Saltar al contenido

Людство могло бути однією з найбільш захоплюючих стратегічних ігор коли-небудь

11 de abril de 2021

Ключові винос

  • Людство поглибиться в елементи стратегії, популярні серед таких франшиз, як Цивілізація Сід Мейєра.
  • Майбутній заголовок Amplitude Studios, схоже, включає улюблений геймплей «ще один поворот», який зробив минулі стратегічні ігри такими захоплюючими.
  • Оновлення, розгалужені шляхи та вибір гравців відіграватимуть ключову роль у просуванні людства вперед через різні епохи часу.

Амплітудні студії

Людство ще навіть не вийшов, але я вже придумую причини, щоб зіграти ще один поворот.

Цивілізація Сід Мейєра легко є однією з найбільш визнаних франшиз стратегічних ігор в історії ігор. Однак останні роки залишили серіал в стагнації. Закріплені на місці незмінною механікою та відсутністю унікальності для різних груп та цивілізацій гри. С Людство, Amplitude Studios, здавалося б, будує випробувану і справжню формулу, яку створили Цивілізація настільки витривалий, одночасно досліджуючи нові способи гри через історію. На відміну від Цивілізація серії – і навіть інші стратегічні ігри 4X –Людство дозволить гравцям створити унікальну цивілізацію, засновану на близько 60 різних культурах. Кожна культура додасть в ігровий процес різний шар, допомагаючи створювати унікальну версію історії людства кожного разу, коли ви граєте в матчі. Це ковток свіжого повітря для жанру і те, що нам потрібно вже давно.

Змістовий покажчик

4X

Досліджуйте, розширюйте, використовуйте та знищуйте. Це чотири основи жанру стратегії 4X, який охоплює легендарні назви, такі як Цивілізація IV, Нескінченна легенда, і більше. На відміну від більш фантастичних або науково-фантастичних доповнень до жанру, Людство досліджуватиме історію людства, подібну до оригіналу Цивілізація ігор.

Кажуть, історію пише виграш, а в Людство ваша мета – повністю переписати історію. Після того, як ви створили свою унікальну цивілізацію, ви можете вирушити у світ і зустрітися з іншими цивілізаціями, включаючи менші міста-держави чи групи, які ще не сформувались повністю. Однак великою зміною порівняно з попередніми іграми 4X є той факт, що Людство дозволить вам вибирати з безлічі культур, кожна з яких може накласти нові архетипи, такі як жорстокі чи жорстокі – останній з яких побачить вас готовими пожертвувати своїм населенням та людьми, щоб прогресувати. «Людство може мати глибину більшості ігор 4X, які ще не наблизились до вивчення». Це істотно відрізняється від минулих ігор 4X, заснованих на історії як Людство бачить, як ви змішуєте різні культури між собою, повністю змішуючи їх, утворюючи унікальну цивілізацію, яка змінюється кожного разу, коли ви просуваєтесь через нову еру, і додаєте більше культурних впливів у ваш світ.

Ще один поворот

Я завжди чув фразу «ще один поворот» від своїх друзів, коли вони грали Цивілізація III. Але я ніколи не думав, що це насправді має якесь реальне значення. Принаймні, лише поки я не зіграв свою першу гру Цивілізація IV. Я був підключений з самого початку і незабаром виявив, що проводжу довгі ночі, граючись у своїй першій грі, постійно знаходячи причини, чому я не міг зупинитися.

Саме цей захоплюючий ігровий процес завів мене в стратегічні ігри. Створення власної цивілізації та приведення мого народу до величі з великою кількістю стратегій та глибини було бажаною зміною від постійного бігу та гармат, до якого я так звик у стрільцях від першої особи. Бачити Людство беручи основи, які я так любив у минулому Цивілізація Ігри, а потім розширювати їх, є і захоплюючим, і тривожним для мого і без того напруженого графіка сну. З кількома епохами для вивчення та асортиментом культур, які можна поєднати разом, Людство більшість ігор 4X ще не наблизились до вивчення. Додайте інших чудових частин жанру стратегії, який він розширює – наприклад, як фактори місцевості впливають на битви, зростання міст та розвиток вашої цивілізації, – і список плюсів просто стає довшим. «Кожна культура додасть різний шар ігровому процесу, допомагаючи створювати унікальну версію історії людства кожного разу, коли ви граєте в матчі». Якщо те, що ми бачили на сьогоднішній день, є показником того, що Amplitude Studios пропонує до столу, то Людство може стати визначальним стрижнем на все майбутнє Цивілізація ігри і навіть жанр 4X. Більш глибокі архетипи, більш значущий вибір для вашої цивілізації та здатність створювати щось унікальне, незалежно від того, скільки разів ви в ньому граєте, – це все вкрай необхідне досягнення, ігри 4X чекають років на дослідження.