Skip to content

Ласкаво просимо на CES 2021, де чистота важлива

25 de Травень de 2021

Ключові винос

  • Акуратні виродки наїдяться на виставці побутової електроніки цього року.
  • Виробники представляють все: від холодильника, що вбиває віруси, до пилососа, який самоочищається.
  • LG Electronics розробляє автономного робота, який використовуватиме ультрафіолетове світло для дезінфекції ділянок із високим набором дотику.

imaginima / Getty Images

Цього року на виставці побутової електроніки гермафобам є на що чекати. Виробники представляють все: від холодильника, що вбиває віруси, до пилососа, який самоочищається. Ось смак майбутнього.

Атака роботів, що вбивають мікроби

Басейни – це велика справа під час пандемії, оскільки люди намагаються знайти спосіб розслабитися під час соціальної дистанції, але підтримка басейну в чистоті вимагає великої праці. Аріель – це робот, який очищає басейни за допомогою сонячної енергії та алгоритмів. Його виробник, Pivot-Solar Breeze, стверджує, що Аріель може маневрувати собою, щоб очистити до 95% бруду, листя, пилку, пилу, волосся, олії та інших неприємних речей, перш ніж сміття розкладеться і опуститься на дно. “Власники Ariel насолоджуються безмежним світом, меншим зростанням бактерій та водоростей, меншими потребами у фільтрації та санітарії та меншими витратами насоса в басейні”, – йдеться у прес-релізі.

Ще один робот, який чистить на суші, а не на воді, також оголошується на виставці CES. LG Electronics заявляє, що розробляє автономного робота, який використовуватиме ультрафіолетове світло для дезінфекції ділянок з високим дотиком та високим трафіком. Він планує продати робота підприємствам для використання в громадських приміщеннях. LG заявляє, що робот зможе легко пересуватися столами, стільцями та іншими меблями, загалом опромінюючи торкаються поверхні кімнати за 15-30 хвилин, дезінфікуючи кілька ділянок за один заряд акумулятора. “Будь то гості готелів, студенти в аудиторіях або меценати ресторанів та інших підприємств, вони можуть бути впевнені, що автономний ультрафіолетовий робот LG допоможе зменшити їх вплив на шкідливі бактерії та мікроби”, – Майкл Косла, віце-президент LG Business Solutions USA, сказано у прес-релізі. Китайська компанія Unipin також потрапляє у гру роботів. Це рекламування робота, який також використовує ультрафіолетове світло для очищення поверхонь у громадських місцях. Виробник стверджує, що його робот може продезінфікувати близько 3000 квадратних футів за 100 хвилин.

Очистіть ці поверхні

Для тих, хто не хоче, щоб робот повзав навколо, у Targus є світло, яке сидить на вашому столі і автоматично дезінфікує клавіатуру та мишу. Світло вмикається і працює протягом 5 хвилин щогодини, щоб розщепити ДНК мікроорганізмів.

Світлодіодне світло для дезінфекції Targus UV-C за допомогою клавіатури та миші

Таргус

Коли починається автоматизований цикл дезінфекції, світло випромінює фіолетовий відтінок навколишнього середовища, що вказує на його використання. Потім світлодіод UV-C активується і починає розщеплювати ДНК патогенів в зоні активної дезінфекції. У світло вбудовані заходи безпеки, включаючи функцію автоматичного відключення, яка використовує датчики руху. Якщо будь-який рух виявляється в зоні безпеки або безпосередньо за межами активної зони очищення, світлодіод UV-C автоматично вимикається. Також є будильник від iHome із відсіком, який стверджує, що дезінфікує все, що ви в нього покладете. У ньому є 12 світлодіодних ліхтарів, які, за словами компанії, виконують повний процес санітарії будь-яких предметів у відсіку за 3 хвилини. Також є таймер зворотного відліку, так що ви знаєте, скільки часу залишилось, перш ніж ваші предмети будуть готові до роботи. Steri-Write продає дезінфікуючий засіб для ручок, який розподіляє ручки та очищає їх ультрафіолетом. Це просування дезінфікуючого засобу для шкіл або де-небудь, де люди можуть ділитися письмовими інструментами. Якщо ви любите охайну підлогу, але ненавидите чистити пилосос, LG, можливо, накрила вас своїм новим CordZeroThinQ A9 Kompressor +, який самоочищається. Ця модель оснащена новою підставкою для зарядної станції, яка автоматично очищає смітник та заряджає вакуум після використання.

Концептуальне зображення вакууму CordZero ThinQ від LG у вітальні

LG Electronics

“Завдяки змінним насадкам, LG CordZeroThinQ A9 Kompressor + можна легко переключити з вакууму на швабру і назад за лічені секунди, змінивши навісне обладнання”, – заявляє компанія. Люди, застряглі вдома під час пандемії коронавірусу, можуть захворіти на прибирання. Тільки майте на увазі, що вчені кажуть, що новий коронавірус є повітряно-крапельним, і що очищення поверхонь не обов’язково допоможе захистити вас. Але душевний спокій може пройти довгий шлях.