Saltar al contenido

Кіберпанк 2077 має все необхідне, щоб бути чудовим

28 de abril de 2021

Ключові винос

  • Кіберпанк 2077 запропонує майже неперевершену кількість налаштувань символів.
  • Гравці зможуть ознайомитись з різними квестами та історіями з різного стилю життя та класів.
  • Величезний наголос на виборі гравця та свободі робить кожен прохід унікальним.

CD Projekt Red

З великим акцентом на налаштування гравця та вибір гравця, Кіберпанк 2077 формується як єдиний у своєму роді досвід RPG. Незважаючи на багаторазові затримки, моє хвилювання продовжувало зростати, і ось чому я думаю Кіберпанк 2077 може бути найкращою грою, яку ми коли-небудь бачили. З моменту свого першого оголошення в 2012 році, а потім наступного тизерного трейлера, який дав нам перший погляд на футуристичний світ Нічного міста, Кіберпанк 2077 був у верхній частині мого списку найочікуваніших ігор. Кожен додатковий трейлер та ігровий процес приносив більше інформації, яка лише сприяла підживленню ядерної енергії у гіпсовому поїзді, яким я їду вже майже вісім років, незважаючи на низку затримок до 2020 року, остання з яких підштовхнула Кіберпанк 2077-х реліз назад до грудня. «Виходячи з усього, що ми бачили до цього часу, Кіберпанк 2077 «Буде прекрасним у багатьох відношеннях». Як великий шанувальник рольових ігор, можливість створити персонажа, а потім зробити цього персонажа справді вашим – це важлива частина привабливості жанру. Поки робота студії над Відьмак серія була винятковою, Кіберпанк 2077 запропонує гравцям те, чого не запропонувала майже жодна інша RPG, принаймні не на тому рівні, який буде надавати CD Projekt Red (CDPR): Повна настройка персонажа.

Змістовий покажчик

Стати персонажем

Однією з найважливіших частин досвіду RPG стає зближення з персонажем та виявлення того, що ви справді занурені у світ та людину, якою ви граєте. З готовими персонажами типу ВідьмакГеральт, це може бути надзвичайно складно. З самого початку Геральт є тим, ким він є, і, незважаючи на деякі розгалужені лінії квестів, ви не можете змінити його фундаментальну природу. С Кіберпанк 2077однак CDPR дає вам повний контроль над тим, хто ваш персонаж, як вони виглядають і навіть звідки вони. Будучи в змозі налаштувати, яке волосся має ваш персонаж, як виглядає їхнє тіло, колір вашої шкіри і навіть те, які у вас будуть статеві органи, CDPR дав гравцям все необхідне, щоб бути саме тими, ким вони хочуть бути. .

Це величезний крок вперед для створення персонажів у відеоіграх, що часто залишає дуже мало місця для гравців BIPOC та LGBTQ +, щоб по-справжньому висловитись у своїх героях, чого студія наполегливо наполягала протягом усього розвитку гри. Покладаючи стільки сили в руку гравця з самого початку, CDPR гарантує, що ваш персонаж саме таким, яким ви хочете, щоб він був. Існує також три життєвих шляхи для вибору гравців, які дадуть гравцям різні способи наблизитись до світу та самого Нічного міста. Вони виступають фоном для вашого персонажа, дозволяючи вам вибрати, вибиратись як корпоративний костюм, вуличний хлопець чи кочівник, який живе на межі цивілізації. Починаючи з нових варіантів діалогу і закінчуючи абсолютно різними вихідними точками, обраний вами Життєвий шлях допоможе сформувати вашого персонажа, щоб він вписався у світ, де ви хочете.

Підняття планки

Найбільш вражаюче Кіберпанк 2077 саме сфера застосування CDPR є перспективними гравцями. Відпускаючи гравців у Нічному місті, CDPR відкриває весь світ для гравців, щоб зробити його таким, яким вони хочуть. Вас чекає безліч побічних квестів, і не лише ваших типових квестів для RPG. Окрім того, що в Інтернеті з’явилися персонажі, такі як Джессі Кокс – і навіть з їх власними квестами – CDPR також зумів залучити одного з найулюбленіших акторів на планеті: Кіану Рівза. Рівз, який протягом багатьох років знімався у декількох великих хітових фільмах, весь час буде поруч з гравцями як один з головних героїв історії гри. Я згадав, що виступ Рівза був абсолютно захоплюючим?

В Кіберпанк 2077, CDPR надав гравцям майже стільки свободи, скільки вони мали б у традиційній RPG-ручці. Хоча система, без сумніву, матиме обмеження – розробники можуть кодувати лише стільки альтернативних шляхів для кожної зустрічі, – можливість вибрати свій шлях і відтворити свій шлях – це особливість, яку багато RPG, як правило, втрачають. «CDPR дає вам повний контроль над тим, хто ваш персонаж, як вони виглядають і навіть звідки вони беруться». Майже кожна зустріч має кілька способів, які вона може розіграти. Ви вирішите співпрацювати з корпорацією чи відвернутися від неї? У демонстраційній геймплейній програмі 2018 року CDPR обговорив, як гравці можуть відійти від угоди і спробувати знайти якісь вкрай необхідні гроші іншим способом, або навіть спробувати викрасти їх у групи, яка їх продає. Маючи кілька способів підійти до сценаріїв, гравці зможуть по-справжньому зробити досвід власним. Виходячи з усього, що ми бачили до цього часу, Кіберпанк 2077 буде красивим у багатьох відношеннях. Візуальне зображення, обсяг свободи гравця та чисті деталі, які були введені у світ для створення живого, дихаючого та захоплюючого міста для вивчення гравців, майже незбагненні. Якщо CDPR зможе повністю реалізувати гру, яку він обіцяв протягом останніх восьми років, то студія повністю підніме планку для розробників ігор на довгі роки. Тепер нам залишається лише пережити всі затримки.