Saltar al contenido

Камера з фіксованим об’єктивом

15 de julio de 2021

Термін камера з нерухомим об’єктивом можуть мати різне значення. Деякі камери із фіксованими об’єктивами виглядають ідентично цифровим дзеркальним фотокамерам з одним об’єктивом (DSLR), але є одна основна відмінність: фіксована камера не може використовувати змінні об’єктиви. Інформація в цій статті широко застосовується до різних типів камер. Перш ніж робити покупку, перегляньте окремі технічні характеристики.

Canon

Змістовий покажчик

Що таке камера з фіксованим об’єктивом?

Розміри камер із фіксованою лінзою варіюються від старовинних моделей з великими датчиками зображення до крихітних приладів. Камери для мобільних телефонів – це технічно встановлені об’єктиви, але цей термін найчастіше використовується для опису більших камер, схожих на дзеркальні дзеркальні фотокамери. Камери зі стаціонарними об’єктивами зазвичай мають великі об’єктиви зі збільшенням, і вони, як правило, коштують дорожче, ніж моделі для початківців. Деякі камери із фіксованими лінзами можуть трохи збільшити масштабування та ширококутні можливості завдяки використанню перетворювальних лінз, але це трапляється рідко.

Основні камери із фіксованим об’єктивом

Найосновніші камери із фіксованими об’єктивами зазвичай пропонують певний тип оптичного збільшення. Недорогі моделі часто тонкі, і об’єктив втягується всередину корпусу камери, коли він вимкнений, що дозволяє носити камеру в кишені. Наприклад, камера Canon PowerShot SX620 HS – це основна фіксована модель об’єктива, яка пропонує 18-кратний оптичний зум-об’єктив.

Преміум-камери із фіксованим об’єктивом

Удосконалені камери з фіксованою лінзою можуть мати об’єктив із меншим зумом, але вони мають широко відкриту діафрагму. Це дає фотографу більшу гнучкість, включаючи можливість розмити фон. Такі вдосконалені камери з фіксованими лінзами також мають великий датчик зображення. Такі типи камер, такі як Fujifilm XF1, зазвичай дорогі.

Камери з фіксованим об’єктивом

Мостові камери слугують містком для проміжного фотографа, який хоче перейти від початкової камери до дзеркальної дзеркальної фотокамери. Ці камери з великим зумом із фіксованим об’єктивом можуть досягти налаштувань, які важко порівняти з будь-якими іншими типами камер, навіть дзеркальними дзеркальними. Однією з таких моделей є камера Canon SX70 HS, яка пропонує 65-кратне оптичне збільшення.