додаток», – сказав Селепак. зараз платформи насправді не цікавлять, на що ви дивитесь під час прокрутки, доки ви продовжуєте прокручувати «.