Saltar al contenido

Енді Кортез з Kinda Funny створює власний комедійний простір на Twitch

18 de julio de 2022

Пощастить хлопцеві на ім’я Енді Кортез. Фронтмен Kinda Funny зайняв свою нішу в просторі Twitch, граючи у відеоігри для своїх прихильників, і він хоче продовжити свою висхідну траєкторію, використовуючи силу їдкої дотепності, піднятої брови та імпровізованих комедійних відбивних, які б поставили Суботній вечір у прямому ефірі до сорому.

«Для мене комедія — це форма ескапізму. Це спосіб посміятися, позбутися болю та втекти від усього, з чим ти маєш справу у своєму житті. Багато людей були такими для мене. Я б ніколи не очікував, що бути в місці, де я зараз для людей є цією людиною», – сказав він під час телефонного інтерв’ю tebapit.

Змістовий покажчик

Короткі факти

  • Ім’я: Енді Кортес
  • Вік: 33
  • Розташований: Сан-Франциско, Каліфорнія
  • Випадкове захоплення: Аніматор за професією, Енді Кортез провів роки становлення як розробник ігор, створюючи ігри для Portalarium, компанії-розробника, заснованої легендарним творцем Ultima серіал, Річард Гарріотт.
  • Цитата: «Якщо ти достатньо талановитий і наполегливо працюєш, ти, швидше за все, отримаєш те, що хочеш».

 

Pharr з дому

Кортез народився і виріс у маленькому прикордонному містечку Фарр, штат Техас, у долині Ріо-Гранде. Нащадок гордої мексикансько-американської родини, він зазначає, що його батьки наполегливо працювали, щоб забезпечити його, коли він ріс, а також живили його творчі мрії та інтереси. Щось, каже стример, таке в регіоні не було поширеним. «Мені завжди щастило мати батьків, які справді підтримували, але все ще були реалістами.

Вони не хотіли, щоб я був надто великим пирогом у небі, але вони зрозуміли, що в мені завжди була творча помилка», — сказав він. «Вони завжди помічали, що у мене є прагнення робити більше, і вони надзвичайно підтримали, коли я сказав, що хочу продовжити навчання в художній школі та зрозуміти це». У той час його головними інтересами були комедія та мистецтво. Він був у захваті від комедійних стилів легендарних коміків Кріса Фарлі та Джима Керрі, водночас відточуючи свої художні навички, цікавлячись скетчуванням.

Що стояло вище за все? Відео ігри. «Відеоігри почали для мене все це. Вони є своєрідною відправною точкою для моєї творчості. Легенда про Зельду показав мені, вау, це було круто. Відтоді я завжди створював фальшивих персонажів і фрагменти історії. Я зробив свою власну гру. Це відсмоктало. Це завжди було факсиміле оригінального продукту з моїми власними рисами», – сказав він.

Скріншот Енді Кортеза в прямому ефірі.

Гра Grumps і YouTube були джерелами натхнення в його підлітковому віці, які започаткували його інтерес до анімації та створення контенту. У поєднанні з його дитячою одержимістю створенням історії та дизайном персонажів усе це привело його до Інституту мистецтв Остіна. Він працював розробником ігор, а потім приєднався до команди популярної відеокомпанії Rooster Teeth. У нього була робота мрії, але цього було недостатньо. Майбутній стример хотів застосувати деякі з навичок характеру, які він розвинув, перейшовши більше до фронтальної сторони розробки ігор у Rooster Teeth.

Сміятися доверху

Давній фанат Kinda Funny, відомий своїми дизайнами футболок, Кортез залишив Rooster Teeth у пошуках більш інтимного корпоративного середовища та зеленіших пасовищ. У Kinda Funny він перейшов від розробки ігор до виробництва контенту, де він міг дозволити колишній театральній дитині процвітати в собі. Компанія довірилася Кортесу та його баченню, надавши йому волю керувати своїм потоковим контентом без підходу, і в лютому 2018 року він дебютував.

Кортес відразу досяг успіху з вбудованими прихильниками Kinda Funny. Стрім Енді Кортеза, який виступає як його власне шоу для одного, іноді з появою колег, часто є ближчим до щоденного вмісту Kinda Funny. Я надзвичайно пишаюся тим, що представляю в позитивному ключі». «Коли я транслюю, це завжди виступ. Я вважаю, що багато чого з цього пов’язано із засобами масової інформації та вирощуванням, спостерігаючи за купою коміків і намагаючись зірвати їхній стиль. Я ніколи не хотів створювати контент, який був би просто грою.

Я хочу розсмішити людей. Мабуть, тому я погано граю в ігри в прямому ефірі», – засміявся він. Самопроголошений «шукач уваги» (але у веселій формі), Кортес випромінює легковажність, яка настільки ж цікава, як і чарівна: поширюючи цей комедійний ескапізм він колись потрібен. Але він сказав, що він найбільше пишається тим, що може бути маяком надії для маленьких латиноамериканців, які занадто часто не бачать себе представленими. «Щоразу, коли хтось заходить у мій чат і каже: «Я латиноамериканець», або «Привіт, брате, я мексиканець». Це справді круто бачити, як хтось, як я, робить те, що ти робиш… це здорово. Виріс там, де я виріс, ми не ходили до художньої школи.

Є якийсь мексиканський мачизм, який нагадує, що ти не намагаєшся займатися творчістю, — сказав він. — Я завжди вважав, що це буде для мене обмеженням. Я дуже пишаюся тим, що представляю в позитивному ключі».