Saltar al contenido

Мова Twitter: роз’яснення сленгу та ключових термінів у Twitter

3 de mayo de 2021

Цей мовний посібник у Twitter може допомогти будь-кому новому в Twittersphere, пояснивши сленг у Twitter та твіруючи жаргону простою англійською мовою. Використовуйте його як словник у Twitter, щоб знайти будь-які незрозумілі слова та абревіатури в Twitter.

Список загальних термінів Twitter

tebapit / Колін Тиг
@ Знак– Знак @ – важливий код у Twitter, який використовується для позначення осіб у Twitter. Він поєднується з ім’ям користувача та вставляється у твіти, щоб посилатися на цю особу або надсилати їй публічне повідомлення. (Приклад: @username.) Коли @ передує імені користувача, воно автоматично отримує посилання на сторінку профілю цього користувача.

Блокування – Блокування в Twitter означає, що хтось не може стежити за вами чи підписуватися на ваші твіти.

Пряме повідомлення, DM – Пряме повідомлення – це приватне повідомлення, надіслане в Twitter комусь, хто стежить за вами. Їх не можна надсилати нікому, хто не стежить за вами. На веб-сайті Twitter натисніть меню «повідомлення», а потім «нове повідомлення», щоб надіслати пряме повідомлення.

Улюблений – Улюблене – це функція у Twitter, яка дозволяє позначити твіт як улюблений, щоб легко його побачити пізніше. Клацніть на посилання «Улюблене» (поруч із піктограмою зірочки) під будь-яким твітом, щоб його вибрати.

#FF або дотримуйтесь п’ятниці – #FF відноситься до «Слідкуй за п’ятницею», традицією, яка передбачає, що користувачі Twitter рекомендують людям слідувати по п’ятницях. Ці твіти містять хештег #FF або #FollowFriday. Посібник для наслідування п’ятниці пояснює, як взяти участь у #FF у Twitter.

Знайдіть людей / кого слідкувати – «Знайти людей» – це функція в Twitter, позначена «Хто слідкувати», яка допомагає користувачам знаходити друзів та інших людей, за якими слід. Клацніть За ким слідувати у верхній частині домашньої сторінки Twitter, щоб почати пошук людей. У цій статті пояснюється, як знайти знаменитостей у Twitter.

Слідуй, послідовник – Підписка на когось у Twitter означає підписку на його твіти чи повідомлення. Фолловер – це той, хто підписується чи підписується на твіти іншої людини. Дізнайтеся більше в цьому посібнику для читачів у Twitter.

Ручка, ім’я користувача – Дескриптор Twitter – це ім’я користувача, вибране всіма, хто користується Twitter, і має містити менше 15 символів – це можна змінити в будь-який час. Кожен маркер Twitter має унікальну URL-адресу, де маркер додано після twitter.com. Приклад: http://twitter.com/username.

Хештег – Хештег Twitter посилається на тему, ключове слово або фразу, перед якими стоїть символ #. Прикладом є #skydivinglessons. Хештеги використовуються для класифікації повідомлень у Twitter. Прочитайте визначення хештегов або більше про використання хештегов у Twitter.

Списки – Списки Twitter – це колекції облікових записів Twitter або імен користувачів, які кожен може створити. Люди можуть одним кліком стежити за списком Twitter і бачити потік усіх твітів, надісланих усіма в цьому списку. Цей посібник пояснює, як користуватися списками Twitter.

Згадайте – Згадка стосується твіту, який включає посилання на будь-якого користувача Twitter, розміщуючи @symbol перед їхнім дескриптором або ім’ям користувача. (Приклад: @username.) Twitter відстежує згадування користувачів, коли @symbol включено до повідомлення.

Модифікований твіт або МТ або MRT. В основному це ретвіт, який був змінений в порівнянні з оригіналом. Іноді, коли ретвітують, людям доводиться скорочувати оригінальний твіт, щоб зробити його придатним, додаючи власні коментарі, тому вони скорочують оригінал і додають MT або MRT для позначення змін.

Ігнорувати: Кнопка вимкнення звуку Twitter робить щось інше, але дещо схоже на блок. Це дозволяє користувачам блокувати твіти від конкретних користувачів – при цьому все ще мати можливість переглядати будь-які вхідні повідомлення від них або @mentions.

Профіль – Профіль Twitter – це сторінка, на якій відображається інформація про певного користувача.

Рекламні твіти – Розміщені твіти – це повідомлення в Twitter, які компанії або компанії заплатили за просування, щоб вони відображалися у верхній частині результатів пошуку Twitter.

Відповісти, @Reply – Відповідь у Twitter – це прямий твіт, надісланий натисканням на кнопку «відповісти», яка з’являється в іншому твіті, таким чином пов’язуючи два твіти. Твіти у відповіді завжди починаються з «@username».

