Skip to content

Мобільні мережі 4G: плюси і мінуси

2 de Липень de 2021

Мобільні мережі 4G, крім мереж 3G, замінили мережі у першій половині 2010-х. Вони принесли з собою неперевершену швидкість та ефективність, допомагаючи підняти ринок та зруйнувавши мобільну революцію. Підключення до Інтернету на мобільних пристроях зараз більше необхідність, ніж розкіш, але навіть стандарт 4G не позбавлений мінусів. У цій статті ми розглянемо плюси і мінуси мобільних мереж 4G. Переваги

  • Набагато швидше, ніж 3G.
  • Покращена конфіденційність, безпека та безпека.
  • 30-мильний діапазон покриття, що перекривається.

Недоліки

  • Доступ може бути складним для міжнародних подорожей.
  • Програмне забезпечення та оновлення, необхідні для здійснення дзвінків 4G на конкуруючі мережі операторів зв’язку

Плюси мобільних мереж 4G

Найбільш очевидною перевагою мобільної мережі 4G є неймовірна швидкість. Збільшена пропускна здатність призводить до набагато швидшої швидкості передачі даних, що особливо вигідно для мобільних пристроїв. Користувачі мережі 4G отримують перевагу чудового безперебійного підключення, особливо для таких складних завдань, як відеодзвінки та конференції. Користувачі можуть транслювати музику, відео та фільми набагато швидше, ніж будь-коли раніше, і можуть легко обмінюватися інформацією в Інтернеті. Мережі 4G пропонують набагато більше покриття, ніж інші системи, такі як Wi-Fi, що змушує користувачів залежати від гарячих точок та локальних мереж. Оскільки 4G пропонує покриття в 30 миль і більше із перекриттям діапазону мережі, користувачі можуть бути впевнені у можливості зв’язку в більшості районів країни. Однією з найбільших проблем мереж Wi-Fi є їх безпека. Особливо це стосується мобільних пристроїв. Мережі 4G пропонують повну конфіденційність, безпеку та безпеку. Це особливо корисно для корпоративних установ, ділових людей та всіх, хто може зберігати конфіденційну інформацію на своєму пристрої. Мережі 4G цілком доступні. Звичайно, цей тип підключення є дорожчим, ніж традиційні мережі Wi-Fi, але він також має набагато більше переваг. Є безліч планів та обладнання на вибір. Багато мобільних операторів також пропонують спеціальні вступні пропозиції для нових клієнтів, що виявляється досить обґрунтованим.

Мінуси мобільних мереж 4G

Пристрої абонентів повинні мати відповідні діапазони частот і налаштування для місцевого оператора або країни, що може створити труднощі для кожного, хто бажає користуватися своїм телефоном під час подорожі або відвідування іншої країни. З тієї ж причини перемикання перевізників може бути справжньою справою. Оновлення мережі та програмного забезпечення є звичайними і необхідними для обслуговування сервісу. Мобільні мережі 4G використовують кілька антен і передавачів, тому користувачі можуть погіршити час автономної роботи мобільних пристроїв порівняно з 3G. Це означало б, що їм доведеться використовувати більші мобільні пристрої з більшим зарядом батареї, щоб мати можливість залишатися в мережі довше.

На завершення

Мобільні мережі 4G, хоч і вигідні, також мають деякі недоліки – а саме те, що міжнародні подорожі з пристроями 4G можуть бути проблемою. Хоча ця технологія перебуває на ранніх стадіях заміни набагато передовою технологією 5G, вона буде використовуватися деякий час. Мобільні оператори та користувачі, зацікавлені в інвестуванні в 4G, добре б проаналізували та зрозуміли його плюси та мінуси, перш ніж застосовувати цю нову технологію.