Saltar al contenido

Можливо, Apple готує найбільший запуск свого продукту

20 de junio de 2023

З огляду на те, що наступна велика подія Apple, ймовірно, відбудеться через місяць-два, BloombergСпеціаліст Apple Марк Гурман очікує, що рік може стати найбільшим роком для нового обладнання. Як пояснює Гурман, Apple, як правило, представляє невеликі оновлення та продукти навесні, представляє нове програмне забезпечення влітку та запускає більшу частину свого апаратного забезпечення восени. Це стратегія, спрямована на формування очікування нових продуктів і підвищення ймовірності прибуткового святкового сезону. Тим не менш, Гурман також вважає, що серія документів, поданих до Євразійської економічної комісії, може свідчити про те, що Apple запланувала більшу модельний ряд для свого весняного заходу.

12 заявок, які виявив Consomac, включають три невипущені моделі iPhone і дев’ять невипущених моделей iPad. На даний момент у списках містяться лише ідентифікаційні номери, такі як «A2595» і «A2766», тому характеристики та продуктивність досі залишаються загадкою. Хоча наміри Apple все ще неясні, Гурман упевнений, що компанія анонсує (і згодом випустить) широку лінійку продуктів у 2022 році. Але наразі ми не можемо бути впевнені, чи планує Apple представити будь-який із цих пристроїв раніше, ніж зазвичай, навесні або якщо він рано подав запланований осінній склад.

Apple представляє нові оновлення продуктів у своїй штаб-квартирі в Купертіно

Нам доведеться дочекатися весняного заходу Apple, який, як очікується, відбудеться в березні або квітні, щоб дізнатися, чи будуть оголошення про апаратне забезпечення раніше, ніж зазвичай. Але Gurman було сказано, що очікує побачити «найширший спектр нових апаратних продуктів компанії в її історії» цієї осені. У будь-якому випадку, в якийсь момент у 2022 році ми, ймовірно, побачимо багато нового обладнання для iPhone та iPad.