Skip to content

Змініть, як Word виглядає на екрані, на більш продуктивний

7 de Липень de 2021

Microsoft Word надає кілька способів перегляду документа, над яким ви працюєте. Кожен з них підходить для різних аспектів роботи з документом, а деякі краще підходять для багатосторінкових документів, ніж для окремих сторінок. Якщо ви завжди працювали в поданні за замовчуванням, ви можете знайти інші представлення, які роблять вас більш продуктивними. Інструкції в цій статті стосуються Word для Microsoft 365, Word 2019, Word 2016, Word 2013 і Word 2010.

Змінити макети

Документи Word відкриваються в макеті друку за замовчуванням. Ви можете будь-коли вибрати альтернативний макет.

 1. Перейдіть до стрічки та виберіть Переглянути вкладку.

 2. В Перегляди групу, виберіть один із інших доступних макетів, щоб змінити макет.

  Розділ подань на стрічці Перегляд у програмі Word

Змінюйте макети за допомогою піктограм під документом

Ще один спосіб змінити макети на льоту – використовувати кнопки внизу вікна документа Word. Значок поточного макета виділено. Щоб перейти на інший макет, виберіть відповідний значок.

Параметри макета під документом у програмі Word

Параметри макета слова

Поточні версії Word пропонують такі варіанти макета:

 • Макет друку макет за замовчуванням і той, який ви бачите найчастіше.
 • Веб-макет підходить, якщо ви розробляєте веб-сторінку у програмі Word. Перегляд веб-макета показує, як документ буде виглядати як веб-сторінка.

Знімок екрана веб-макета в Word

 • Контур генерує структурну версію змісту документа. Ви можете контролювати кількість відображуваних рівнів та форматування тексту. Використовуйте подання «Контур», щоб упорядкувати та переміщатися по довгому документу.
 • Чернетка view відображає лише основний текст без будь-якого форматування чи графіки. Це еквівалент редактора звичайного тексту в Word.

Знімок екрана подання чернетки в Word

 • Режим читання приховує інструменти для написання та меню, залишаючи більше місця для сторінок документа.
 • Режим фокусування – це спрощений вигляд документа без будь-яких відволікань і доступний у Microsoft 365. Якщо вам потрібна стрічка, наведіть курсор миші на верхню частину екрана, і стрічка опуститься вниз.

Інші способи змінити спосіб відображення слова

Також у Переглянути Tab – це інші способи контролювати вигляд документа Word на екрані.

 • Збільшити відкриває діалогове вікно, за допомогою якого можна вказати бажаний відсоток масштабування. Виберіть один із варіантів, що надаються Word, або введіть будь-який відсоток, який вам подобається.
 • Збільшити до 100% миттєво повертає документ до 100% розміру.

Збільшити розділ меню Перегляд у програмі Word

 • Одна сторінка або Кілька сторінок перемикає подання так, що на екрані відображається або одна сторінка документа, або мініатюри кількох сторінок.

Параметри перегляду сторінки в розділі масштабування Word

 • Ширина сторінки розширює ширину робочого документа до розміру екрана, зазвичай відображаючи лише верхню частину документа.
 • Лінійка і Сітки полегшити вимірювання відстані та об’єктів у документі та об’єкти на сторінці.
 • Навігаційна область додає стовпець ліворуч від документа, який містить мініатюри для кожної сторінки. Це корисно для навігації між документами, які мають більше однієї сторінки.

Знімок екрана області переходів на вкладці Сторінки

 • Спліт відображає частини двох сторінок одночасно, що корисно, коли потрібно скопіювати текст або графіку з однієї сторінки та вставити на іншу.