Skip to content

Контролюйте розміщення в слайдах PowerPoint, підштовхуючи об’єкти

4 de Липень de 2021

Помістивши графічний об’єкт на слайд PowerPoint, відрегулюйте його розташування, щоб розмістити його на слайді в самий раз. Щоб злегка рухати об’єкт, штовхайте його, використовуючи загальні натискання клавіш, щоб трохи рухати його в будь-якому напрямку. Інструкції в цій статті стосуються PowerPoint 2019, PowerPoint 2016, PowerPoint 2013, PowerPoint 2010, PowerPoint для Microsoft 365 та PowerPoint Online.

Підштовхнути об’єкт у PowerPoint

Коли ви штовхаєте об’єкт у PowerPoint, об’єкт рухається невеликими кроками. Напрямок руху об’єкта залежить від натискання клавіші зі стрілкою. Виділіть об’єкт, а потім використовуйте клавіші зі стрілками на клавіатурі, щоб переміщати об’єкт ліворуч, праворуч, вгору або вниз, доки він не розташується точно там, де ви його хочете. Якщо параметр PowerPoint за замовчуванням для підштовхування занадто великий для конкретної потреби, відрегулюйте кроки руху вручну. натисніть і утримуйте Ctrl одночасно натискаючи клавіші зі стрілками для переміщення з кроком в 1,25 точки.

Зменшити налаштування поштовху за замовчуванням

Коли ви вперше встановлюєте PowerPoint, функцію «Прив’язати об’єкт до сітки» вмикається. Цей параметр також визначає відстань для поштовху. За замовчуванням параметр підштовхування становить шість балів, коли ввімкнено прив’язку об’єктів до сітки. Якщо вимкнути прив’язку об’єктів до сітки, параметр підштовхування за замовчуванням становить 1,25 бала. Щоб вимкнути прив’язку об’єктів до сітки:

  1. Йти до Переглянути.

  2. Виберіть Налаштування сітки у правому нижньому куті Показати групи.

    Запуск діалогового вікна налаштування сітки

  3. Зніміть галочку поруч Прив’язка об’єктів до сітки щоб вимкнути функцію та зменшити налаштування поштовху за замовчуванням до 1,25 балів.

    Прив'язка об'єктів до сітки

  4. Виберіть гаразд.

Об’єкти та стріли

На додаток до використання Ctrl щоб змінити стрілку, натисніть клавішу, щоб зменшити розмір поштовху, натисніть Alt клавіша зі стрілками вліво та вправо для обертання об’єкта вліво або вправо. Натисніть Shift плюс або стрілка вниз або вліво, щоб зробити об’єкт меншим, або Shift плюс стрілка вправо або вгору для збільшення. Так само, використовуючи Ctrl+Shift робить розмір збільшення або зменшення меншим, щоб дозволити більш детальне редагування клавіатури.