Saltar al contenido

Кокс вниз … Або це просто ти?

25 de abril de 2021

Якщо з’єднання з Інтернетом у Cox, здається, не працює, у вашому районі може бути відключення Cox. Якщо вас турбує відключення кабелю Cox, важливо знати, чи не працює служба, чи це лише ви. На щастя, є кілька ключових способів, за допомогою яких ви можете зрозуміти, чи проблема в вас, чи кабель Кокса зараз не працює. Інструкції в цій статті стосуються Інтернет-провайдера Cox, але деякі рішення можна використовувати з іншими Інтернет-провайдерами.

Змістовий покажчик

Як визначити, чи відбувся збій в Інтернеті Кокса

Якщо ви вважаєте, що в Коксі відключено Інтернет для всіх, а не лише для вас, спробуйте виконати ці прості кроки, щоб перевірити, чи правильно. Для перевірки вам знадобиться альтернативне підключення до Інтернету. Ваш смартфон є ідеальною альтернативою, якщо ви вимкнете на ньому Wi-Fi.

 1. Шукати в Twitter #coxdown. Якщо Інтернет-провайдер не працює для всіх, хтось, напевно, вже писав про нього в твіттері. Перевірте наявність твітів, але також зверніть увагу на позначки часу, щоб переконатися, що вони не обговорювали раніше, коли у Кокса були проблеми.

 2. Перевірте додаток Cox Connect. Якщо відбудеться збій, у верхній частині сторінки з’явиться попередження.

  Завантажити для:

  Якщо відображається червоне сповіщення про стан мережі, не перезавантажуйте та не перезавантажуйте обладнання, оскільки Cox знає про відключення та працює над цим.

 3. Перевірте веб-сайт Кокса на наявність відключень. Для цього вам потрібно увійти у свій обліковий запис Cox.

 4. Використовуйте сторонній веб-сайт «перевірки статусу». Популярні варіанти включають «Вниз для всіх або просто мене», «Даундетектор», «Зараз це вниз?» Та «Зникнення».

  Сторінка детектора вниз у пошуках Кокса

  Деякі з них перевіряють, чи працює веб-сайт Cox, а інші виявляють, чи не працює вся служба чи ні. Або те, і інше – корисний посібник щодо того, в чому проблема.

Якщо ніхто інший не повідомляє про проблему з Коксом, то проблема, швидше за все, щось на вашому боці.

Що робити, коли не вдається підключитися через Cox

Є кілька речей, які ви можете спробувати, якщо інтернет-компанія Cox, здається, працює нормально для всіх інших, але не для вас.

 1. Перезапустіть маршрутизатор або модем. Це часто усуває проблеми з мережею, і найкраще спробувати.

 2. Перевірте, чи наразі ваш рахунок Cox повністю оплачений. Неоплачений рахунок може вплинути на вашу послугу.

 3. Спробуйте інший пристрій, який також підключений до мережі Cox Wi-Fi. Перейдіть на телефон або планшет і перевірте, чи це працює. Якщо це сталося, ви знаєте, що проблема в одному конкретному пристрої. Якщо це так, наступні кілька порад можуть допомогти вирішити проблеми цього пристрою.

 4. Очистіть кеш браузера.

 5. Очистіть файли cookie веб-переглядача.

 6. Перевірте свій комп’ютер на наявність зловмисного програмного забезпечення.

 7. Перезавантажте комп’ютер.

 8. Іноді може виникнути проблема з вашим DNS-сервером. Якщо вам зручно переключати DNS-сервери, існує безліч безкоштовних та загальнодоступних методів, але вони можуть вимагати більш досконалих знань.

Якщо у вас нічого не виправлено, вам, можливо, доведеться зв’язатися з його службою підтримки для отримання подальшої допомоги. На його сторінці з усунення несправностей є порада щодо того, куди телефонувати. Крім того, ви можете почекати, якщо у Кокса є проблема. Ці проблеми, як правило, вирішуються досить швидко.