Saltar al contenido

Жінки на технічному саміті: дати, новини, чутки та все, що слід знати

26 de abril de 2021

Саміт «Жінки в техніці» (WITS) проводиться раз на два роки, а події проводяться навесні та восени щороку. Він пропонує жінкам та представницьким меншинам меншу можливість взаємодіяти та досліджувати нові технологічні тенденції. Мета полягає в тому, щоб допомогти цим групам прогресувати свою кар’єру в галузі технологій, будь то написання коду чи іншої технічної галузі.

Змістовий покажчик

Які дати зустрічі на вищому рівні серед жінок у галузі технологій?

Цього року Весняний WITS відбудеться 24-26 березня 2021 року; осінній саміт відбудеться 20-22 жовтня 2021 р. В даний час заходи проводяться фактично.

Як зареєструватися для участі

Буде запрошений будь-хто, хто цікавиться технологіями, а також тих, хто хоче спілкуватися з жінками, які працюють у галузі техніки. Ви можете зареєструватися на одну подію, або обидва, і студенти можуть скористатися знижкою. Детальніше про реєстрацію та опис заходу на самміті Women in Tech можна ознайомитись тут.

Які види тем висвітлюються на WITS?

Весняна подія охоплює широкий простір – від каміна біля каміна, що стосується відповідальності жінок перед майбутніми поколіннями, до наборів машинного навчання та захисту організаційних активів. Конференції змішують теми особистого зростання серед найсучасніших технологічних тем, що виділяє його серед традиційних галузевих подій, що зосереджуються виключно на технологіях. Серед спікерів – жінки з усіх куточків технологій, включаючи Мансі Камдар з лабораторії Walmart, Хелен Хорстманн-Аллен із Fastmail та Емі Клієтт із TechGirlz.

Останні новини про жінок у галузі технологій

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати останні новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів, які стосуються жінок у галузі технологій.