Saltar al contenido

Знайомтесь, Лола Хан, засновник та генеральний директор CultivatePeople

15 de abril de 2021

Культивувати людей

У техніці все ще переважають білі чоловіки. Бізнес Лоли Хан зростає, але шлях до успіху ніколи не був простим. Зростаючи свій бізнес, Хан сказала, що стикалася з багатьма проблемами, але вони, як правило, більше пов’язані з її статтю, ніж з етнічною приналежністю. У 2017 році Хан заснував Культивувати людей, консалтингова фірма, яка допомагає стартапам та новим технологічним компаніям розвивати кращі структури платежів. Основна місія компанії – зробити компенсацію безболісною для компаній, одночасно допомагаючи вирішити диспропорції в оплаті праці для швидкозростаючих компаній, використовуючи машинне навчання, щоб відповідати робочим місцям співробітників надійним глобальним ринковим даним. Програмне забезпечення CultivatePeople було публічно випущено в липні 2020 року, але навіть незважаючи на всі успіхи, Хан все ще має справу з людьми, які сумніваються в ній. «Приблизно рік тому я був у щасливу годину, і хлопець запитав мене, чим я заробляю на життя. Я сказав йому, що я генеральний директор і засновник технологічного стартапу, який допомагає забезпечити чесну оплату праці» поділився в електронному інтерв’ю. «Пізніше тієї ночі він кружляє назад і каже мені:» Знаєш, раніше, коли ти сказав мені, що ти генеральний директор, я думав, ти маєш на увазі генерального директора сумочної компанії чи щось подібне «. Подібні ситуації, які траплялися не раз, спонукали Хан довести людям помилку щодо її здібностей керувати компанією. Коли справа доходить до масштабування від засновника стартапу до генерального директора, вона найбільше цінує наставництво та освітні можливості.

Змістовий покажчик

Звідки вона починала

Хан – громадянка США першого покоління, яка народилася від корейських батьків, що іммігрували до США з Південної Кореї в 1973 році. Хоча вона народилася і виросла в місті Роквілл, штат Міссісіпі, вона не говорила англійською мовою, поки не вступила до дитячого садка. Її батьки багато працювали і накопичували кожну копійку, щоб відкрити кав’ярню в центрі Вашингтона, округ Колумбія, де Хан працював під час літніх канікул у середній школі. Хоча досвід кав’ярень був корисним, Хан не бачила, як готувала латте та капучино для життя. Вона завжди передбачала ведення власного бізнесу. Вона вирішила зайнятися технологіями після роботи менеджером з питань компенсацій у 2012 році Елюційна, постачальник рішень для освітніх технологій, де вона врешті-решт пройшла шлях до старшого директора з людських операцій. Саме в цій ролі Хан вивчив загальні відділи та функції технічної компанії. «Коли я рос і масштабував нетехнологічну компанію, я відчував, що менше тонкощів слід розглядати і планувати». «Я знала, що врешті-решт хочу розпочати власний бізнес, допомагаючи стартапам, але я знала, що повинна мати реальний досвід роботи в стартапі, щоб мати авторитет», – сказала вона. tebapit. Хан прожила в районі округу Колумбія практично все своє життя, за винятком 2015-2017 років, коли вона переїхала до Сан-Франциско, щоб отримати справжній досвід запуску. У той час вона працювала в Lookout і Zendesk, перш ніж повернутися додому, щоб розпочати власне підприємство. Коли вона побачила необхідність своєї клієнтської бази створити інклюзивне програмне забезпечення для компенсації, Хан зробила саме це. «Багато моїх клієнтів, які в основному є керівниками людей або персоналом, постійно запитували мене, чи маю я рекомендації щодо будь-яких компенсаційних інструментів або програмного забезпечення, які допомогли б зробити компенсацію менш болючою для них», – поділилася вона. «На ринку таких не було, тому я вирішив створити його самостійно – інструмент, що має надійні дані про компенсації на світовому ринку, але також допомагає автоматизувати звичайні процеси компенсації компаній».

Як вона веде і планує рости

Хан продовжує насолоджуватися можливостями стартових тренінгів, і вона зрозуміла ціль делегування завдань своїй команді з шести осіб, щоб рівномірно розподілити завдання та уникнути вигорання. «Оскільки я наймаю більше керівників, моя робота полягає в усуненні перешкод і наданні своїм працівникам необхідних ресурсів», – пояснив Хан.

До пандемії у Хан вже працювали співробітники віддалено, причому більшість з них мешкали в районі округу Колумбія. Налагоджена віртуальна культура допомогла її компанії набагато швидше, ніж інші, адаптуватися до кризи здоров’я. «За останні пару років я працювала в окрузі Колумбія, на Гаваях, в Каліфорнії і навіть у Словенії», – сказала вона. «Ми пристрасна команда, і зараз ми швидко зростаємо, ми святкуємо кожного нового клієнта практично за допомогою безлічі смішних GIF-файлів та смайликів». Хан зазначив, що зростання консалтингової фірми, орієнтованої на технології, має свої переваги та проблеми. Вона сказала, що найбільше бореться із пошуками співробітників технічної галузі (на відміну від нетехнічних фахівців), які б приєдналися до її команди. Навіть незважаючи на це, швидкість зростання в її компанії є швидкою, тому вона постійно прагне найняти нових членів команди. За її словами, технічні стартапи повинні переконатися, що їх продукція безпечна та безпечна для споживачів в Інтернеті, що додає ще один товстий шар пріоритетів, на які слід зосередитись.

Лола Хан виступає на першій вітрині проекту Vinetta у 2019 році

Мікелай Грем

«Коли я рос і масштабував нетехнологічну компанію, я відчував, що менше тонкощів слід розглядати і планувати», – сказав Хан. «Я відчуваю, що це так [a] більш інтенсивною швидкістю і з більшою складністю «. Однією з основних причин, чому Хан вирішила повернутися на Східне узбережжя перед початком свого бізнесу, є те, що вона хотіла будувати ближче до дому. Оскільки вона працює над проблемами розвитку технологічного стартапу, і проштовхуючи той досвід із людьми, які швидко списують її, вона спиратиметься на силу свого рідного міста, щоб витягнути її.