Saltar al contenido

Керуйте своїм Amazon Echo віддалено за допомогою телефону

16 de julio de 2021

Управляти пристроями з підтримкою Amazon Alexa, такими як лінійка продуктів Echo, легко за допомогою голосу. Якщо ви не в курсі Echo, дізнайтеся, як керувати Alexa зі свого телефону. Ви можете використовувати свій смартфон як пульт Echo і передавати команди зі свого пристрою iOS або Android. Ця інформація стосується пристроїв із підтримкою Echo, включаючи Echo Dot та Echo Show, що використовуються з додатком Amazon Alexa для iOS або додатком Amazon Alexa для Android.

Змістовий покажчик

Як працює використання вашого смартфона як пульта дистанційного керування

Коли ви вийшли за межі діапазону вашого пристрою Echo, використовуйте програму Amazon на телефоні iPhone або Android для управління своїми розумними домашніми пристроями. Замість того, щоб видавати голосові команди Echo, ви будете говорити з Alexa на своєму телефоні, щоб надсилати команди Echo, або видавати команди, натискаючи піктограми на екрані.

FocusStocker / Shutterstock
Це зручна функція, якщо ви інтегрували Alexa зі своїм розумним будинком і хочете керувати освітленням, відтворювати музику, керувати приладами або отримувати доступ до інших функцій, перебуваючи в іншій кімнаті чи іншому місті. Під час управління Alexa з вашого телефону немає необхідності в слові пробудження, оскільки ви розбудите Alexa за допомогою програми. Терміни Alexa та Echo часто використовуються як взаємозамінні. Однак Alexa є голосовим помічником, а Echo – фізичним пристроєм. Alexa можна використовувати з пристроями поза всесвітом Echo, включаючи розумні прилади, які не виготовлені Amazon.

Як надсилати команди Alexa зі смартфона

Після завантаження та встановлення програми Amazon Alexa для iPhone або Android, ось як керувати своїм Echo.

 1. Відкрийте програму Alexa на своєму телефоні.

 2. Виберіть гаразд дозволити Alexa користуватися Bluetooth.

 3. Увійдіть у свій обліковий запис Amazon.

  Відкрийте програму Alexa і увійдіть

 4. На екрані налаштування виберіть свій ім’я, Я хтось інший, або Я Діти.

 5. Торкніться Дозвольте надати дозволи на контакт і сповіщення Amazon. Торкніться Пізніше щоб пропустити цю частину процесу налаштування.

 6. Торкніться Продовжуйте навчити Алексу своєму голосу.

  Налаштування програми Alexa

 7. Торкніться гаразд щоб дозволити Alexa отримати доступ до мікрофона пристрою.

 8. Дотримуйтесь вказівок, щоб навчити Alexa своєму голосу.

 9. На Створено голосовий профіль екрана, торкніться Далі.

  Налаштування Alexa в мобільному додатку

 10. Від Додому екрана, торкніться Пристрої.

 11. Торкніться значка знак плюс додати новий пристрій Echo.

 12. Торкніться Додати пристрій і дотримуйтесь вказівок, щоб налаштувати Echo. Коли Echo налаштовано, ви готові керувати ним за допомогою програми Alexa.

  Додавання пристрою до програми Alexa

 13. Щоб видавати команди своїм голосом, відкрийте програму Alexa і торкніться значка Alexa у верхній частині екрана. (Він говорить Торкніться, щоб поговорити з Alexa під піктограмою.)

 14. Торкніться Ввімкнути щоб розмовляти з Alexa вільними руками на вашому пристрої. Якщо ви раніше не надавали Alexa доступ до мікрофона вашого пристрою, торкніться Дозвольте.

 15. Торкніться Дозволити під час використання програми щоб увімкнути голосовий зв’язок з Alexa за допомогою гучного зв’язку.

  Увімкніть Alexa в додатку

 16. Додаток Alexa готовий слухати ваші голосові команди. Коли ви натискаєте Alexa , ви побачите темніший екран з пульсуючою синьою лінією. Говоріть у свій смартфон так, ніби розмовляєте зі своїм Echo, і видайте команду.

 17. Якщо ви хочете використовувати програму Amazon Alexa для перегляду музики чи іншого аудіовмісту для відтворення на пристрої Echo, на головному екрані програми Alexa натисніть Грати внизу екрана.

 18. Торкніться пісні або альбому підключеної музичної служби, наприклад Amazon Music, або виберіть аудіокнигу чи інший аудіовміст. Коли Грати далі з’явиться спливаюче меню, виберіть Ехо. Музика повинна починати відтворюватися на пристрої Echo.

 19. Прокрутіть вниз і торкніться нової послуги, щоб зв’язати її з програмою Alexa, щоб використовувати її в майбутньому.

  Кнопка «Відтворити» та розділ «Пов’язати нові послуги»