Saltar al contenido

Навушники Tin HiFi T2 пропонують фантастичний звук за вигідною ціною

4 de noviembre de 2022

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Втомившись від хвилювань про заряд батареї та проблеми з підключенням, я нещодавно купив свою першу за багато років пару дротових навушників.
  • Tin HiFi T2 чудово виготовлений, але далекий від елегантного мінімалізму продуктів Apple.
  • Я був вражений чудовою якістю звуку та нейтральним звуком T2, який коштував менше 50 доларів.

Зізнаюся, я купив навушники-вкладиші Tin HiFi T2 на основі їх зовнішнього вигляду. Вони мають багатобарвний стиль кіберпанк, який не схожий ні на що інше на ринку. Але після використання їх протягом кількох тижнів я можу рекомендувати T2 за їхній видатний звук і якість збірки. Вони пропонують чудову та недорогу альтернативу пластиковим навушникам, які так часто зустрічаються в менш дорогому аудіообладнанні. Це був мій перший раз за багато років, коли я купив дротові навушники. У мене є як Apple AirPods Pro, так і AirPods Max. Мої пошуки ще одного варіанту почалися через розчарування. Мені подобається зручність і свобода, які пропонує Bluetooth, але я ненавиджу обмежений час автономної роботи та проблеми з підключенням. У той час як AirPods — це плавні вигини, T2 — це маса плетених кабелів і важких навушників.

Попрощайтеся з проблемами роботи батареї

Після надто багатьох сеансів марафонського прослуховування, під час яких мені доводилося поспішати за зарядним пристроєм, я вирішив, що мені потрібні дротові резервні навушники. Я вже витратив забагато грошей на Bluetooth-гаджети від Apple, тому хотів знизити витрати. Недорогі пропозиції від відомих виробників, таких як Sony, отримують неоднозначні відгуки. Але потім я наткнувся на відгуки про T2, які рекомендували їх як більшу віддачу за ваші гроші, ніж ви очікували, і мене це захопило. Я зважився й поклав свою кредитну картку. Розпакування T2 було справжньою справою, оскільки він поставляється в елегантній темно-синій коробці, що нагадує крихітну книжку. Після багатьох років використання мінімалістичного дизайну Apple T2 був шоком, коли я вперше з ним узявся. У той час як AirPods — це плавні вигини, T2 — це маса плетених кабелів і важких навушників. Це також буйство кольорів із кількома різними вушними вкладишами, кожен у своєму відтінку. Витративши кілька хвилин на розплітання заплутаних шнурів (пам’ятайте ті часи) і милування вагою навушників, я почав розуміти, що, хоча T2 і не легкий, він виглядає міцним і навряд чи зламається. Матеріали є продуманим поєднанням текстур, якими приємно користуватися.

Звук, чудовий звук

Справжнє випробування, звичайно, полягає в тому, як звучить T2. Коротка відповідь чудова. Я не аудіофіл, але я використовую навушники десятиліттями, і вони пропонують чудове відтворення звуку за таку ціну. Вони, очевидно, не можуть зрівнятися за глибиною та звуковою сценою з AirPods Max за 549 ​​доларів, але це справді несправедливе порівняння. T2 має нейтральний звук, який розслабляє під час тривалого прослуховування. Я переважно використовую навушники як фоновий шум під час роботи. У цих навушниках немає жодної системи шумозаглушення, і, на мій подив, я виявив, що це приємне полегшення. Виробники протягом багатьох років намагалися переконати в тому, що шумозаглушення є необхідністю як спосіб змусити вас модернізуватися.

Крупним планом дротові навушники Tin Audio T2.

Я визнаю, що шумопоглинання може бути корисним під час тривалих подорожей літаком і в деяких інших ситуаціях, але це важко для моїх вух. Наприклад, мій AirPods Pro видає чіткий шум, коли намагається заглушити зовнішні звуки. Через годину я мушу вимкнути функцію шумозаглушення. Я прослухав мікс пісень від Pink Floyd “Comfortably Numb” до “Ninth Symphony” Бетховена, і був вражений чіткістю звуку. У рок-піснях не вистачало різких басів, які ви отримуєте в інших навушниках, але це означало, що я міг чути деякі інші ноти набагато краще. Найкраще те, що було чудово дістати T2 з упаковки та просто підключити його до гнізда для навушників на моєму MacBook Pro, замість того, щоб возитися з налаштуваннями Bluetooth. Звичайно, більшість електроніки, виготовленої нещодавно, не мають порту для навушників, тому вам, можливо, доведеться шукати якийсь адаптер. Мені також не потрібно було турбуватися про постійні нагадування про те, що батареї в моїх навушниках розряджаються. Іноді найкраще просте.