Saltar al contenido

Зменшити … Або це ти?

9 de julio de 2021

Намагаєтесь підключитися до Zoom, і це не працює для вас? Може статися збій масштабування. З іншого боку, може статися щось не так із вашим доступом до Інтернету чи Wi-Fi або навіть із комп’ютером. На щастя, є кілька ключових способів, за допомогою яких ви можете зрозуміти, чи проблема у вас, чи масштаб зменшений для всіх.

Змістовий покажчик

Як визначити, чи зменшено масштаб

Якщо ви вважаєте, що масштабування зменшено для всіх, а не лише для вас, спробуйте виконати ці швидкі кроки, щоб перевірити, чи правильно.

 1. Перевірте сторінку статусу служби масштабування. Сторінка статусу масштабування – це ідеальне перше місце, де слід заглянути, коли ви думаєте, чи працює функція масштабування? Він розбиває кожну частину масштабування і показує, що саме працює зараз і що може, а може не страждати.

 2. Шукайте в Твіттері #Zoomdown. Якщо сайт заблокований для всіх, хтось, напевно, писав про нього в твіттері. Перевірте наявність твітів, але також зверніть увагу на позначки часу, щоб переконатися, що вони не обговорювали раніше час, коли Zoom не працював. Крім того, пам’ятайте, що у вас можуть з’явитися інші твіти, що містять слово „Збільшити”.

  Хештег Zoomdown у Twitter

  Не можете отримати доступ до Twitter? Спробуйте інші великі сайти, такі як Google або YouTube. Якщо ви не можете їх переглянути, то проблема майже напевно у вас або у вашого провайдера.

 3. Використовуйте сторонній веб-сайт «перевірки статусу». Популярні варіанти включають «Вниз для всіх» або «Просто я», «Доундетектор» та «Зараз це вниз?». Усі вони скажуть вам, чи працює Zoom для всіх інших.

  Зменшити веб-сайт детектора

Якщо ніхто інший не повідомляє про проблему зі збільшенням, то проблема, швидше за все, є проблемою на вашому боці.

Що робити, коли не вдається підключитися до Zoom

Є кілька речей, які ви можете спробувати, якщо Zoom, здається, добре працює для всіх інших, але не для вас.

 1. Переконайтеся, що ви насправді відвідуєте https://zoom.us, а не неофіційний клон або неправильну адресу.

 2. Якщо ви не можете отримати доступ до Zoom із веб-браузера, спробуйте застосувати програму Zoom на своєму ПК, Mac або телефоні. Якщо програма Zoom здається недоступною, спробуйте скористатися браузером на своєму смартфоні або планшеті.

 3. Закрийте всі вікна веб-переглядача, зачекайте 30 секунд, відкрийте одне вікно, а потім спробуйте знову зайти на сайт масштабування. Зробіть те саме з програмою Zoom. Якщо ви використовуєте програму на смартфоні або планшеті, переконайтеся, що ви закриваєте програму належним чином. Дізнайтеся, як закрити програми Android і як повністю закрити програми на iPhone, а не просто закривати їх. Якщо вікно програми або веб-переглядача застрягло і не закривається належним чином, спробуйте перезапустити пристрій.

 4. Очистіть кеш браузера.

 5. Очистіть файли cookie веб-переглядача.

 6. Перевірте свій комп’ютер на наявність зловмисного програмного забезпечення.

 7. Перезавантажте комп’ютер.

 8. Іноді може виникнути проблема з вашим DNS-сервером. Якщо вам зручно переключати DNS-сервери, існує безліч безкоштовних та загальнодоступних методів, але вони можуть вимагати більш досконалих знань.

Якщо ніщо не вирішило масштабування, можливо, у вас є проблеми з підключенням до Інтернету. Однією з головних проблем може бути те, що у вас занадто багато пристроїв, які використовують пропускну здатність мережі, з часом сповільнюючи роботу вашого Інтернету, тому ви не можете ним користуватися. Це може бути основною проблемою для додатків для відеоконференцій, таких як Zoom, які покладаються на велику пропускну здатність. Однак це може бути і складніше. Зверніться до свого Інтернет-провайдера, щоб отримати подальшу допомогу.

Повідомлення про помилки масштабування

PayPal може відображати стандартні помилки коду стану HTTP, такі як 500 Внутрішня помилка сервера, Заборонено 403 та Не знайдено 404, але також може відображати специфічні коди помилок виключно для збільшення. Ось ключовий, який потрібно знати.

 • Код помилки 5000-5004 або 104101-104118: Цей код помилки означає, що є проблема із підключенням до серверів Zoom. Це може означати, що ваш брандмауер або антивірусне програмне забезпечення блокують сервери, тому вам потрібно їх відключити. Іноді це може просто означати, що служба не працює.

Якщо у вас все ще виникають проблеми із збільшенням, спробуйте зачекати. Коли Zoom користується великим попитом, він може зіткнутися з проблемами та видавати помилки, коли він просто перевантажений. Зокрема, якщо у вас зустріч починається з години, може виникнути проблема. Спробуйте розпочати засідання через кілька хвилин після години, щоб уникнути глобального «пориву», щоб у вас не було помилок.