Skip to content

Максимально використайте параметри переходу слайдів у PowerPoint

21 de Червень de 2021

Переходи слайдів завершальні штрихи, які використовуються у слайд-шоу для додавання візуального руху, коли один слайд змінюється іншим під час презентації. Слайд-переходи додають професійного вигляду слайд-шоу та привертають увагу до певних важливих слайдів. Інструкції в цій статті стосуються PowerPoint 2019, 2016, 2013, 2010; PowerPoint для Microsoft 365, PowerPoint для Mac та PowerPoint Online.

Як застосувати перехід у PowerPoint

Перехід слайдів впливає на те, як один слайд виходить з екрану і як наступний на нього входить. Отже, якщо ви застосуєте перехід Fade, наприклад, між слайдами 2 і 3, слайд 2 зникає, а слайд 3 зникає. Виберіть один або два переходи, які не погіршують презентацію, і використовуйте їх протягом усього. Якщо ви хочете використати один вражаючий перехід на одному важливому слайді, продовжуйте, але важливіше, щоб ваша аудиторія бачила вміст слайда, ніж захоплювалась переходом.

 1. У презентації PowerPoint перейдіть до Переглянути і виберіть Звичайний, якщо ви ще не в звичайному режимі перегляду.

 2. На панелі Слайди виберіть ескіз слайда.

 3. Йти до Переходи.

  Вкладка PowerPoint Transitions

 4. Виберіть перехід з Перехід до цього слайда групи.

  Додайте перехід у PowerPoint

 5. Введіть час у секундах у полі Тривалість коробці. Цей параметр визначає швидкість переходу; більша кількість змушує рухатися повільніше.

  Введіть тривалість

 6. ВиберітьЗвук стрілку вниз та виберіть звуковий ефект, якщо хочете.

 7. Виберіть, чи слід пересувати слайд За клацанням миші або Після проходить певна кількість часу.

Щоб застосувати однаковий перехід та налаштування до кожного слайда, виберіть Застосувати до всіх. В іншому випадку виберіть інший слайд і повторіть цей процес, щоб застосувати до нього інший перехід.

Застосувати перехід до всіх слайдів

Попередньо перегляньте слайд-шоу, коли застосуєте всі переходи. Якщо будь-який з переходів здається відволікаючим чи зайнятим, замініть їх переходами, які не відволікають увагу від вашої презентації.

Як видалити перехід

Видалити перехід слайда просто. Виберіть слайд на панелі Слайди, перейдіть до Переходи, і, в Перехід до цього слайда групу, виберіть Жоден.