Ретвіт – Ретвіт (іменник) означає твіт, який хтось пересилав або «обурював» у Twitter, але спочатку був написаний та надісланий кимось іншим. Ретвіт (дієслово) означає надіслати чужий твіт своїм послідовникам. Ретвітування – звичайна діяльність у Twitter і відображає популярність окремих твітів. Як зробити ретвіт.

RT – RT – це абревіатура для «ретвіт», який використовується як код і вставляється в повідомлення, яке повторюється, щоб повідомити іншим, що це ретвіт. Детальніше про визначення ретвіту.

Короткий код – У Twitter шорткод посилається на 5-значний номер телефону, який люди використовують для надсилання та отримання твітів за допомогою текстових SMS-повідомлень на мобільних телефонах. Наприклад, у США код – 40404.

Субвіт / субтвіт – Підтвіт стосується твіту, написаного про конкретну особу, але не містить прямої згадки про цю людину. Зазвичай це загадково для інших, але зрозуміло для людини, про яку йде мова, та людей, які їх добре знають.

TBT або повернення в четвер – TBT – це популярний хештег у Twitter (він означає «повернення в четвер») та інших соціальних мережах, за допомогою яких люди згадують минуле, обмінюючись фотографіями та іншою інформацією минулих років.

Часова шкала – Хронологія Twitter – це список твітів, які динамічно оновлюються, причому найновіші з’являються вгорі. Кожен користувач має графік твітів від людей, за якими вони стежать, який з’являється на домашній сторінці Twitter. Список твітів, що з’являється там, називається «домашня хронологія». Дізнайтеся більше в цьому пояснювачі часових шкал Twitter або в цьому посібнику з інструментів часової шкали Twitter.

Топ твітів – Найкращі твіти – це ті, які Twitter вважає найпопулярнішими в будь-який момент на основі секретного алгоритму. Twitter описує їх як повідомлення, «з якими багато людей взаємодіють та обмінюються за допомогою ретвітів, відповідей тощо.» Найкращі твіти відображаються під ручкою Twitter @toptweets.

Тос – Умови використання Twitter або Умови надання послуг є юридичним документом, який повинен прийняти кожен користувач, коли створює обліковий запис у Twitter. У ній викладено права та обов’язки користувачів служби соціальних повідомлень.

Тенденційна тема – Тенденційні теми в Twitter – це теми, про які люди пишуть у Twitter, і які вважаються найпопулярнішими в будь-який момент. Вони з’являються в правій частині домашньої сторінки Twitter. На додаток до офіційного списку «популярних тем» доступні багато сторонніх інструментів для відстеження найпопулярніших ключових слів та хештегов у Twitter.

Твіп – Твіп у своєму буквальному сенсі означає послідовника у Twitter. Він також використовується для позначення груп людей, які слідують один за одним. І іноді твіп може стосуватися новачка в Twitter.

Твіт – Tweet (іменник) – це повідомлення, опубліковане в Twitter із 280 або менше символів, яке також називається публікацією або оновленням. Tweet (дієслово) означає надіслати твіт (AKA повідомлення, оновлення, повідомлення) через Twitter.

Кнопка твіту – Кнопки твіту – це кнопки, які ви можете додати на будь-який веб-сайт, що дозволяє іншим натискати цю кнопку та автоматично публікувати твіт, що містить посилання на цей сайт.

Twitterati – Twitterati – це сленг для популярних користувачів у Twitter, людей, які зазвичай мають великі групи підписників і добре відомі.

Твіттер – Твіттер – це людина, яка користується Twitter.

Твітосфера – Твітосфера (іноді пишеться «Твіттосфера» або навіть «Твіттерсфера») – це всі люди, які твітують.

Twitterverse – Twitterverse – це змішання Twitter та всесвіту. Це стосується всього всесвіту Twitter, включаючи всіх його користувачів, твіти та культурні традиції.

Скасувати підписку або Скасувати підписку – Відмовитись від підписки на Twitter означає припинити підписку або підписку на твіти іншої людини. Ви відстежуєте людей, натискаючи на наступні на вашій домашній сторінці, щоб переглянути ваш список підписників. Потім наведіть курсор миші Наступні праворуч від імені будь-якого користувача та натисніть на очерет Скасувати підписку кнопку.

Ім’я користувача, ручка – Ім’я користувача Twitter – це те саме, що і ручка Twitter. Це ім’я, яке кожна людина обирає для використання Twitter, має містити менше 15 символів. Кожне ім’я користувача Twitter має унікальну URL-адресу, і ім’я користувача додано після twitter.com. Приклад: http://twitter.com/username.

Підтверджений рахунок – Verified – фраза, яку Twitter використовує для облікових записів, для яких він засвідчив особу власника – що користувач є тим, ким вони заявляють. Підтверджені облікові записи на своїй сторінці профілю позначені синім значком. Багато хто належить до знаменитостей, політиків, медіа-персон та відомого бізнесу.

WCW – #WCE – популярний хештег у Twitter та інших соціальних мережах, що розшифровується як «жінки розчавлюють середу» і позначає мем, на якому люди публікують фотографії жінок, які їм подобаються або милуються.