Saltar al contenido

Короткий посібник з робочого столу Windows 7

24 de julio de 2021

Windows 7 відрізняється зовнішнім виглядом робочого столу, ніж Windows Vista та Windows XP. Знання того, як обійти робочий стіл Windows 7, має вирішальне значення для отримання максимальної віддачі від комп’ютерного часу. Наприклад. існує багато ярликів, що економлять час для відкриття програм та перестановки відкритих вікон. Цей короткий посібник показує основні особливості робочого столу Windows 7. Ви швидко станете досвідченим користувачем. Інструкції в цій статті стосуються Windows 7. З січня 2020 року корпорація Майкрософт більше не підтримує Windows 7. Ми рекомендуємо оновити Windows 10, щоб і надалі отримувати оновлення безпеки та технічну підтримку.

Змістовий покажчик

Аеропогляд

Зовнішній вигляд Windows 7 називається інтерфейсом «Aero». Aero не просто гарний, але і функціональний. Наприклад, Aero Snap – це спосіб автоматичного переміщення вікон по краях екрана для їх порівняння або збільшення. Aero Peek дає вам швидкий огляд того, що на вашому робочому столі, тоді як Aero Shake висуває вікно, яке ви хочете використовувати, на перший план, мінімізуючи інші та розвантажуючи робочий стіл.

Панель завдань Windows 7

Найважливішою зміною на робочому столі Windows 7 є додавання панелі завдань, яка є ярликом для використання ваших програм. Панель завдань – це нижня панель на вашому комп’ютері. На ньому є кнопка «Пуск» ліворуч, а група значків – праворуч, як правило, закінчується часом і датою. Переміщення програм на панель завдань та з неї так само просто, як закріплення та відкріплення їх на панелі завдань. На панелі завдань також є нові значки праворуч. Маленьким білим прапором є Центр дій, який попереджає вас про потенційні проблеми. Центр дій оновлює вас щодо необхідних завдань, таких як проблеми безпеки – чи ваш брандмауер увімкнено, щоб блокувати поганих хлопців? Він також надає інформацію про налаштування резервних копій, щоб ваші дані були в безпеці у випадку аварії на комп’ютері, яка їх порушить. Вимірювач акумулятора, який є частиною опцій живлення, може допомогти вашому акумулятору тривати довше. Очевидно, це стосується лише тих, хто використовує ноутбук або пристрій (наприклад, планшет Surface), що працює від акумулятора.

Знімок екрана, що відображає панель завдань у Windows 7

Де мої речі XP?

Ті, хто походить з XP, помітять багато відмінностей і можуть здивуватися, що сталося з певними робочими предметами, на які ви покладалися. У деяких випадках предмети робочого столу зберігалися з XP, але переміщувалися. Вимкнення комп’ютера, одна з найосновніших справ, які ви робите, ускладнилося в Windows 7. Дізнайтеся, що роблять нові параметри вимкнення. Що сталося з «Швидким запуском» XP? Його вже немає, але його замінило щось набагато краще: панель завдань Windows 7 (обговорювалась раніше), яка значно перевершує швидкий запуск. Ще однією часто використовуваною функцією XP була «Показати робочий стіл». Його функція не змінилася, але вигляд та розташування змінилися.

Знімок екрана, що відображає вимкнення в меню

Налаштування Windows 7

Windows 7 дозволяє вам бути собою. Один з найкращих способів зробити це – додати теми, які представляють собою колекції шпалер для робочого столу, звуки та заміни піктограм. Гаджети (міні-програми, які сидять на вашому робочому столі) були представлені в Vista, але вони вдосконалені в Windows 7. Ви також можете зробити будь-яке зображення на своєму комп’ютері як фон робочого столу, так і шпалери лише за кілька кліків.