Saltar al contenido

Журнал Microsoft додаток пропонує елегантну простоту

8 de abril de 2021

Ключові винос

  • Microsoft новий Журнал додаток – чудовий інструмент для створення нотаток.
  • Одна ключова відмінність від Журнал порівняно з іншими програмами для приміток полягає в тому, що вона орієнтована на сторінки.
  • Я зміг легко знайти минулі чорнильні нотатки, які створив у Журнал.

Place.to / Макет фото

Microsoft тихо запустила одну з найпрекрасніших програм, якими я користувався протягом тривалого часу Журнал для Windows 10 додаток для записів. Я за своєю натурою писар і шанувальник паперових блокнотів, але друковані написи, схоже, завжди губляться. Молескіни потрапляють неправильно, і я зазвичай за своїм комп’ютером, тому я все ще шукаю чудову цифрову заміну. Мабуть, найдивовижніше Журнал полягає в тому, що це продукт Microsoft. Програмний гігант відомий роздутими програмами, загадковими інтерфейсами та багатьма функціями, ніж корисні для користувачів. На противагу, Журнал це простий, витончений додаток, яким приємно користуватися. «Моє єдине занепокоєння Журнал полягає в тому, що Microsoft змінить його або додасть забагато функцій. Деякі речі краще залишити простими «.

Змістовий покажчик

Проста проблема, що рідко вирішується

Проблема, яку вирішив вирішити Microsoft, здається простою, але рідко вирішується. Як ви робите рукописні нотатки, зберігаєте їх та упорядковуєте на комп’ютері? Я перепробував десятки додатків у цій категорії, і більшість із них мають незграбні інтерфейси та інші обмеження, які змушують мене здатися і повернутися до паперу. На противагу, Журнал є відкриттям чистого дизайну. Я випробував це за допомогою планшета та ручки Surface Pro 7 низького класу. Проблем зі швидкістю не було, і хоча це позначено як проект Garage, я не стикався з помилками. Журнал був простим у використанні, хоча він постачається з корисними анімованими підручниками. Частина радості від використання Журнал це речі, яких у нього немає. Наприклад, додаток Journal не має режимів, тому мені не довелося перемикатися між чорнилом та стиранням.

Одна ключова відмінність від Журнал порівняно з іншими програмами полягає в тому, що він орієнтований на сторінки. Багато подібних додатків для чорнила використовують нескінченний підхід до полотна. Очевидна перевага полотна полягає в тому, що цифровий папір у вас ніколи не закінчиться. З іншого боку, наявність нескінченної кількості простору мені завжди здавалося дивним, оскільки це не має ніякого відношення до реального світу. Журнал Підхід, при якому ви натискаєте більше сторінок, якщо вам потрібно більше місця, був миттєво зрозумілий і створений для більш ефективного ведення нотаток.

Правило індексних карток

Найкращий спосіб перегляду створених вами елементів – це тип макета індексної картки. Картки – це візуальне зображення для перегляду результатів пошуку. Вони спростили обробку результатів, а також подання змісту заголовків, які я створив. Жести всередині Журнал прості та інтуїтивно зрозумілі. Наприклад, якщо ви допустили орфографічну помилку, ви можете просто подряпати її. Ви можете вибрати вміст, обвівши його або торкнувшись пальцем. Microsoft заявляє, що додаток використовує штучний інтелект (ШІ), щоб визначити, в якому режимі він повинен знаходитися. Додаток бачить, чи я викреслював слово чи затінював малюнок, хоча вони використовують подібні жести. Здатність програми визначити, в якому режимі я перебуваю, надзвичайно добре працювала на практиці. «Журнал це простий, витончений додаток, яким приємно користуватися «.

Журнал може виявляти щоденні записи, такі як заголовки, елементи, які ви позначили зірочкою, малюнки та, звичайно, ключові слова. Розпізнавання програми також відкриває деякі можливості. Для певних розпізнаних чорнила, таких як малюнки або заголовки, збоку сторінки є невелика підказка. Ви можете торкнутися його, щоб швидко вибрати відповідний вміст, а потім виконати такі дії, як Перемістити або Копіювати. ШІ також надає можливість пошуку Журнал з великим ефектом. Я міг легко знаходити минулі чорнильні нотатки, які я створив. Функція пошуку також надає фільтри, тому я міг знаходити речі, такі як списки або примітки, які я робив на певну дату. Для підписників Microsoft 365 для роботи та школи передбачена інтеграція з календарем, яка дозволяє робити такі речі, як робити особисті нотатки про зустрічі та додавати їх до подій. Існує також дуже крута цифрова стенографічна функція @ згадування для приватного звернення до людей.

Журнал швидко став моїм улюбленим додатком для створення нотаток. Моє єдине занепокоєння Журнал полягає в тому, що Microsoft змінить його або додасть забагато функцій. Деякі речі краще залишити простими.