Saltar al contenido

Звіт: Наступний потоковий пристрій Google, який працює на базі Android TV

16 de abril de 2021

Chromecast від Google був великим хітом; додавання можливостей потокового передавання до звичної форми може перестрибнути компанію попереду Amazon, Apple та Roku.

Реймонд Бойд / Getty Images
Новий звіт за адресою Протокол підтверджує, що Google працює на пристрої, який переносить потоковий вміст на новий пристрій (вперше виявлено 9to5Google), щоб конкурувати з такими, як Amazon, Apple та Roku.

Що планується: Анонімні джерела в Google розповіли Протокол що пристрій буде схожий на Chromecast, але буде пропонувати потоковий вміст, подібно до Apple TV, Roku, Amazon TV Fire (і тепер Tivo). Новий пристрій, швидше за все, буде оснащений повноцінним інтерфейсом Android TV і власним пультом дистанційного керування. На відміну від поточних ключів Chromecast, ви зможете встановлювати програми на сам пристрій, а не використовувати телефон як джерело мультимедіа. Він також матиме Google Assistant на борту для голосового управління, все ще може включати можливість передавання мультимедіа з інших ваших пристроїв, а також послугу потокового передавання ігор Google Stadia.

Ребрендинг: У звіті зазначається, що Google планує продати новий ключ під новою назвою, який, швидше за все, називається пристроєм Nest, який Google придбав у 2014 році.

Коли: У звіті сказано, що незрозуміло, коли такий новий пристрій буде офіційно анонсовано, особливо із скасованою щорічною конференцією вводу-виводу Google та іншими уповільненнями ланцюгів поставок у стилі COVID-19.

Нижня лінія: Тим не менше, стрибок Google у потокові війни має багато сенсу, тим більше, що Chromecast відійшов на задній план для більш здібних пристроїв. Якщо компанія може запропонувати пристрій і послугу за низькою ціною, це може повторити попередній успіх Chromecast.

Через: The Verge

Дізнайтеся більше про трансляцію