Saltar al contenido

Майбутні пристрої Wear OS будуть пристосовані до лівшів

31 de mayo de 2022

Google начебто дає користувачам розумних годинників-лівшів те, про що вони просили з 2018 року: можливість повертати орієнтацію екрана на 180 градусів. У Google Issue Tracker було опубліковано повідомлення з проханням перевернути інтерфейс користувача для розумного годинника Wear OS догори дном, щоб лівші могли зручно носити годинник на правому зап’ясті. Тепер, лише через чотири роки, Google позначила проблему як «вирішену» із заявою: «Наша команда розробників запровадила функцію, яку ви просили, і вона буде доступна на майбутніх нових пристроях».

Це частина «нових пристроїв майбутнього», яка в кінцевому підсумку розчарувала користувачів — можливо, більше, ніж раніше. Без жодної згадки про оновлення поточних пристроїв Wear OS, це змушує їх замислюватися, чи доведеться їм купувати новий розумний годинник, щоб мати можливість перевертати екран. «Це 2022 рік, це годинник, він розумний, і якщо він круглий, його можна буде обертати в будь-якому напрямку на будь-який бажаний градус», – зазначив користувач на ім’я «ta» у дописі відстеження проблем, «… це має бути стандарт, вбудований в основну ОС». Користувач «ma» поділився подібним настроєм, заявивши: «Це проста функція, яку можна буде реалізувати на старих пристроях за допомогою невеликого виправлення».

Galaxy Watch 4

Як зазначає 9to5Google, розумні годинники постійно рухаються, тому екран, ймовірно, доведеться заблокувати до певної орієнтації за допомогою перемикача меню або чогось подібного. Точна дата, коли нові пристрої підтримуватимуть функцію перемикання інтерфейсу, не вказана. Залишається з’ясувати, чи планує Google вирішити проблему лівої руки на поточних пристроях Wear OS за допомогою виправлення чи оновлення.