Saltar al contenido

Здійснення дзвінків за допомогою розумної колонки викликає занепокоєння щодо конфіденційності

19 de junio de 2021

Ключові винос

  • Існує занепокоєння щодо безпеки та конфіденційності дзвінків, здійснених на розумних колонках.
  • AT&T обіцяє, що дзвінки зашифровані між Alexa та нею.
  • Цей крок представляє ще одну главу в еволюції розумного будинку.

Марко Гебер / Getty Images

Нове партнерство Amazon з AT&T дозволяє абонентам підключити свої телефони до голосової системи Alexa, хоча деякі експерти стурбовані конфіденційністю та безпекою цих дзвінків. Спільне підприємство Amazon та AT&T підкреслює швидкий розвиток технологій, що застосовуються в розумних будинках, і зростаючий рівень трепету щодо вторгнень у нашу особисту конфіденційність та спілкування. «Я був би відразу обережний щодо будь-якого нового методу, який може викликати телефонні дзвінки» від мене «, – тому що інші, хто має доступ до мого пристрою Alexa, можуть робити (або приймати) телефонні дзвінки від мого імені», – Девід Коц, професор комп’ютерних наук в Дартмутському коледжі, розповів tebapit в електронному листі.

Змістовий покажчик

Відмова від контролю

Котц є провідним дослідником проекту «Безпека та конфіденційність у життєвому циклі IoT для споживчого середовища» (SPLICE), наукової програми Національного наукового фонду на суму 10 мільйонів доларів, спрямованої на поліпшення безпеки та конфіденційності в будинках, що використовують розумні пристрої. Він сказав, що, враховуючи кількість веб-платформ, що використовують телефон як другу форму автентифікації (вона ж 2FA, двофакторна автентифікація), включаючи банківську діяльність, він не хотів би надавати цей контроль домоволодінню або гостям. «Дім – це місце, де людям потрібно почуватись захищеними від сторонніх очей». Коц розглядає партнерство Amazon-AT & T як частину постійної еволюції розумних будинків та розумних пристроїв. «Ми можемо передбачити збільшення зв’язків між різними категоріями» розумних «пристроїв, включаючи як мобільні, так і домашні пристрої … надаючи мешканцям будинків більшу зручність у доступі до інформації або можливостей, що надаються іншими пристроями».

Розширення послуги

Пов’язка Alexa та AT&T є розширенням існуючої функції Amazon для виклику Alexa, яка компанія дебютувала в 2017 році. Експерти в галузі технологій розумного будинку стверджують, що партнерство просуває концепцію розумного будинку.

«AT&T дзвінки з Alexa базуються на поточному наборі функцій зв’язку Alexa, включаючи вхід, оголошення, дзвінки від Alexa до Alexa та вихідні дзвінки Alexa», – заявив представник Amazon. tebapit в електронному листі. «Оскільки клієнти, які використовують голосові послуги, такі як Alexa, спілкуються цього року більше, ніж будь-коли раніше, ми вважаємо, що ця функція є кроком вперед у тому, як Alexa може допомогти людям залишатися на зв’язку з друзями та родиною».

Безпека шифрування

Щоб забезпечити безпеку інформації про клієнта, дзвінки, зроблені з пристроїв Alexa, шифруються в мережі Amazon і обмінюються з AT&T через захищене з’єднання. Клієнти, які використовують Alexa для доступу до послуг AT&T, користуватимуться тими ж послугами, якими користуються при дзвінках зі свого мобільного телефону. Пов’язати свій обліковий запис AT&T з пристроєм Alexa просто: відкрийте програму Alexa на телефоні та перейдіть до налаштувань, виберіть підменю зв’язку, торкніться кнопки AT&T, а потім просто виконуйте інструкції. Після зв’язку з вашим обліковим записом ви можете набирати номери та використовувати голосові команди на зразок: «Alexa, зателефонуй мамі» або продиктувавши номер телефону.

Жінка за допомогою смарт-спікер з смарт-телефон

Студія Yagi / Getty Images

З вхідними дзвінками, які включають ідентифікатор абонента, ви можете використовувати такі команди, як «Alexa, відповісти». Щоб уникнути неробочих перебоїв, ви можете відкласти цю функцію, активувавши режим відсутності Amazon. Процедури Alexa дозволяють встановити певний час доби, коли ви хочете приймати дзвінки. Послуга Number & Sync від AT&T дозволяє користувачам здійснювати та приймати дзвінки на розумні годинники, планшети, комп’ютери та тепер пристрої Alexa. Виклики AT&T доступні за тарифами на післяплату для клієнтів, які мають сумісний мобільний телефон із підтримкою голосу HD.

Безпека – пріоритет

Котц заявив, що швидкий розвиток технологій у розумних будинках та розумних пристроях буде продовжуватися, роблячи безпеку та конфіденційність постійним пріоритетом. «Технологія в середньому будинку сьогодні кардинально відрізняється від навіть десятиліття тому і, швидше за все, буде змінюватися ще швидше в найближчі роки», – сказав він. «Дім – це місце, де людям потрібно почуватись захищеними від сторонніх очей».

Жінка сидить вдома, використовуючи цифровий планшет для дистанційного керування розумним будинком

Westend61 / Getty Images

Ніна Амла, провідний директор програми NSF щодо програми безпечних та надійних кіберпросторів, вважає, що інвестиції в такі програми, як SPLICE, допоможуть нам зберегти наші будинки в безпеці та приватності в майбутньому. «Кібербезпека є одним із найважливіших викликів економічної та національної безпеки, що стоять сьогодні перед нашою державою», – зазначила Амла в заяві. «Інвестиції NSF у фундаментальні дослідження змінять нашу здатність забезпечити особисте приватне життя, фінансові активи та національні інтереси». Для користувачів AT&T тепер потрібно лише сказати: «Alexa, зателефонуй мамі». Але ви все-таки можете розглянути, хто може слухати.