Saltar al contenido

Навіщо нам потрібні старі ігри на нових консолях

20 de junio de 2022

Ключові речі на винос

  • Nintendo передає на Nintendo Switch Online ще більше свого старішого каталогу ігор.
  • Останнім часом ми помітили збільшення рімейків і ремастерів старих класичних ігор, а також портів оригіналів.
  • Хоча римейки та ремастери можуть багато чого принести, можливість знову відчути цей оригінальний класичний дизайн на новій консолі може бути так само чудовою.

Після випуску всіх ремейків і ремейстерів старих ігор деякі експерти з розробки ігор кажуть, що ми повинні продовжувати переносити оригінальну класику на новіші консолі. За останні кілька років ми бачили кілька ремейків і ремейстерів для старіших ігор, як-от Resident Evil 2, Душі Демона, і більше. Хоча ці рімейки були прийняті з любов’ю та обожнюванням, інші компанії зосередилися на тому, щоб передати оригінальний досвід на новіші консолі.

Nintendo — остання компанія з ігор, яка намагається повернути класичні ігри в оригінальний формат. Було оголошено, що ігри для Nintendo 64 і Sega Genesis з’являться на Switch через онлайн-підписку. Експерти кажуть, що цей крок важливий, оскільки він може допомогти укріпити місце, яке ці назви займають в історії ігор. «Є, безперечно, ностальгічний фактор для літніх геймерів і спосіб для молодих гравців грати в класику, яка сформувала сьогоднішню ігрову індустрію. Ця класика також є чудовими іграми, які були дуже веселими — і досі є веселими», — засновник і генеральний директор Джон Шін iiRcade, повідомив tebapit в електронному листі.

Змістовий покажчик

Більше ніж ностальгія

Хоча легко поглянути на недавній сплеск випуску ретро-ігор і приписати його пошукам ностальгії, на кону не все. Щороку випускаються тисячі ігор — як інді, так і потрійних ігор. Це означає, що світ ігор постійно стає все більш переповненим.

Оскільки геймери продовжують грати в нові ігри, вони можуть витрачати менше часу на старі ігри або навіть не підозрюють про їх існування. Для ігор із минулих систем, таких як Nintendo 64 та Sega Genesis, підключення системи та наявність телевізора, на якому вони працюватимуть без покупки адаптерів, часто може бути надто клопоту. Проте, передаючи ці ігри на новіші консолі, такі компанії, як Nintendo, прокладають шлях як для старшої, так і для молодшої аудиторії, щоб відчути ці ретро-ігри в їхньому оригінальному форматі.

Звичайно, є ностальгічний відтінок, який старші геймери знайдуть, переграючи ці ігри. Але це також укріплює місце гри в історії, знову ставлячи її в центрі уваги для гравців різного віку. У більшості випадків, якщо компанія, що займається іграми, може турбуватися про перерозповсюдження назви, за цим варто стежити. Звичайно, є випадки, коли це не так, і не кожне перевидання буде найкращим, але показ цих ігор на очах людей допомагає зберегти їх свіжими в свідомості ігрової спільноти.

Remake, Remaster або Original

Однак існує більше ніж один спосіб оживити репутацію гри в історії, і ми бачили, що два з цих способів досить часто траплялися в іграх за останнє десятиліття. Рімейки та ремастери стали важливою частиною ігрового циклу.

Консоль Sega в оточенні ігрових картриджів.

Деякі розробники навіть повернулися назад і повністю переробили ігри зі свого минулого, щоб допомогти представити їх новішій аудиторії з більш модернізованими системами. Це не те саме, що перенести оригінал на нову консоль, але це все одно дозволяє розробникам продемонструвати елементи цього оригінального досвіду з деякими змінами. Часто ці зміни зводяться до модернізації елементів керування, від чого багато старіших ігор сильно постраждали, особливо з перших років ігор.

Але чи варто розробникам зосередитися на переробці, ремастерингі чи перенесенні цієї оригінальної назви на новіші консолі? Шін каже, що він вірить, що всі три типи досвіду мають місце в ігровому світі сьогодні, і кожен з них може допомогти зробити цю назву більш помітною. Зрештою, Шін каже, що розробники повинні зосередитися на тому, щоб надати геймерам різні способи відчути ці класичні ігри, які зацікавлять більше людей.

«Сьогодні одним із найбільших трендів є переробка класичних ігор минулого, що дуже цікаво для геймерів. Чудові приклади є Вулиці люті 4 і Підлітки мутанти ніндзя черепашкиі новий Будинок мертвих переробити. Ці ігри розраховані на іншу аудиторію, ніж оригінальні версії, і обидві версії привносять різні ностальгії та модернізації», – сказав він.