Skip to content

Запис телефонних дзвінків VoIP

2 de Серпень de 2021

Ви можете зберегти телефонні розмови та зберегти їх для подальшого відтворення. За допомогою інструментів запису дзвінків люди увічнюють свої обговорення, навіть дзвінки на та з ТФОП. Записавши свої дзвінки, ви можете зберегти їх на жорсткий диск або будь -який інший носій інформації, оскільки вони закінчуються у стандартному аудіоформаті, наприклад WAV або MP3. Ви можете архівувати їх, ділитися ними, підкастувати тощо. Запис дзвінків стає більш актуальним у компаніях, які зберігають інформацію для подальшого управління та іншого використання.

Навіщо записувати телефонні дзвінки?

Окремі люди мають безліч причин для запису телефонних дзвінків, деякі з яких відносно тривіальні, а інші важливі. Для бізнесу вони важливіші. Давайте подивимось причини запису дзвінків тут.

Інструменти запису дзвінків

Існує багато способів запису телефонних розмов. Найпростіший спосіб – записати його природним чином, встановивши голос на гучномовець. Однак цей спосіб не пропонує якості та зручності. Ви також можете придбати гаджет, який записує телефонні розмови через телефонний апарат або звукову карту, фіксуючи те, що ви чуєте та говорите. Проте ці пристрої обмежені. Якщо ви користуєтесь усіма перевагами VoIP, доступно кілька розумних та зручних засобів запису, які можуть робити більше, ніж запис дзвінків. Деякі з них безкоштовні, а інші – преміальні.

Вимоги до запису телефонних дзвінків

Вам не потрібно багато для запису телефонних дзвінків через VoIP. Ось список того, що потрібно:

  • Послуга VoIP, будь то апаратна або програмний телефон.
  • Слухові та розмовні пристрої, такі як слухавки, телефони або гарнітури.
  • Інструменти запису дзвінків.
  • Носії для зберігання збережених дзвінків, наприклад жорсткі диски або оптичні диски.

Якщо вам потрібна висока якість для публікації, ви можете поліпшити якість звуку записаних дзвінків. Деякі інструменти запису цього досягають. В іншому випадку ви можете взяти будь -який із доступних інструментів для редагування звуку, щоб усунути шум.

Етика запису дзвінків

Перш ніж записувати будь-які дзвінки, особливо ті, що стосуються ТФОП, ознайомтесь із законами та обмеженнями, що регулюють запис дзвінків у вашому місці. Деякі органи влади нетерпимі до всього, що вони можуть назвати прослуховуванням. Також обов’язково потрібно отримати згоду особи, якій ви телефонуєте, перш ніж записувати розмову. Запис розмови без відома вашого кореспондента неетично і може призвести до нещастя людей. Згода означає інформування іншої сторони про те, що ви записуєте дзвінок, щоб вони могли відмовитися від нього, завершивши дзвінок. Часто це відбувається, коли ви телефонуєте компаніям. Зазвичай можна почути такі речі, як “Будь ласка, зверніть увагу, що з метою навчання цей дзвінок записується”.