Saltar al contenido

Ласкаві клавіатури можуть здаватися крутішими, але вони не завжди кращі

30 de julio de 2022

Ключові висновки

  • Механічні клавіатури не обов’язково кращі для ваших зап’ясть, ніж сучасні плоскі клавіатури.
  • Здоров’я зап’ястя і руки залежить від постави.
  • Механічні клавіатури набагато цікавіші, ніж нудні старі клавіатури ноутбуків.

Механічні клавіатури — це весело, круто, налаштовується та ідеально підходить для надокучливих колег. Але чи насправді на них краще друкувати? Шанувальники кнопкових клавіатур часто згадують чуйність, позитивне спрацьовування (ви точно знаєте, коли було зареєстровано натискання клавіші), і загальну більш зручну та можливу ергономічну перевагу.

І набір тексту на цих клавіатурах є зовсім іншим, більш захоплюючим. Але чи це об’єктивно краще, чи все залежить лише від уподобань і думки? «Незалежно від того, чи є у вас механічна клавіатура чи клавіатура ноутбука, важливо, щоб ви сиділи на одному рівні з клавіатурою, а також щоб ваші передпліччя, руки та пальці були на одному рівні з нею», Една Голандскіпедагог і експерт зі здорового друку, повідомив tebapit електронною поштою.

Змістовий покажчик

Різниця кліків

Якщо ви ніколи не користувалися механічною клавіатурою, ви, ймовірно, ненавидите її, коли спробуєте вперше. Клавіші вищі, їх треба штовхати далі, а там той безперервний стукіт. Ви також відчуєте, що вчитеся друкувати заново. Але якщо ви наполягатимете, то отримаєте винагороду: а) Ніяких змін — ви все ще ненавидите це, чому хтось використовує цей застарілий мотлох? Або б) Любов. Навіщо комусь продовжувати користуватися цими м’якими клавішами з гумовою мембраною, спробувавши це?

Крупним планом клавіші клацаючої клавіатури.

Існує кілька конструкцій механічних клавіатур, але на всіх популярних використовуються великі ковпачки для клавіш над валом, оточеним пружиною. Сам перемикач являє собою смужку зігнутого металу, яка закривається, коли корпус ключа рухається вниз. Перемикач спрацьовує до того, як клавіша опуститься, і видає позитивне клацання, яке можна легко відчути крізь пальці. Можливо, завдяки цій позитивній дії ці клавіатури популярні серед важких друкарок.

Але вони також популярні серед любителів. Існує величезний ринок аксесуарів для післяпродажного обслуговування (гумові кільця для зменшення клацання, спеціальні ковпачки для клавіш, вкриті тканиною USB-кабелі, RGB-підсвічування тощо), і, головне, ці речі виглядають надзвичайно круто, особливо в порівнянні зі звичайним офісним сірим одягом.

одиниць, до яких ми звикли. Коли я просив коментарів щодо механічних клавіатур, найпопулярнішою відповіддю було те, що вони довговічні. І з мого досвіду це правда. У мене є старий Filco Majestouch, який продовжує працювати після багатьох років важкої експлуатації.

Порівняно з клавіатурами ноутбуків ці механічні версії часто ширші та пропонують додаткові клавіші та функції. Деякі, як-от клавіатура Das, навіть мають регулятори гучності та інші функції. Але чи справді вони кращі для вас, ніж клавіатури Magic Keyboard від Apple і подібні моделі ноутбуків?

Справа проти

Причина, по якій хтось отримує RSI (травму, що повторюється) від будь-якої клавіатури, полягає в поставі. Чи ваші кисті та руки під правильним кутом, щоб уникнути напруги? Ви тиснете занадто сильно, чи якось псуєте сухожилля тощо?

Клавіатура з підсвічуванням.

«Причина, чому ваша висота сидіння повинна бути на одному рівні з клавіатурою, полягає в тому, що коли ви рухаєте пальцями, кистю та передпліччям, вони можуть робити це як єдине ціле під час друку», — каже Голандскі. «Це важливо, тому що коли пальці не з’єднуються, ми часто виконуємо невеликі рухи, такі як повороти, які викликають біль у зап’ясті з боків, який може доходити до ліктя, або скручування, що викликає напругу в пальцях, руках, і зброя».

Одним із недоліків механічних клавіатур у цьому відношенні є те, що вони вищі за клавіатури ноутбуків, навіть якщо взяти до уваги справжні ноутбуки з їх товстим корпусом. Наші столи, як правило, занадто високі, і ми змушені піднімати передпліччя вгору. Все, що посилює це, є поганою новиною.

Але Брюс Уайтінг з The Keyboard Company має ідею, що просто відкинувшись на спинку крісла, можна розгорнути кут ваших рук і уникнути будь-яких проблем. «Але [with] правильна постава, ви не нахиляєтеся, тому висота клавіатури не є фактором — це моя теорія», Уайтінг повідомив tebapit через Twitter. Зрештою, це як усе, що пов’язано з вашим тілом — це залежить від вас.

Деякі люди можуть перейти на механічні клавіатури й побачити, як їхній RSI зникне. Інші можуть виявити, що це погіршується. Але ці речі стають настільки популярними, що ви можете придбати щось на кшталт симпатичної новинки Q2 від Keychron всього за 149 доларів і подивитися, навколо чого весь цей галас.