Saltar al contenido

Законодавець моди на тілі Twitch Djarii встановлює рекорд

2 de agosto de 2022

Одна за одною, райдужні вогні яскраво сяють на Джарі, коли вона демонструє, як змінити себе за допомогою трансформаційної сили подвійних пензлів: одного для макіяжу, іншого для фарбування тіла. Блакитні вогні, килим з леопардовим принтом і низка меблів у земляних тонах прикрашають її лондонську атмосферу. Ветеран платформи, вона була свідком більше, ніж звичайний стример, і зарекомендувала себе як новатор, оформивши своє піднесення до офіційного посла Twitch у 2018 році.

«Я точно нічого цього не планувала, коли почала займатися трансляцією», — засміялася вона під час телефонного інтерв’ю tebapit. «Творці контенту думали лише про користувачів YouTube, і навіть тоді це було ще в зародковому стані. Ми просто транслювали ігри, тому що думали, що це буде весело. Я б ніколи, ніколи не подумав, що це буде місце, де ми [ended up] тоді назад.»

З її тілом як медіумом, її мистецтво та особистість культивували аудиторію, повністю захоплену інфекційною спільнотою, яка оточувала заповзятливу стримерку. Понад 500 000 підписників чекають на наступне падіння Djarii, будь то вечірня ігрова трансляція чи спостереження за її ретельним, багатогодинним мистецтвом малювання тіла на всіх платформах. Жінка за ручкою ілюструє, як це виглядає — бути безстрашним і невибагливим.

Змістовий покажчик

Короткі факти

Ім’я: СофіяВік: 27Розташований: ЛондонВипадкове захоплення: Між двома світами! Фантастична MMORPG Світ військового мистецтва був її улюбленим способом втечі. Одна з найбільших ігор у світі, вона також послужила натхненням для її мрій стати професійним концептуальним художником відеоігор, оскільки вона була частиною спільноти Deviant Art у фандомі. Цитата: «Жити і давати жити.»

Хитрі амбіції

Софія народилася в Південній Англії, виросла в Портсмуті на куточку острівної країни. Її раннє життя було повним особистих випробувань і жорстоких знущань з боку однокласників. Відеоігри стали втечею для молодої Софії; вони дозволили майбутній стримерці втекти від реальності, але макіяж дозволив їй впоратися з цим. «Це було абсолютно схоже на моє святилище», — сказала вона. «Я використовувала макіяж таким чином, що він став майже частиною мене. Це мій власний інструмент [creative] ми живемо у в’язниці світу, де ти маєш виглядати певним чином і бути певним, щоб тебе сприйняли».

Макіяж став нішею. світ мистецтва та трансформації. Від концептуальної майстерності відеоігор до стилізованої манги, прагнення бути художницею були найголовнішими. Так було до тих пір, поки потокове передавання не стало популярним. З контролером в одній руці та пензликом для макіяжу в іншій, вона знайшла себе звернувшись до світу прямих трансляцій після того, як її друг був у захваті від перспективи йти в прямому ефірі. Одягнувши цю гарнітуру та натиснувши кнопку «прямий ефір», це змінило б її життя. Те, що починалося як бездумна розвага, переросло в прибуткову, хоча й дивовижну, кар’єру». Вся моя стрімінгова кар’єра була засмічена [with] ці маленькі моменти гордості, – сказала вона. – Громада [I’ve created] завжди дає мені відчуття, що я особлива, і завжди змушує мене відчувати себе дуже коханим, плеканим і піклованим. Кожен день вони змушують мене відчувати себе гідним».

Коли тіло стало полотном

Спочатку Софія зосередилася на відеоіграх, але швидко урізноманітнила свій контент. Її роман із макіяжем та участь у конкурсі зміцнили, принаймні для неї, те, що її шлях до цифрової кар’єри може повернутися до її пристрасті до мистецтва. Після партнерства в 2014 році настав час потрясти світ прямих трансляцій. Створення нового тренду може мати ненавмисні наслідки, особливо для жінок. Хоча розпис на тілі може бути різновидом мистецтва, який налічує багато століть, скептики на Twitch вважали це не що інше, як спосіб обійти Умови використання платформи щодо сексуального контенту. Звинувачення, за словами Софії, висувають жінкам безцеремонно.

Стрімер Twitch Djarii сидить на ігровій станції

«Ви або гіперсексуалізовані, або вас підносять на п’єдестал за те, що ви чисті й не схожі на інших дівчат. У будь-якому випадку це корениться в женоненависництві та сексизмі», — сказала вона. «Багато глядачів підштовхують цю розповідь про те, що жінки за своєю природою сексуальні, вони використовують своє тіло, щоб здобути пожертви. Через… природу малювання безпосередньо на вашому тілі, було багато негативної реакції, що я не повинен цього робити. тому що вони сприймають моє тіло як об’єкт сексу». Тим не менш, вона наполягала.

Софія відкрила категорії вмісту та розширила можливості ігрової платформи. Запроваджуючи новий набір творців і створюючи простір для художників, щоб проявити свої навички для живої аудиторії. Її шлях як стримера був інноваційним успіхом. Софія поширює трансформацію за межі своєї особистості, і ця трансформаційна сила призвела до того, що вона змінила цілу галузь. І хоча вона усвідомлює, що ще багато чого зміниться, її маленький творчий куточок залишається притулком для дурних маленьких художників, які живуть у кожному.