Skip to content

Зробіть iPhone Mail перевіряти наявність нової пошти рідше чи ніколи

4 de Липень de 2021

Що знати

 • Йти до Налаштування > Пошта > Рахунки > Отримати нові дані. Переключити Натисніть перемкніть у вимкнене положення.
 • Для кожного облікового запису виберіть Натисніть оновлювати пошту якомога частіше, або Фет щоб вручну запланувати час, а потім виберіть графік отримання.
 • Варіанти розкладу вибору включають Автоматично, Вручну, Щогодини, Кожні 30 хвилин, і Кожні 15 хвилин.

Один із способів продовжити термін служби акумулятора iPhone – обмежити частоту перевірки вашого телефону на наявність електронної пошти. Ось як запобігти автоматичній перевірці iPhone Mail на наявність нової пошти, а також як запланувати облікові записи (або певні папки) для перевірки нових повідомлень за допомогою iOS 12 та новіших версій.

Як зробити так, щоб пошта iPhone перевіряла пошту рідше (або ніколи)

Вибір нових даних налаштування електронної пошти можна змінити, щоб встановити, як часто iPhone Mail перевіряє ваші облікові записи на наявність нових повідомлень.

 1. Відкрийте Налаштування додаток.

 2. Йти до Пошта > Рахунки.

 3. Торкніться Отримати нові дані.

 4. Вимкніть Натисніть тумблер. Push спрямовує програму «Пошта» оновлюватись якомога частіше, чого не потрібно, якщо ви намагаєтеся зменшити, як часто ваш iPhone перевіряє наявність електронної пошти.

 5. Торкніться кожного облікового запису електронної пошти, який використовує push (обліковий запис з’явиться Натисніть замість Фет).

 6. Виберіть Фет на наступному екрані, щоб налаштування завантаження були застосовані до цього облікового запису.

 7. Торкніться стрілки вгорі, щоб повернутися до попереднього екрана.

 8. Прокрутіть униз і виберіть графік отримання. Варіанти включають Автоматично, Вручну, Щогодини, Кожні 30 хвилин, і Кожні 15 хвилин.

  • Автоматично завантажує електронні листи автоматично у фоновому режимі, але лише тоді, коли ваш телефон підключений до Wi-Fi та живлення. Це схоже на Push, коли електронні листи надходять, коли вони надходять на поштовий сервер, але він не використовує весь заряд батареї та використання даних.
  • Вручну взагалі не перевіряє електронну пошту. Щоб перевірити наявність повідомлень вручну, відкрийте програму «Пошта» та оновіть сторінку, потягнувши повідомлення вниз зверху на екран.

  Натисніть, витягніть галочку та кожні 30 хвилин у iOS

 9. Натисніть кнопку головного, щоб зберегти та вийти на головний екран.