Saltar al contenido

Майбутнє – світле для роботів на виставці CES 2021

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Під час панелі в середу на виставці CES експерти обговорили майбутнє робототехніки та те, куди нас заведе технологія.
  • Цього року в CES беруть участь понад 240 компаній-робототехніків.
  • Роботи на CES можуть зробити що завгодно – від санітарної обробки приміщень до заміщення домашніх тварин.

Samsung

На виставці побутової електроніки (CES) 2021 року роботи переймають владу – і це в хорошому сенсі. Цьогорічні продукти робототехніки довели, що ми можемо вирішувати сучасні завдання за допомогою інтелектуальних машин. Згідно з доповіддю Oxford Economics за 2019 рік, до 2030 року буде 20 мільйонів роботів. Нове використання робототехніки в охороні здоров’я, автоматизації, машинобудуванні, машинному навчанні тощо додає до цього числа, і експерти кажуть, що майбутнє виглядає яскравим . «Мені подобається думати про весь потенціал цієї нової технології, яка допомагає нам жити краще, ніж ми живемо сьогодні», – сказав Джеймс Райан Берджесс, генеральний директор Wing, під час панелі CES 2021.

Змістовий покажчик

Майбутнє робототехніки

Цього року є понад 240 компаній, які вважають, що перебувають у просторі «робототехніки» на CES. Сектор стрімко зростає, але експерти все ще стверджують, що перед тим, як ми зможемо співіснувати з роботами, є багато перешкод. «Всі сприймають це як новий блискучий простір, куди можна потрапити, але є певна крива навчання», – сказала Кеті Вінтер, віце-президент та генеральний менеджер відділу автономного транспорту та інфраструктури Intel, під час панелі. Деякі з цих перешкод включають масштабованість, як експлуатувати парки роботів та державні норми щодо стандартів та безпеки.

Новий робот UBTECH для дезінфекції ультрафіолетовим випромінюванням показаний на виставці CES 2021

УБТЕХ

«Промисловість потребує об’єднання, щоб показати, що можливо», – сказав Берджесс. «Нам потрібно навчити, на що здатна ця технологія і як зробити її стандартизованою. Це чесний виклик рухатись так швидко, як це відбувається». Ще однією перешкодою, яку повинна подолати індустрія робототехніки, є те, як широка громадськість розглядає роботів. Хоча багато з нас можуть вважати роботів футуристичними технологіями, експерти кажуть, що технологія вже є, і вона постійно вдосконалюється. «Люди звикли думати про роботів як трюк чи не про щось дійсно корисне, але вони насправді зрозуміють, що ці зміни у світі відбуваються набагато швидше, ніж вони думали», – сказав Ахті Хайнла, співзасновник і генеральний директор Starship Technologies. під час панелі. «Ці служби існують і працюють – це просто так [customers] ще не використовував їх «.

Роботи на CES

На виставці CES 2021 дебютували сотні роботів, які роблять все, починаючи від доставки товарів та санітарних приміщень, закінчуючи наданням компанії та наливанням склянки піно нуар. Ось деякі з наших улюблених.

МОФЛІН

Мабуть, найсимпатичнішим роботом на виставці CES цього року є домашній робот MOFLIN від Vanguard Industries. Милий маленький робот використовує штучний інтелект і датчики під своїм пухнастим сірим пальто, щоб використовувати взаємодії людей для визначення закономірностей та оцінки оточення. Він навіть видає звуки і рухається. Якщо у вашій квартирі заборонено домашніх тварин, це може бути наступною найкращою справою.

Домашній робот для домашніх тварин MOFLIN від Vanguard Industries

Vanguard Industries

Система подвійних роботів (DARS)

Науково-дослідний інститут промислових технологій розробив робота з руками та руками, схожими на людину, для обслуговування багатьох медичних програм. Руки робота імітують спритність людини з високою точністю для виконання різноманітних завдань, таких як гра на електричному піаніно. Завдяки двом семивісним, тристопним рукам, кожна з яких має по п’ять пальців, DARS може тримати різні предмети, навіть якщо вони м’які або неправильної форми.

Роботи Samsung

На початку цього тижня Samsung випустив кілька нових роботів на виставці CES, серед яких JetBot 90 AI +. Цей зручний робот-пилосос використовує лідар та штучний інтелект для навігації у вашому домі. Він може автоматично спорожнити свій смітник, а також стежити за домашніми тваринами, коли ви не вдома. Робот Samsung Bot Handy – це різновид дворецького, який може прибрати ваш брудний посуд, підібрати предмети різного розміру, форми та ваги та бонус – може навіть налити вам келих вина, і все це, використовуючи вдосконалений ШІ.

Третій робот компанії, який називається Bot Care, діє як особистий помічник, який з часом звикає до вашої поведінки. На прикладі потенційного використання Samsung, Bot Care може нагадати вам зробити перерву в роботі та розтягнутись або нагадати про майбутні зустрічі, які у вас є за розкладом.

АДІБОТ

Оскільки минулого року ми всі стали одержимі санітарною обробкою, UBTECH вийшов з роботом, який дезінфікує нас. Роботова система, яка називається ADIBOT, допомагає дезінфікувати поверхні, поєднуючи технологію дезінфекції UV-C та AI. Системи ADIBOT забезпечують 360-градусне покриття випромінюваним світлом, а також інтелектуальні функції безпеки, включаючи використання камер для зменшення ризику, датчиків PIR, датчиків безпеки з датчиком та аварійного пульта дистанційного керування. Вам більше не потрібно задаватися питанням, як буде виглядати майбутнє з роботами, адже воно вже тут. Сподіваємось, допомогти. Хочу більше? Подивіться все наше висвітлення CES 2021 тут.