Saltar al contenido

Лазівки зі знижками Apple Education більше немає

27 de mayo de 2023

Раніше знижка Apple для студентів, викладачів і персоналу дозволяла будь-кому претендувати на неї, але компанія посилила обмеження та закрила давню лазівку. Цю зміну на Reddit помітив siddharthsure, який зазначив, що освітній магазин Apple почав вимагати підтвердження статусу студента чи викладача через UNIDAYS. До самого освітнього магазину неможливо навіть отримати доступ, доки не буде надано перевірку. Крім того, знижка обмежена одним пристроєм на рік. Хоча перевірка була нормою в інших країнах, для США це нова подія.

Раніше кожен міг заявити, що є студентом або викладачем, і отримати знижку без підтвердження. Натомість Apple інколи перевіряла випадкові покупки зі знижкою на дійсність і стягувала різницю, якщо відповідність визнавалася недійсною. Це також не обмежувало знижку певною кількістю товарів — якщо ви купували його в освітньому магазині, ви його отримали.

Учень використовує iPad і Apple Pencil

Багато користувачів Reddit хотіли відзначити, що все ще можна знайти MacBook та інше обладнання зі знижкою в інших авторизованих продавців. У деяких випадках це нібито навіть дешевше, ніж використання студентської знижки безпосередньо через Apple. Особливо під час розпродажів «back to school» тощо. Однак цей підхід має свої обмеження, оскільки розпродажні ціни застосовуються лише до наявного обладнання. Тож якщо вам потрібні певні компоненти чи вимоги до пам’яті, можливо, вам все одно доведеться звернутися до Apple.