Saltar al contenido

Захисник екрану Glassie – це стильно, але дорого

20 de abril de 2021

Склянка

Коли я вперше зіткнувся з персоналізованими захисниками екрану від Glassie, мене одразу заінтригувало, оскільки це перший продукт такого роду, який я бачив. Текст знаходиться зверху на захисному екрані або під ним? Чи будуть дизайни на екрані тривимірними? Як саме я зможу побачити що-небудь на своєму екрані при освітленому світлі? Ось декілька запитань, які я задавав собі, перш ніж фактично поставити один із захисників екрану Glassie на мій iPhone 11 Pro Max. Приблизно через 5 хвилин усі деталі стали зрозумілими. Я не знаю, чи Glassie насправді є першим у світі персоналізованим захисником екрану, як стверджує компанія, але без сумніву, я ніколи не бачив захисного екрану з малюнками на ньому. Цей продукт однозначно має потенціал. «Я б розглянув можливість придбання цього продукту, якби зміг надати власне зображення для друку на захисному екрані».

Змістовий покажчик

Щойно запущений цього року

Співзасновниками Glassie стали Нілс Віссер та Крістіан Сагерт, які офіційно заснували свою компанію 25 січня. Пара створила фантомну техніку друку, яка дозволяє їм вливати преміум-захисні захисні екрани із загартованого скла із користувацьким текстом або ілюстрацією, що видно, коли телефон заблоковано, але зникає, коли екран увімкнено. «Оскільки смартфони є найбільш використовуваним пристроєм у світі щодня, ми були натхненні створити щось, що дозволило б користувачам мобільних телефонів мати більш персоналізований досвід», – сказав Віссер. tebapit в телефонному інтерв’ю. «Існує незліченна кількість брендів, які переслідують персоналізацію на задній панелі телефону, однак, ніхто ще не торкнувся передньої частини телефону, це було абсолютно порожнє полотно і свіжий ринок для нас, щоб ми могли скористатися і додати творчості». Revive, перша колекція захисників екрану від Glassie, була створена, щоб надати споживачам можливість висловити себе позитивними твердженнями та цитатами.

Хтось тримає смартфон із захисником екрану Glassie проти плоского дзеркала.

Склянка

Віссер сказав, що його команда вивчила безліч напрямків для дизайну екранів, коли компанія наближалася до запуску, від відтворення мемів до колажів із смайлів. Врешті-решт, розширення можливостей мало найбільший сенс. «З усім, що відбувається у світі, ми відчували, що нам потрібні надія і позитивний внутрішній голос», – сказав Віссер. «Ми взяли на себе первинну пропозицію дизайнів, які повинні підкреслити новий рік зростання та самовираження». Захисні екрани компанії сумісні з усіма моделями iPhone 10-12, включаючи 11 різних пристроїв. Маючи інтерес з боку користувачів Android, Glassie сподівається розширити свою продукцію пізніше цього року. Може, ми навіть побачимо персоналізовані захисні екрани для комп’ютерів та планшетів? Головний креативний директор Глассі, Камерон Олерс, сказав, що це може бути можливо при подальших дослідженнях.

Варто?

Хоча мене вразив персоналізований екранний захисник від Glassie, це не продукт, який я вмираю, особливо за $ 39,99 за поп. Це круто, але ця цінова ціна сама по собі є поворотом. Я б розглянув можливість придбання цього продукту, якби зміг надати власне зображення для друку на захисному екрані. Glassie поки що не дозволяє цього, але Сагерт заявив, що це в стадії розробки і може бути запущено в найближчі півроку. Коли справа дійшла до монтажу, все було досить гладко, поки не прийшов час витягувати ці бульбашки повітря, що було досить неприємно. Я витратив більше часу на боротьбу з бульбашками повітря, ніж на будь-який інший аспект процесу установки.

На жаль, надлишкові бульбашки повітря віднімають загальну естетику продукту, хоча мені подобається, що екрани легкі і в іншому випадку практично непомітні. Мене хвилював продукт, який додав громіздкості моєму телефону, оскільки раніше я не використовував захисний екран, але цього не робив. У мого захисника «більше самолюбства» простягнуто внизу. І хоча це правда, я не бачу цього, дивлячись на телефон прямо, коли він підсвічується, я бачу дизайн, коли мій пристрій трохи називається. Я спробував це в своєму будинку з природним освітленням, але маю припустити, що, дивлячись на телефон під нахилом надворі у дуже сонячний день, це може спричинити відблиски. Загалом, продукт класний, але я ще не впевнений, що його варто купувати. Компанія, безумовно, інтригує, оскільки там не так багато інших, хто робить щось подібне. Glassie має великий потенціал для масштабування, особливо коли користувачі зможуть надати власні зображення для друку на захисних екранах. Поки що я не впускатиму захисника екрану, маючи плани випробувати інший дизайн, котрий посередині має космонавта. Зараз я точно радий цьому.