Saltar al contenido

Камера iPhone не фокусується? Спробуйте ці виправлення

16 de abril de 2021

Якщо у вас є камера iPhone, яка не фокусується належним чином, проблема може виникати через проблеми з програмним забезпеченням або фізичні завали об’єктива. Поради нижче повинні змусити ваш iPhone знову робити чіткі знімки. Інформація в цій статті стосується iPhone 11 – iPhone 6.

Змістовий покажчик

Причини, чому камера iPhone не фокусується

Хоча неправильна поведінка камери iPhone може викликати паніку, часто існують невинні пояснення, чому вона не фокусується. Зазвичай причина проблеми виявляється за допомогою відповідного виправлення.

StockSnap / Pixabay

Як виправити камеру iPhone, яка не фокусується

Виконайте ці кроки в наведеному порядку, щоб визначити та виправити камеру iPhone, яка не фокусується.

  1. Зніміть чохол iPhone. Деякі чохли для iPhone частково блокують об’єктив камери або спалах. Металеві футляри або додатки – особливо магнітні – можуть впливати на оптичну стабілізацію iPhone.

  2. Очистіть об’єктив камери iPhone. Якщо на об’єктиві пил, плями відбитків пальців або інший спосіб забруднений, можливо, він не зможе правильно сфокусуватись. За допомогою тканини з мікрофібри очистіть об’єктив, а потім сфотографуйте. Якщо вам здається, що ви бачите бруд усередині об’єктива, віднесіть свій iPhone до Apple Store або до уповноваженого постачальника послуг.

  3. Встановіть точку фокусування. Відкривши програму Камера, торкніться об’єкта, який ви намагаєтеся сфотографувати. Це може бути обличчя людини, квітка або інший предмет. Доторкнувшись до нього, ви повідомляєте iPhone, на якому елементі ви хочете, щоб він зосередився.

  4. Вимкніть блокування AE / AF. AE / AF означає Автоекспозиція та Автофокус. Коли вони заблоковані, камера iPhone тримає у фокусі цільову частину знімка. Щоб скористатися цією функцією, скомпонуйте зображення, а потім натисніть та утримуйте ту частину кадру, де потрібно, щоб камера сфокусувалась. Камера тримає об’єкт у фокусі, навіть якщо пізніше щось інше потрапляє у кадр.

  5. Займіться гарною фотографією. Іноді проблеми з фокусуванням виникають через те, як ви використовуєте камеру iPhone. Уникайте фотографування об’єктів, розташованих занадто близько до iPhone. Також не змінюйте відстань від об’єкта, не рухайтесь і не трясіть телефон. Це ускладнює правильну фокусування камери iPhone.

  6. Оновіть iOS. Іноді проблеми з фокусом виникають через програмні збої. Одним із способів вирішення цих проблем є оновлення до останньої доступної версії iOS.

  7. Примусово закрийте програму Камера. Іноді закриття програми Camera, а потім її перезапуск може виправити помилки та збої в роботі програм.

  8. Перезапустіть iPhone. Перезапуск пристрою iPhone або iOS може також вирішити проблеми, пов’язані з об’єктивом камери.

  9. Скиньте iPhone до заводських налаштувань. Якщо камера iPhone все ще не фокусується належним чином, відновіть iPhone до заводських налаштувань. Це передбачає скидання всіх налаштувань телефону та даних. Заводське відновлення видаляє вашу особисту інформацію та дані та повертає телефон у той стан, в якому він був, коли він був вперше виготовлений. Уникайте робити це без попереднього резервного копіювання даних. Потім ви можете відновити дані та програми після скидання до заводських налаштувань.

  10. Зверніться до служби підтримки Apple. Якщо ви спробували все, і камера iPhone все ще не фокусується, віднесіть пристрій до Apple і попросіть виправити або замінити. Якщо ви хочете уникнути сплати комісії за ремонт, ваш iPhone повинен бути на гарантії. Зазвичай гарантії на iPhone тривають один рік, хоча ви можете подвоїти цей термін, заплативши покриття AppleCare +, коли купуєте телефон.