Saltar al contenido

Звіт: цієї осені може бути важче отримати PS5

8 de enero de 2023

Обмежена кількість консолей PS5 може ускладнити їх придбання на свята у 2020 році, повторюючи труднощі з отриманням PS3, коли вона була запущена.

Бездротовий контролер Sony PlayStation DualSense 5.

Повідомляється, що Sony планує випустити значно менше консолей PlayStation 5 у рік випуску. Bloomberg. За чутками, PS5 буде випущена десь у жовтні-грудні 2020 року, до сезону відпусток.

Минуле: Sony мала схожі проблеми з PlayStation 3, оскільки на момент випуску було випущено обмежену кількість консолей, тому PS3 було важко знайти. Здавалося, що Sony вирішила проблему із запуском PlayStation 4, яка, здавалося, надала багато консолей для голодних геймерів.

Джерела кажуть: Джерела повідомили, що обмежена кількість пристроїв не пов’язана з пандемією COVID-19 Bloomberg, але до очікуваної високої ціни на консоль, яка може призвести до зниження попиту. Однак джерела кажуть, що криза в галузі охорони здоров’я вплинула на рекламні плани.

PS4: 300 доларів
PS4 Pro: 400 доларів
Інсталяційна база: 112,6 млн одиницьXbox One S: 249 доларів США
Xbox One X: 500 доларів
Інсталяційна база: 46,8 мільйонів одиниць

Нижня лінія: Playstation 4 від Sony мала величезний успіх, отримавши вдвічі більше встановлених одиниць, ніж конкуруюча Xbox One від Microsoft. Хоча менша кількість консолей на момент запуску може обмежити шанси перших покупців на нову консоль PS5, цілком імовірно, що більшість споживачів просто зачекають і придбають її пізніше.

Через: Kotaku

Дізнайтеся більше про PlayStation