Saltar al contenido

Коди та хитрості The Sims 2 PSP

10 de junio de 2021

The Sims 2 – це стратегічна гра-симулятор життя від видавництва Electronic Arts. Він вийшов у 2004 році для ПК з Windows, а згодом був перенесений на інші платформи, включаючи Mac OS X, PlayStation 2, PlayStation Portable та Xbox. Як і інші записи тривалої серії, ви будете керувати повсякденним життям та стосунками персонажів у цифровому сусідстві. Якщо ви шукаєте якусь допомогу, ось список чіт-кодів, які максимально розширюють ваші атрибути, дають вам більше симолеонів та багато іншого. Цей посібник спеціально призначений для версії PSP The Sims 2. Також доступні посібники для The Sims 2 на ПК, The Sims 2 на PlayStation 2 та The Sims 2 на Xbox.

Змістовий покажчик

Слово про чіт-коди

Не поспішайте використовувати ці чіти на початку гри. Чіт-коди перемагають мету гри. Багато The Sims 2 обертається навколо вирівнювання ваших навичок. Охотник робить це за вас, окрім інших речей, тому використовуйте його лише після того, як ви зробили більшість вирівнювання самостійно.

Як отримати максимум атрибутів у The Sims 2

Щоб отримати максимум атрибутів:

  1. Натисніть Виберіть щоб перейти на екран цілей.

  2. Натисніть і утримуйте L, Р., і Площа , доки екран не спалахне кілька разів.

  3. Відпустіть через 30 секунд. Тепер у вас усі атрибути максимально.

Як отримати шахрайство в The Sims 2

Шахрайство робить ряд речей. Він формує навички, скидає терміновість, заповнює розум і надає 1000 симолеонів. Ось як це отримати.

  1. Натисніть Виберіть і перейдіть на екран інвентаризації.

  2. Торкніться значка правий спусковий гачок поки не дійдете до Пільги розділ.

  3. Тримайте L і Р. спрацьовує, утримуючи Площа кнопку.

  4. Шукайте Чит Перк, невеликий синій значок серця з усмішкою. Натисніть X щоб активувати його, потім натисніть О використовувати його так само, як будь-яку пільгу.

  5. Коли побачите Ця привілея призначена лише для брудних шахраїв та ніндзя, придбайте його для нульових симолеонів.

  6. Коли ти побачиш слово Активувати, натисніть X.

Іноді, коли використовується обман, на екрані інвентаризації через кілька хвилин після використання обману з’являється 1000 симолеонів. Він також посилює всі атрибути, але не впливає на спосіб гри.

Поради щодо отримання грошей у The Sims 2

Усі інші збої та хитрощі безглузді, якщо ви використовуєте два наведені вище чіти. Але якщо ви віддаєте перевагу не використовувати чіти, ось кілька способів заробити гроші The Sims 2.

Продаємо секрети

Ваші сусіди-сими платять непогані гроші за секрети, тому докладіть зусиль, щоб знайти їх у грі.

Глюк живопису

Почавши грати, спочатку наростіть свою креативність і починайте малювати. Після того, як ви зробите кілька картин, статистика повинна бути повною. Потім ви заробляєте 500 симолеонів за кожну продану картину, і кількість картин, яку можна продати, не обмежена.