Saltar al contenido

Надшвидке завантаження даних незабаром

8 de noviembre de 2022

Verizon, Samsung і Qualcomm досягли швидкості завантаження 711 Мбіт/с під час нещодавніх лабораторних випробувань, оголосили три компанії в четвер. Потенційно це може вплинути на те, як ми використовуємо Інтернет у багатолюдних громадських місцях, на роботі та вдома. У той час як компанії кажуть, що раніше фіксували мультигігабітну швидкість завантаження під час тестування, це найшвидша швидкість, яку вони досягли під час завантаження даних у мережу. Вони досягли цієї віхи, використовуючи агреговані смуги спектру міліметрових хвиль (mmWave). Також відомий як «надзвичайно висока частота», mmWave — це смуга спектру між 30 ГГц і 300 ГГц. Зазвичай використовується в сканерах безпеки в аеропортах, військових радарах і наукових дослідженнях, він також починає використовуватися в мережах 5G.

Надвисока швидкість завантаження означає, що люди можуть швидше надсилати відео та зображення в хмару або соціальні мережі або ділитися даними безпосередньо з іншими в густонаселених районах, таких як вулиці в центрі міста, концерти та футбольні стадіони, повідомили компанії. Вони також можуть спростити онлайн-співпрацю між студентами або співробітниками. Тим часом підприємства потенційно можуть використовувати швидкість висхідного зв’язку у своїх приватних мережах для контролю якості, безпеки та взаємодії з клієнтами доповненої реальності. Оскільки 5G стає все більш поширеним, mmWave, ймовірно, також отримає більш широке впровадження. Адам Кеппе, старший віце-президент з технологічного планування Verizon, сказав, що його компанія «подвоює» технологію.

Хтось фотографує та тримає карту в вітрі.

«Ви побачите, як ми продовжуємо розширювати коло наших mmWave, щоб надавати кардинальні можливості для найщільніших частин нашої мережі та унікальних корпоративних рішень», — сказав він у прес-релізі. «На кінець минулого року у нас було понад 17 тис. сайтів стільникового зв’язку mmWave, і ми збираємося додати ще 14 тис. у 2021 році, а до кінця цього року буде доступно понад 30 тис. сайтів, і після цього ми продовжимо розбудовувати». Для лабораторних випробувань компанія Qualcomm використовувала свою нову систему модемів-радіочастот Snapdragon X65 5G. Створений для телефонів, мобільного широкосмугового зв’язку, приватних мереж 5G тощо, він почне з’являтися на комерційних мобільних пристроях до кінця 2021 року, повідомила компанія.